Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=0aw10ldntig
    toto postol tralalak
    neviem, ako je mozne, ze take nieco dostane 10/10
    chlapik je v pyzame, v kuse dostava zasahy a vobec ho to netrapi(take nieco by ma bavilo na Atari, nie v 2015. roku)
    • je to uvodna misia, v podstate taky tutorial. ten clovek to hlavne hraje uplne debilne.
    • Ale tralalak to postoval v souvislosti s optimalizací - je to facka většině současných titulů (např. Ubi jednoznačně)...
      • jo ja viem, optimalizaciu nerozporujem, ta je na vysokej urovni, len gameplay
        • *15* Vy Slováci se rodíte už blbí nebo to získaváte během puberty?
          • ? nj, japonci preskinovani za belochov gulky vydrzia
            si to video asi nepozrel, len mas strasnu chut robit zo seba vola, vsak
  • Hadam, ze po vzoru ground zetoes se hard obtiznost odemkne po dohrani za normal...
    • To je dobre. Chce to v menu povypinat vsechny berlicky. Za hard je to supr zazitek, navic "Had" nema tolik vybaveni. O pusce s tlumicem nemluve.

      Hra ma sve mouchy, ale myslim, ze se na ni bude roky vzpominat.

      Zalezi ale, jak se ke hre pristuluje. To je jako s Ground zero. Kdo chce, probehne to s cheatama (za to uz povazuji i to, ze vidim diky dalekohledu nepritele za zdi) za ty dve hodky. Kdyz si ale vsechno vypnem a projdeme i za hard + vedlejsi questy, vydrzi i Ground Zeroes patnact, dvacet hodin.
  • Kozy
    Gameplay je 10/10 o tom žádná, jenom ten příběh je takovej...zvláštní. Málo metal gearovej, zatim ještě nevim jestli špatnej nebo dobrej. Škoda že tam není ten cut content s Elim, to bych rád i ve formě DLC. Kojima je holt perfekcionista a klidně by pracoval na TPP ještě další rok ale kdo to má financovat. Jinak dabing je úplně boží, Robin Atkin Downes aka Miller válí, škoda že Kiefer nemluví víc, měl hrát Big Bosse od začátku.
    • Nevím zda jsi už viděl skutečný konec, ale díky němu mohu říct, že příběh je super. Po 77 hodinách než jsem se k němu dostal jsem čuměl jak péro z gauče. A krásně pasuje na další díly.
      • Kozy
        Viděl, ale k němu zase moc výhrad nemám, spíš k tomu co mu předcházelo.
  • Hra je vskutknu obří.... odehráno 22 hodin zatím a hra ukazuje 20% hry dokončeno... na poměry MGS uplně jiné vyprávění příběhu takové... volnější nic vás neženoucí (vyjma prologu) kojima obrátil o 180%... a po mgs 4 která drží světový rekord za délky cutscén, díky bohu vskutku :D
  • dela na to lp nejakej dobrej letsplayer? preferuju česky nebo slovensky
    • Z českých to hraje MATRIXXXL007, a nechová se nějak moc jako pako.
    • Na netu jsem se nestřetl s dobrým českým nebo slovenským letsplayerem, co by točil pro publikum starší 12 let. Lituji.
      • Ristoro
        Trefa do černého.
      • Mozna to bude tim, ze pokud se clovek pri tom hrani nechova jak retard, tak nema divaky.
  • del0
    Tak sem si chtěl přečíst nějaké ohlasy, nicméně koukám, že už to tady akatosh jakožto místní strojvedoucí hype vláčku zas*al svým intelektuálním průjmem.
    • držitel černého pásku a fanda fantasy braků. Vítej.
  • Když vidím v této hře tu fantastickou A.I, tak si vždy vzpomenu na video z Wichera 3, kde A.I je vskutku vtipná.

    https://www.youtube.com/watch?v=0ZQYQKU3LO8
    • tohle je vyjimka. vetsinou je AI v zaklinaci nastavena obstojne. nemuzes chtit po tak obrovske hre dokonalost. ostatne zivot sam dokonaly neni, tak se probud.
      • ani ne. Stačí pustit první minuty letsplay s Alešem Smutným, tam je taky krásná ukázka debility A.I
    • h0p3
      Ano, Witcher 3 se ti nelibi a na zadku mas vytetovanou celou Snakeovic rodinu. Chapem.

      Ja se treba u obou her kralovsky bavim a nechapu proc bych mel srovnavat stealth-sandbox s fantasy RPG ?!

      Nicmene souhasim s tim, ze A.I. v MGS je paradni. Ale porad to beru minimalne v ramci stealth her.
    • k zaklinaci jsem se taky jeste nedostal

      ale ukazky fantasticke ai v praxi:

      https://youtu.be/ma7NhQ6IwO0?t=1h8m58s
      https://youtu.be/ma7NhQ6IwO0?t=1h34m

      smutny je, ze to ani neni bug jako v pripade ty ukazky z witchera, 2metry do tebe nepritel cumi do zdi s natazenym samopalem a necha se zfackovat a pak jeste zbytek jeho teamu...
      • to jsou mikromušky naprosto fantastické A.I. Jinak hraješ vůbec něco nebo sedíš 24/7 a trolíš konzole? Zajimavý smysl života. Jinak A.I půjde ještě nahoru. Rozdíl v A.I mezi medium a hard je obrovský, což demonstroval Ground Zeroes, těším se, až se mi odemče hard...
        • Zlodej kričí chyťte zlodeja HAHAHHAHA, dobre som sa nasmial.
          • víš, že je to naprosto mimo přirovnání Matěji?
            • U teba je to na druhej strane patologického rázu, takže ťa chápem.
            • Ja te chapu. Je to jen tvuj obranny mechanismus, nalhavat si, ze jediny clovek, ktery te tu povazuje za naprosteho blbouna je veskoslav.
            • ale si veskoslav, máš presne ten istý štýl cholerického písomného prejavu a ešte k tom zapieraš, čo len potvrdzuje moju domnienku a navyše sa zaujímaš o také chujoviny, ktoré bežného normálne človeka absolútne netrápia, odhalil si sa veskoslav, sprostý si ako pantofla.
            • Ne, ja opravdu nejsem veskoslav *5*. Jen si proste neslo nevsimnout tech tvych zakomplexovanych prispevku na urovni pubertaka. Slovaku tveho typu uz jsem potkal desitky, kteri na netu jsou drsni jak smirglpapir a v realu se boji podivat do oci, nedejboze nesouhlasit.
            • 5 osobnosť rozvetvenej vesnickoslovavovej paranoidno schizofrenickej osobnosti :D Už by aj stačilo nemyslíš ? :D

              Len tak námatkou výber tvojich alter ego prezývok sklebíci bestie, skidoosh, niga, rek , chýba ti inšpirácia na vymyšlanie nových prezývok, popracuj na tom.
            • Ze je Lunk Mato tady vi uplne kazdy. Objevil se tu hned druhy den po nekolika dost tezkych trapasech a Mato sem od te doby nepachl. A zrejme i on sam uznal, ze to byl tak velky trapas, ze se tady naprosto zazdil a proto ted tak tvrdosijne zapira.
            • ROFL, jasná vesnickoslavova 3 osobnosť, chlape daj sa liečiť :D
            • ty jsi tak moc hloupý, že ho nazývaš tak, jak jsi ho nazýval svým bývalým jménem a nikdo jiný mu tak nikdy neříkal předtím ani potom, proto si myslím, že ti vynechávájí hemisféry... Dobrou noc.
            • Sa nielenže aj tak chová ako ten paranoidný schizofrenický blázon, ale ešte si aj priazeň naklikáva ako uderený :D teda ako vesnickoslav :D
            • nightborne
              Ale! Doteď to bylo zábavný, jenom se prosimvás nezačněte navzájem přesvědčovat, kdo z vás je veskoslav *1*
            • Ja ale stále neviem o čo ide, čo ma potom, či má nejaký paranoidný schizofrenik screenshot alebo nie :D Pre pána jána, teraz mi to došlo, ty si tretia vesnickoslavova osobnosť :D
            • PS. Aspoň něco Veskoslav udělal pro komunitu *15*
            • už toho nech Mato, všichni víme, že jsi to ty. Tohle už není vtipné, ten trubec Veskoslav má screenshot, tady je naprosto zbytečně a ponižující zapírat.
            • Kto prišiel teda neprišiel? Nejako sa v tom zamotávaš, ako som už poznamenal, myslenie ti bohvieako nejde.
            • Ty jsi matěj přece Mato. Neříkej, že jsi na to nepřišel?
            • Myslenie nie je tvojou silnou stránkou ako si nám predviedol a okrem toho kto je Matěji?
    • nightborne
      Chlape, ty máš nějakej mindrák ze Zaklínače =))? Nebavil tě, jasně, nikdo ti to nebere, ani tě nenutí, abys ho uctíval, ale zas to tu nemusíš hlásit megafonem =).
      • ne! jen mě nebaví zástupy dětiček zblblé z hypu, vykřikující nesmysly o nejlepší hře planety apod. Tomu se musím jen smát, když vidím, kolik nesmyslů v té hře je, od nesmyslů v příběhové stránce přes nudný combat až po A.I. Takže berte mě za proti stranu těm uřvancům *3*
        • "jen mě nebaví zástupy dětiček zblblé z hypu" Tomu se musím jen smát, když vidím vaše reakce tady v diskuzi, které jsou úplně stejně nesmyslné a směšné, jako ty reakce "witcher fanboys" o kterých tady mluvíte. Takže si opravdu nejsem jistý, jestli jste jen troll, nebo si opravdu myslíte, že MGS je nejlepší hra planety a pokud někdo nesouhlasí, musíte se do něj drze pustit, protože vy máte správný názor a ostatní se pletou.
          BTW MGS opravdu není nejlepší hra planety, hodnocení 10/10 tomu dávají hlavně fandové série, což se vlastně děje u všeho, ať jde o hry, filmy, knihy... Hype kolem hry byl obrovský, ale opravdu se ukázalo, že pokud není člověk fanda, hra pro něj bude naprosto obyčejná, jako všechny ty hry kolem.
          • tvůj přísvěvek je postaven na stupidním a vymyšleném argumentu, že považuji MGSV za nejlepší hru planety. *15* Což jsem nikde nenapsal, dokonce ji nepovažuji ani za nejlepší hru tohoto roku :)

            Pokud někde píší o MGSV jako o nejlepší hře planety, prosím cituj mě, či to dolož screenshotem .)
            • Samozřejmě že nebudeš reagovat, jelikož tvoje vymyšlené argumenty se rozpadly v prach.
            • Vaše příspěvky mi zase ukazují, že jste opravdu jen troll, který se nudí, a proto se v diskuzích na games nemístně projevuje a nemá cenu na vás dále reagovat. Ale je smutné vidět lidi jako jste vy, kteří mají potřebu kazit diskuze, které by mnohdy mohly být zajímavé a slušné. Škoda. #ripczech
  • Kdo ma zajem o MGS 4 na PS4 tady lze od zitrka opet zakoupit, zasoby jsou lehce omezene.
    http://www.hry-presto.cz/
    • samozrejme jsem myslel MGS 5..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit