Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybyste měli ve zkratce srovnat tento díl MGS s prvními díly Splinter Cell co se týče kvality?
    • MGS je rychlejší, a poskytuje nesrovnatelně více svobody ve srovnání se Splinter Cell. Popravdě MGS:PP se s prvními SP nedá ani moc srovnávat. Doporučuju kouknout na https://www.youtube.com/watch?v=1uE1MJSZO6c kde ti ukazují tři způsoby jak vyřešit misi.
  • To asi nemá multiplayer co?
    Jinak vypadá to parádně.
    • Multiplayer to má v podobě FOB. Něco jako invaze v Dark Souls. Plnohodnotný multiplayer vyjde později zdrama jako Metal Gear online https://www.youtube.com/watch?v=rY1XP5YNrQI
  • otevru a predem tipuju, 9 ci 10/10... vidim 10/10 a uz hned vim kdo to napsal. Potrebujete li nekritickou recenzi na cokoli zakoncenou 10/10, povolejte volejnika :( Viz FC4 atd atd atd
    • Jsi mimo. Prave Olejnik je zrcadlem bez zkresleni. Kacirskym zpusobem treba kritizoval The Last of Us. Pokud neco chvali, dava to vzdy smysl. Na MGS je navic znalec k pohledani. Nazor jineho cloveka pro me nema az takovou vahu v tomto pripade.
      • Zrovna TLOU si ale absolutní 10/10 bezpochyby zaslouží.
      • FC4 10/10 mluví samo za sebe
    • nightborne
      Uvědomuješ si, že tahle hra prostě nedostala špatnou recenzi? Nikde? Nejnižší známku, co najdeš, dostala od Washington Post (a tam to nejspíš týpek hrál jako první hru v životě), a to 8.

      Já to chápu, je to těžký, kultura nesouhlasu vládne, je potřeba bojkotovat názor většiny (a občas to vážně není na škodu), ale jsou případy, kdy hra sbírá absolutoria, protože je prostě a jednoduše skvělá =).
  • 9/10 chybí mi ukládání s Mei Ling/Rose/Para-Medic
  • Masterpiece...kam sa hrabe Witcher 3...Bloodborne a MGS PP jasni kandidati na goty
    • No čerstvě jsem si pořídil PS4 a objednal si právě Bloodborne a MGS:PP, tak doufám, že máš pravdu.
    • Witcher 3 je kravina pro casualy. Dyť zavěrečný boss ti ani skoro neubírá hp *15*. Japonská produkce je úplně někde jinde v hratelnosti.
      • to znamena, ze jsi zaklinace 3 dohral? ty vole chlastas vino,kazes vodu, jsi dobre maslo *1*
      • To víš že je witcher 3 kravina jj tak tak. Byl jsem fanda mgs od malička a hrál jsem over and over again.
        Dnes hraju mgs tpp a u toho mě napadá WTF? To wtf je proto že už začínam chápat proč je Kojima out z Konami...

        (Because Nanomachines) prej lepší než TW3 se prober *16*
    • Ristoro
      Jděte už s tím srovnáváním do pi*i. To si člověk nemůže užít obě hry? Navíc každá z nich je úplně jiná. MGS jsem ještě nehrál, ale tak fantastické RPG jako Witcher III jsem nikdy nehrál, tak tady nepiš sr*čky.
      • del0
        Nejlepší je, že srovnává RPG se stealth akční hrou. Typický japanboy jouza. *7*
        • Ristoro
          Vždyť o to jde. Ty hry nemají společného vůbec nic. Nehledě na to, že ten "downgradnutý" Witcher vypadá o dost lépe, než MGS.
      • pravda! takový overhyped jsem ještě nehrál...
    • možna kdyby byla specialni kategorie paralympiada tak by se to umistilo na druhem miste
  • Podivná "recenze". Spíš grafomanský počin, tkerý neříká nic jiného než "hra je super, kupte si ji". Ale s recenzí to opravdu nemá nic společného. Rozhodně ale zajímavý způsob, jak se v recenzi vyhnout spoilerům :D
    • nightborne
      Eh, a jak jinak by sis představoval desítkovou recenzi než esej na téma "kupte si to" =)?
  • MGSVTPP 600+ Screenshotu na 2560x1080 - Ultra = http://www.openworld-games.com/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-screenshots/
    • Mart9
      Nic moc, vousy nepovedené, palec hranatý - http://www.openworld-games.com/wp-content/uploads/photo-gallery/mgsvtpp/655b.jpg

      Grafika v této době už není nic, nad čím by se mělo rozplývat, dokud nebude (a dlouho ještě nebude) fotorealistická
      • Určite nie som sám, čo si myslí, že keby táto hra vyšla pred 5 rokmi tak by aj vtedy bola považovaná za graficky priemernú.
        • Nejsi sám, vypadá to neostře (i když jsem nejdříve myslel, že vidím blbě bez brejlí, ale i s nimi je to prostě mázlé). Některé textury jsou vyloženě na hraně. Ale důležitější je, aby vás hra bavila, což dle reakcí na fórech převážně platí. Mě to nechytlo, možná někdy příště.
        • Ahoj Maťo, pro případ že bys zapomněl přečíst naši romantickou konverzaci o 2 strany dále o schizofrenii a vydávání se za někokho kdo nejseš , když navíc nevědomky použiješ nick někoho, kdo tu má skutečný mail akorát narozdíl od tebe postuje anonymě sis fakt naběhnul, s láskou tě zdraví Nigga *3* Muck *14* doufám že se poučíš, než tady začneš rozvíjet teorie *1* *1* *1* *1* díky moc fakt mi pracovní doba uplynula jako nic a dlouho jsem se tak nenasmál, mi tě máme rádi takového jaký jsi nemusíš se vydávat za mě, i když tě omlouvá, žes to nevěděl a já tě celou dobu vodil za nos, mám alespoň hezké screenshoty na památku, protože mám takové tušení, že nás promažou fest *1* a ještě jednou na konec, nejsem a nikdy jsem nebyl veskoslav a nikdy jsem se za něj nevydával, ale za to, že ty ses vydával za mě (i když si to nemohl tušit) od jisté doby co jsi přestal být Maťo jsem tě fakt musel vytrolit a dneska jsi mi dal výbornou příležitost, ještě jednou děkuju *1*
          • Dupľa.
          • Ty si v štádiu rozkladu kamaráde, tebe už ani lieky nepomôžu, si zrelý akurát na zvieraciu kazajku a tmavú miestnosť 2x2 metre. *15*
            • Nigga není Veskoslav, Veskoslav má agresivní diskuzní mluvu, on je pořád nabroušený...
            • To si myslíš len ty, trolling je sofistikovaná forma internetovej satiry, to čo tu ale predvádzaš má od toho velmi ďaleko. Je to skôr nejaká zvláštna forma uchýlky tvojej vadnej schizofrenickej osobnosti.
            • Omyl to co tu předvádím je trolling a to že ty pořád reaguješ je známka toho že jsem úspěšný a říkej mi třeba Viléme, jak jsem říkal, je mi to jedno *1* co tam máš dál?
            • https://www.youtube.com/watch?v=jVd8MrdWg5U
            • Veskoslav úraduje :D To čo tu momentálne predvádzaš je len obraz tvojej poškodenej psychicky labilnej osobnosti, chlapče ty zabudni na psychiatrickú liečbu, tebe by nepomohol ani ten najvychýrenejší psychiater na tejto planéte, ty si stratený prípad *15*
            • Species: i ty brute? *1* náš společný známý Jack1947 a ještě 11 jsou jediní kdo tu můžou dokázat, že nejsem veskoslav, ale mě na tom vůbec nezáleží, fakt mi šlo jenom o to vytrolit našeho slovenského kolegu, což mi vyšlo na jedničku s hvězdičkou, dokud jsem neviděl tuhle profilovku tak pro mě slovo Lunk znamenalo anglicky deb*l což si náš kolega asi zapomněl zjistit než si ho dal jako nick a to mě na tom baví nejvíc *15*
            • species
              jee cau velkoslave, jak se mas?
            • *1* *1* *1* když ti to udělá radost tak si klidně mysli, že jsem veskoslav, jako trol z Prahy nemusím dokazovat jinému trolovi ze Slovenska že nejsem jiný trol z "odkudvlastneveskoslavpochází?", protože to bych fakt do tý místnosti 2x2 metry patřil *2*
  • Jack1947
    Já nevím, hrál jsem jen MGS1 demo a MGS2 ( na lodi tam mě to celkem bavilo dohrál jsem to demo kolikrát) dopařil jsem na mobilu MGS. MGS.Peace walker a MGS3 Snake Eater ( což bylo asi nezjajímavější takového survival)

    Netušil jsem že mě to také chytne... nicméně jsem zkusil a hle. Jsou tam věci co mi vadí jako třeba moc hlídek, upsávcí pištolka která trvá než někoho uspíte mezitím zavolá posily, některé mise se nemusí ale nutně dělat stealth. Jsem rád že se dá sejmout cíl a pak se ztratit protože otevřenost dovoluje nelíbí se mi že i přesto že tam už není nikdo furt tam chodí nový vojáci nebo se zjevují nerad bych říkal respawnují.

    Ještě že tam je odstřelovačka trochu to připomíná pak Sniper elite. Jen po vás jdou úplně všichni no.

    Jistě není to úplně můj šálek kávy, ale hrát se to dá a to je to hlavní. Konzolovitost mohla bejt menší např nemožnost zeslabit hru v menu považuji v dnešní době jako velký nedostatek. Pak třeba hlas ve hře je hodně tichý a sottva slyším co říkají.

    Grafika je super to bez debat. Jen to asi nebude úplně pro každého, možná až se naučím stealth bude to zas o nečem jiném.
    • Také jsem ze začátku měla problém se přizpůsobit mechanismům, ale postupem času si to začneš neuvěřitelně užívat až zjistíš, k čemu všechny ty odkazy v idroidu jsou. Vojáci se obnovují kvůli fultonování, aby sis mohl vybírat obyvatelé tvé Mother Base, pokud děláš moc bordel, tak se zavolají posily, proto je potřeba likvidovat vysílače a satelity apod. A pokud toho máš přeci jen tak dost, tak přes idroid necháš celou základu vybombardovat. Ona to ta hra dělá tak trochu naschvál, aby tě připravila na ty tři čtyři infarktové mise zhruba od 25. epizody výš, kdy nemáš už moc čas rozjímat a musíš konat.
  • Kdo ma zajem o MGS 4 na PS4 tady lze od zitrka opet zakoupit, zasoby jsou lehce omezene.
    http://www.hry-presto.cz/
    • samozrejme jsem myslel MGS 5..
  • vonTossis
    Když se tu tak probírá, co je hra roku, jestli Zaklínač nebo MGS, tak pro mě je to Ori a těsně v závěsu Life is Strange.
    • Určitě Zaklínač 3.. a hned v závěsu Rocket League - nezapomínejte na tuhle hru, díky *5*
    • No zatím rozhodně Bloodborne, ten se s Life is Strange pere o první místo.
      • Pochopím Life is Strange ale bloodborne vážně ne *1*
      • Ristoro
        Pochopím Bloodborne i když jsem ho nehrál, ale Life is Strange? Jako vážně?
        • vonTossis
          A Life is Strange si hrál? Myslím, že lidí, kteří budou mít letos LiS nahoře ve svých osobních žebříčcích, najdeš více než dost. Samozřejmě je to úplně jiný typ hry, ale když se zaměřím třeba na "scénář" , tak ten si hravě např. s MGS vytře pr.el.
          • Ristoro
            Ano porovnával bych scénář open world hry s náročnou AI, animacemi atd... s adventurou, kde jde především o příběh :D.
        • frantisek_nejezchleba
          ne jako, ale fakt vážně.
    • 0011
      pro mě je to zatím life is strange, ale byl bych nefér k Z3, protože s krabičky jsem vyndal akorát jednu ze dvou nálepek vlka a poslechnul si soundtrack a už je dost zaprášená, mohl bych si to zahrát, ale nedokážu se dokopat k tomu dohrát dvojku, už asi na pátý pokus ale dokud jí nedohraju, tak se do třetího dílu nehodlám pouštět. MGS mi neuteče mám před sebou na steamu ještě takovou kupu her, že nevím co hrát dřív, je možné, že se k ní dostanu až příští rok, ale jestli jsou mechaniky jako u GZ, tak se nebojím, že by mě nebavila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit