Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191

    Po roce to alespoň bude odladěné a rovnou GOTY za polovic :)

  • triptich

    pekne agresívna konkurencia. neverím, že toto je rozhodnutie vydavateľa bez intervencie mocného čínskeho gigantu. u mňa osobne to pôsobí značne odpudivo a neviem si predstaviť "exkluzivitu", ktorá by mi to ospravedlnila. pokiaľ to bude ohlásené v dostatočnom predstihu, budiž, ale 3 týždne pred vydaním?

  • Carnage666

    Origin je úplně joke, první verze podporovala český jazyk a teď i po X letech jde mít Origin jen v angličtině 😀 některý hry po mě vyžadovali abych dával vyjímky v antiviru protože nešlo nainstalovat DLC nebo i hra atd. proč? Prostě sem nad nima zlomil hůl, hroznej klient. Jeden člen rodiny chtěl The Sims hry tak jsem mu to všechno zařizoval přes Origin a dokonce nefungoval ani nově vytvořený účet a musel jsem na live chat s nějakym Raqeeshem z Indie aby mi dokázali ten účet zaktivovat + pro ně že teda live chat fungoval a všechno se vyřešilo "docela" rychle ale tohle by se vůbec nemělo stávat.

  • celoush

    A polovina lidí, co brečí, že nechce další account ho beztak má kvůli Fortnite, akorát si to neuvědomují :D

  • Já jí koupil loní v říjnu hlavně pro to, jak všichni kašlou na PC hráče. Chtěl jsem nové PC, ale nebyly grafárny a když, tak za úchylné ceny. Teď sice jsou, ale ty ceny... No a pak jsem si uvědomil, že bych si tam musel nainstalovat tu parodii na OS jménem Windows 10... Holt stařičké i5 4590 a GTX1060 musí vydržet, dokud se nerozpadne. PC tedy bude sloužit na strategie a podobné hry, co na konzole hned tak nebudou.

    Upřímně, pokud PS5 přijde s plnou podporou myši a klávesnice (Xbox One už to tuším má), půjde PC hraní totálně do kytek. A co proti tomu kdo dělá? Nejen, že nic, ale ještě to podporují těmito prasárnami.

    P.S. Origin mi hned po instalaci začal procházet a měnit hry v adresáři Steam. Sorry jako, ale takto se chová virus, ne launcher od renomované firmy.

  • Derp_1337

    Jo, to NHL se rok od roku liší jenom kosmetickými změnami. Takže v praxi není žádný velký rozdíl mezi NHL 12, NHL 15 a NHL 18. Ale těch 8 let je už rozumná doba pro koupi nového dílu (obzvlášť když člověk koupil novou konzoli).

  • Carnage666

    Přesně tak, každej o tom píše jako u konkurenci ale přitom to tak není, konkurence by to byla kdyby ta hra byla na obou klientech a jeden by to měl třeba levnější ale tohle je nucený cpaní jiného klienta a smazání z druhého po dobu jednoho roku.  Opravdu nejvíc mě mrzí ty krabicovky, že budou taky na Epic store.

  • ringmancz

    Jsem pro konkurenci pro Steam, ale ne takhle nucenou, kdy si musí druhá platforma kupovat hry a agresivně je přetahovat. Nebýt hry pro děti, tak k tomu vůbec nedojde, ale ono se jim to brzo vrátí. Dávám jim rok, maximálně dva.

  • Lukass

    Aha takze ty ses obycejne troll,  to stacilo napsat hned.

  • walltar

    No zatím to nějak na Epic Store nevidím... To že mají lepší provizi pro vydavatele je sice pěkný, ale mě jako zákazníkovi jde spíš o podporu a celkově služby, který na Epic Store dostanu... Jakmile budou na úrovni steamu, tak klidně nainstaluju druhej klient a nakoupím věci na Epicu.

    Ale takovýhle exkluzivity jen abych začal používat horší službu jsou podle mě proti zákazníkovi. Konkurence má být založená na poskytnutí stejných, nebo lepších služeb, ne na  tom, že drží moje hry jako rukojmí.

    Takže Epic Storu držím palce a těším se až nabídnou to co mám u konkurence.

  • Carnage666

    PS4 jsem si právě že pořídil (pokud je to ne mě) a to kvůli exkluzivitám, zlomil mě Spider-man a pak už jsem samozřejme nakoupil Bloodborne GOTY, The Last of Us, God of War, Until Dawn, The Order 1886, Infamous, Remaster Destroy All Humans 2 a plánuju RDR2 a další... co se týče Epic store, jediná pozitivní věc která z toho plyne je že Steam kterej je sám zklamanej z přístupu Deep Silver se teď může díky tomu jen zlepšit aby právě ukázal že taky dokáže být víc friendly pro hráče i vydavatele. Nevěřím že z Epicu se stane druhej Steam... to už zkoušel Origin kterej má taky i jiný hry než jen EA a přesto není populární.

  • Vidlec

    Ne děkuji. Epicu (potažmo Tencentu a tím pádem čínské vládě) fakt svoje údaje dávat nebudu. Zkuste si přečíst licenční podmínky toho jejich klienta. To je regulérní data mining.


    Navíc neuplyne den, aby jim někdo neukradnul údaje o zákaznících a nemluvě o tom, že ten jejich klient je naprosto příšerný. 


    No co, už jsem to pár let neudělal, ale zátoka to jistí. Akorát mi je líto vývojářů z A4 games 😠

  • sukovf

    Aha, to jsem ani nevěděl. Znám rozdíly mezi nákupem v USA a ČR, a měl jsem dojem, že ČR se od zbytku EU bude lišit.

  • sukovf

    Není, ale velmi snadno může být, a o tom to právě celé je.

  • Mart9

    Je vidět, že i když sis PS4 nepořídil, přece jen ti to myslí.


    Jo a na PC hraju, to pozor. O Vánocích jsem tam hrál Slaps & Beans a zkoušel Scribblenauts. Předchozí Vánoce jsem hrál Medal of Honor AA. A taky 911, ten simulátor operátora IZS. Většinou nakupuju hry na Humblu.

  • Mart9

    Já se tím náramně bavím, protože momentálně nemám ani dost výkonné PC na to, aby se mě tento "problém" mohl týkat. A za druhé je Metro série, kterou v životě nechci hrát, ani kdybych to měl zadarmo bez DRM.


    A co se týče hřbetu. Ten jsem ohnul jen kvůli NHL po dobrých osmi letech čekání. Ale od té doby, co jsem si ke konci roku 2015 koupil PS4, nemůžu si ji vynachválit a doporučuji ji všem.


    Epic Store je nový a evidentně dost odhodlaný hráč na trhu. Je docela možné, že Steam při jeho přístupu relativně brzy rozdrtí a zatrvzelí hráči jako ty, s tím nic neudělají.

  • Dobrá, už dodali, že je to jen časová exklusivita. Takže to nakonec mít budu, akorát za pakatel ve slevě rok poté. Budiž, u mě ok.

  • cms.sarka-tmejova

    Je důležitý dočítat články dál než k perexu))

  • Nebude dělat nic, protože to se stane leda tak v tvých vlhkých snech.

  • A proč by musel? Já také nemám uPlay a tu kravinu od Blizzardu. Holt si jejich hry nezahraju. A co jako? A ne každý je takový magor, aby si do PC dával polofunkčního klienta od firmy vlastněné číňany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit