Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlec
    Ať si mě nepřejí jestli tam nebude teplý muslimský černý ork.

    Edit: Měla to být reakce na Krescz
    • Krescz
      a vysokoškolák
  • nekromant33
    "Viděl jsem film z camripu, CGI bylo rozmazané, polovině slov nebylo rozumět a v nočních scénách nebylo nic vidět. Být to celé live-action a Rko, určitě by to natočené na mobil vypadalo lépe. 4/10. Provar."

    - Diskutér z Games.cz, 2015
  • jednoduse super ... jsem zvedavy jestli to blizzardu pritahne dalsi lidi k wowku a k horde :) kazdopadne si hosi zase pekne namasti kapsu. Holt kdo umi ten umi a kdo neumi tak troli...
  • Sr_Lobo
    Zlatýho bludišťáka za název *15*
  • hlavně, aby to bylo koukatelný i pro lidi co nehráli WoW
  • Za mě musím říct, že to vypadá velice dobře. Četl jsem knihy a hrál W3 a tenhle trailer do toho světa zapadá parádně. Jestli scénář nebude úplný shit, tak to má slušný potenciál.
  • "Duncan Jones je natolik zkušený režisér, že snad nepropadl jen kouzlu vizuální epiky."

    Vážně? To si vážně redaktoři games.cz ani neumí vygooglovat, že Duncan Jones natočil zatím pouze 2 celovečerní filmy? Jeden z nich byl bezesporu výborný, ale zkušeného režiséra si pánové představuji jinak.
  • ona je jedna věc natočit film podle hopsačky (mario, tomb raider, prince of persia) nebo střílečky (doom), tedy her bez vlastního hlubšího příbehu a natočit film podle filmu který má vlastní universum a historii. vemu si takový residen evil (první díl) nebo silent hill, to jsou hry které mají nějaký dej a filmy dopadly podle mě poměrně slušně a se slušným hodnocením. s tímhle filmem nepředpokládám že dopadne špatně už z toho důvodu že ho produkuje přímo herní studio a může tak zajistit dějovou správnost s ohledem ke hře
    • co mají za hlubší univerzum strategie Warcraft by mě zajímalo....jestli scénarista přelouskával všechny ty komiksy a romány co kolem toho vznikly tak to velký respekt, spíš to ale vidím, že si vymyslel nějakou svou pohádku a tu všem pěkně naservíruje.
      • co já jsem o tom četl tak to má být dšějově z jedničky o stvoření hrody a nemá tam být žádná špatná strana divák by si měl oblíbit obě strany jak hordu tak alianci. žádný hodní lidi a zlí orci nebo obráceně, prostě dvě strany konfliktu
        • těžko tomu věřit.
          • XorxoxTalarius
            Chteli to mit multikulturne vyvazene aby to nezavanelo rasismem, nekde na netu je o tom prohlaseni
  • Myslím si, že pokiaľ bude film Warcraft úspešný, tak sa začnú robiť aj iné poriadne filmy podľa hier. Predsa len Need for speed bol podpriemer.
  • nekromant33
    Tomu filmu věřím, minimálně co se kvalit týče. Kolik to vydělá peněz si hádat netroufám, protože hráčská základna ač početná, rozhodně není samospásná.

    Soudit CGI z tohodle videa je trochu mimo, viz. ten obrázek, co tu někdo postoval dřív s fotkou Orgrima. Navíc mají ještě skoro rok do premiéry, za tu dobu, vzhledem k tomu že film je už nějakou dobu v postprodukci, se dá udělat hrozně velkej pokrok. Z poslední doby je to krásně vidět na první a druhém traileru na Mad Maxe, který od sebe dělí pár měsíců (vygooglete si mad max visual effects a podívejte na obrázky, těch několik ze začátku jsou právě srovnávačky těch dvou trailerů).
    • Ronox
      Souhlasím, ale jen tě opravím s tím Mad Maxem. Ty obrázky jsou před zásahem animátorů a po zásahu :) Miller si právě potrpí na hojný využití praktických efektů a v článku before/after jen chtěli ukázat, jak ty zásahy byly "malé".
      • nekromant33
        Malý zásahy do části filmu, která není digitální a není před greenscreenem, takže je to vlastně ještě trochu složitější a právě že to ukazuje, jak moc se dá změnit atmosféra a obsah scény. Natož pak ve filmu, kde je ta scéna celá digitální, takže si s ní můžou dělat co chtějí a mají na to ještě rok. Navíc ILM.
        • Ronox
          Ano zasahovat digitálně do záběrů točených normálně na setu bez green screenu je os*r, ale pro zkušený lidi ne takový. V tomhle případě se používají už hodně pokročilý funkce mappingu záběru v kombinaci s rotoscopingem. Ve finále se vždycky jedná o pár "frejmů" a k jednoduchosti pomáhá virtuální složení 3D scény a simulace kamery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit