Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheLordoftheNonsense
    Můj připitomnělý názor k diskuzy: Jestli celý film bude mít kvalitu filmových sekvencí w3, tak jsem si jistý, že to bude...no... *slint na triko*... však víte. Kdo je zaujatý proti warcraftu jako lore či francise, tak ten to bude nenávidět. Hráči warcraft lore zaplesají, i když to bude špatný film... No a ti ostatní nemají rádi fantasy, takže na to ani nepujdou.
  • je smutne, ze nejsou schopni vydat konecne oficialni trailer ve vysoke kvalite a fanousci blizzardu museji doufat v to, ze to nekdo nahraje telefonem ve vyblite kvalite. jen aby konecne neco zahledli, kdyz uz je tak dlouho napinaji. to ze na gamescomu nevydali trailer bylo od legendary trapne. kazdopadne je videt, ze se nemam ceho bat. bude to epicno samo. ja tomu filmu verim i z tohohle rozplizleho videjka v 240p kvalite
    • jeste musis snist hodne chocapiccu abys zjistil co se v takovychto videich skryva mezi radky
  • niiiice, určite to pozriem
  • Colby.Sawyer
    Bude to pecka ale on vůbec bude příští rok nabitý skvělými filmy
  • film nedopadne špatně warcraft má mnoho fanoušku a hrajou tam super herci
    • pro mě samý sympaťák *11*
  • Hezky to vystihnul ten divák v kině asi po půl minutě: "Už teď mě to nezajímá."
    • jeho vystizeni je zalozene ovsem na jeho debilite, protoze ten jeho duvod co rekne za tim, to bych ho profackoval
  • Je to celé digitální, rating pro děti, příběh podle hry....to bude zase kvalita kde 2/3 hodnocení udělají produkční hodnoty...Něco jako pohádka Pán prstenů...
    • Počkej! Pán Prstenů je pohádka? Neke, já myslel, že je to historický film ze starověku... *1*
      • Asharak
        Natočeno podle skutečné události! Jenže si spletli text v úvodu společenstva :(
  • A kdo že z té skupiny tady na to nepůjde do kina a proč?
  • Blázen kdo do toho vrazil peníze. Dopadne to jak všechny herní filmy. Průjem.
    • Nevim. At to s "kvalitou" filmu dopadne jakoli,tak rozhodne tohle ma tak velkou fan zakladnu, ze to imho vydela nehorazny prachy.
      • to si jenom myslíš...až budou první fans odcházet s kina a kroutit hlavou co to ti filmaři provedli s jejich Warcraftem ostatní již ani nepřijdou.Takový Super mario brothers film by mohl vyprávět :)
        • Vogon
          Příště, než budeš diskutovat, si něco o tom filmu zjísti. Super mario brothers a tohle je úplně něco jiného, už jen proto, že tohle je přesně podle her, kdežto super mario brothers nemělo s hrami nic společného. Už jen z toho,že to vypadá jak cinematic od Blizzardu budou všichni fanoušci úplně unešení. Navíc všichni co na tom pracují mají hodně zkušeností a dohlíží na ně Blizzard.
          • Nadšení nekritických fanoušků a kvalita filmu jsou dvě rozdílné věci.
          • o to to bude větší průser...věřit tomu, že herní společnosti jsou schopni natočit koukatelný snímek...jste blázni...45%.
            • Vogon
              Že ty jsi jeden z těch pseudo inteektuálních filmových kritiků z csfd? Blizzard pouze DOHLÍŽÍ na to jestli to má s hrami něco společného, což ale ví snad každý, kdo se o ten film aspoň trochu zajímá.
        • To si jenom myslis ty. Supermariobrothers porovnavat s timhle muze jenom blazen. Spis by se hodilo to srovnat s Princem z Persie. Ten mel podobny rozpocet a rekneme ze i podobne ambice,ale rozhodne podle me nemel takovou fan zakladnu. Tohle neverim,ze nevydela. Phantom Menace byl taky hroznej fail (az na bitku s Maulem na konci) a jake to vydelalo penize. Podcenujes fan zakladnu. Warcraft 1-3 a wowko za ty leta hralo mraky lidi. A vetsina ti na to prijde.
    • VaZqeZ_EU
      Něco mi říká, že tohle bude vyjímka potvrzující pravidlo. Už jen ten vizuál *14*
      • Něco mi říká, že to bude rodiné drama o těhotné orčici, na vizuál házím bobek
        • ne bude to vlastně Vinnetou a old shatterhand, zničující válka mezi lidi a orky aby na ně nakonec vybafl nějaký daleko horší bubák a oba národy si padnou kolem ramen. To bude bude překvápko *1*
          • Jj, Santer...
      • a co je to něco? Přání? Mě by jen zajímalo z čeho bude čerpat scénárista...vidím to minimálně na jedno střídání.
        • Vogon
          Příběh je z Warcraftu jedničky. jinak film už je natočený, už se jenom dokončuje CGI.
          • tak tam žádný příběh víceméně neni....orci vs. lidé....to bude hodina a půl utrpení.
    • ady666
      Nevím jestli jako průjem, ale určitě to nedopadne podle očekávání producentů a na léta to zavře dveře ostatním třeba i zajímavějším projektům.
  • XorxoxTalarius
    Tak jako nic moc jsem od toho filmu necekal a uz jenom ten nastin pribehu mi ukazal ze ani od toho nic cekat nemam :D
    Borec to ve videu vystihl znacne precizne.
    • Jak by si to chtěl natočit jinak než bez CGI efektu prosimtě nehraj si tu zas na odborníka...
      • XorxoxTalarius
        Co treba novy SW? Ty ukazuji ze nemusis vsechno komplet CGI. Nebo napriklad Pan prstenu, mel jsi tam bitvy armad a v zaberech zblizka jsi mel herce, nikoliv CGI.
        Navic to poodhaleni romantickeho pribehu za zachranu planety ... a svoji zeny ... a sveho nenarozeneho orcete ... *11*
        Zlati Warhammer orkove, valci, protoze valka je fajn *5*
      • Třeba tak, aby to nevypadalo jako animák? Kvalitní, ale animák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit