Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Vizuál to má pěkný, úplně jak cut-scéna z W3, ale ty dialogy zněly úplně strašně a ty zvuky co vydával Gul'dan byly vcelku směšné. Doufám, že to byl jenom špatný výběr scén do traileru.
  • RedEagle
    Nahodou..ak na to pojde človek do kina ako na komediu bude odchadzat spokojny
  • Keyz
    To bude asi nějaká komedie nebo co. *15*
    Do toho těhotný Ork. Tedy asi tam bude dramatický porod malého Orka a další hovadiny které cpou do filmů aby to bylo dramatické anebo to lákalo.

    Tohle bylo celkem často. Těhotná žena která zrovna musí během filmu porodit dítě (které se narodí již vykoupané atd.) *1*

    Ale jo...Do 3D kina bych to snad zašel. Mrknul se na rubačku anebo komedii s efekty za draho a šel zase pryč.
    • Erien
      Přátele mi tvrdí, že jsem hrozný pesimista. Ale budu jim muset představit tebe. Já totiž od tebe ještě nikdy neviděl příspěvek, kde by se ti něco líbilo. *15*
    • XorxoxTalarius
      Narodi se mu malej Thrall a na piskovisti si pak bude hrat s Arthasem *5*
      • Vogon
        Myslíš Chrise Metzena?
      • Keyz
        A bude žvatlat jako malej Orčík *14*
        Do kina beru kapesník, jak to bude dojemné.
        • Asharak
          Vybral sis špatný film s hejtováním novorozeňat, protože tady je to hlavní součást událostí *7*
  • pravidlo holywoodu říká, že běžný divák má problém sžít se s hlavním protagonistou, když to není člověk (nebo nějaké roztomilé zvířátko jako pes nebo kočička) tak uvidíme, jestli se jim to povede prolomit, mě opravdu porod orčice nervy nedrásá *4*
  • teda vypadá to příšerně. myslím že měla být cílová skupina tak o deset let starší než jak to vypadá.. tak pro 14ti letý-slaboduchý *15* mě by asi víc oslovil romantickej snímek z podzimního westfallu, něco na styl Jane Austenové - Skill and Ability, Pride of Horde and Prejudice of Vrynn.. *15*
    teď už to může vytrhnout jen Ragnar Lothbrok *2*
  • hm jen aby se muj 5ti lety syn v kine nebal ;)
    • neboj moc bych od toho nečekal aby to neohrozilo prodeje her na konzole
    • já by som si prosil CGI pohromu Loarderonu :D, to by bolo niečo na štýl Hardhome z GoT ale na 2 hodiny :D
  • Takovej stařičkej Final Fantasy animák vypadá teda lépe.
    • hahaha. no kdyby si starickej final fantasy nahral stejnym zpusobem, tak tam vidis jen barevne fleky
    • ale prosim te.
      • hodnotím dle těch 4 minut, jinak tohle má oproti Final fantasy výhodu, že nikdo přesně nevíme jak orkové vypadají ale je to podobně nepřirozené jako Final.
        • Ronox
          Uvědomuješ si, že tu srovnáváš rozmáznutej flek ... tady máš srovnání - http://www.pixhost.org/show/3028/28650255_screenshot-2015-07-15-12-19.jpg
  • RedEagle
    Rozmyšlam čo bude mat filmovejšiu atmosferu ..či film Warcraft alebo Vavrova Kingdom Come Deliverance..
    • Asharak
      Pokud to budeme brát z hlediska poměru akce/zbytečných záběrů k natáhnutí filmu pak bych řekl KC:D *1*
  • meli udelat i nakej serial xD
  • to vypada že forma bude vítezit nad obsahem, co je tradiční problem nejen blizardich her v posledni dobe, ale hollywoodu obecne.
    • Definitivně to ale nen problém filmů Duncana Jonese, takže bych ještě neházel flintu do žita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit