Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cibrut

    Můžeš si představovat, že vezeš buržousty lyžovat do fr. Alp a zkusit si přiblížení a přistání na Courchevelu. Nebo že vezeš šplhuchtivé horolezce v Himaláji a přistát na Lukle. Případně aplikovat bush-flying v Idahu, tam jsou taky hodně zajímavý místa v kopcích. Nebo si zaletět na dovolenou do Karibiku na ostrůvek Sv. Bartoloměje (Saint Barthélemy Airport). A to nemluvím o Papui Nové Guinei, tao je úplně jiný level (viz provřený seriál History channelu "Worst place to be a pilot". A kdybys chtěl dopraváky, tak pro začátek postačí Paro v Bhůtánu nebo Gibraltar či Innsbruck s přiblížením na dráhu 26 a následným vizuálním okruhem a přistáním na dráze 06, kdy podvozkem doslova olizuješ střechy domů ve velmi strmé zatáčce na finální přiblížení. Případně mě napadá ještě Skardu v Pakistánu. Těch podivných míst, kde jsou letiště, je opravdu hodně :). On se civilní sim zdá nuda jen do té chvíle, než začneš využívat jeho možnosti, jako třeba že si můžeš zkusit přistání opravdu na těch "nejhovadštějších" letištích :).

  • Jack1947

    Mám starej Wingman3D od dob MFS 2007! nebo kolik jsem na něj nešáhl,  ale díky tomuhle zkusím no i když becilné poletování nebylo pro mne nikdy ledas STurmovik Il2 ale tam zas bylo docelka těžké skloubit střelbu a let a ještě vyrovnávání tlaku aby se neodkrvil mozek :D

  • cibrut

    Škoda, že recenze nezmiňuje v detailu počasí a chování vzduchu. Takové ty v let. simulátoru docela podstatné věci :) a vlastně ve všech dosavadních simulátorech neřešená (technicky velmi náročná) věc.

    Když poletím kolem mraku a krajem křídla ten mrak líznu, bude se dít, to co v reálu (vykopne mi to křídlo raketovou rychlostí nahoru)? Co chování proudění vzduchu přes překážky dle videí prezentovaných ještě v době alfy? Turbulence způsobená překážkami, stoupavé proudění na svazích? Podle všeho by mělo fungovat relativně realistické plachtění, zkrátka minimálně stoupáky budou tam, kde v reálu (s termikou to může být kapku jinak, nevím, jestli mají prostředky na vyhodnocování, kolik slunečního světla dopadá na jakou plochu a typ plochy - skála, les, louka, voda apod. a podle toho generovat termiku). Co vliv denní doby na chování vzduchu? Ráno, než slunce ohřeje zem, je vzduch klidnější, přes den turbulence a termika a večer zase klid? Ptám se, protože podle různých videí przentovaných MS má jeden dojem, že tohle všechno tam je.

    K pádu do spirály alias "stall spin" - MS prezentoval moc pěkné video, už nevím, jestli to byla C150/2 nebo C172 s dost realisticky vypadajícím pádem do spirály, tak mě docela zaráží, že v betě je to jinak?

    A nakonec ještě otázka už mimo samotný sim - která let. škola u nás dává v základním výcviku pády do spirály? Pokud vím, tak v EU i v USA "stall spin" a vůbec "UPRT" alias "upset recovery training" nebo-li nácvik nezvyklých letových poloh - to všechno patří do základů vzdušné akrobacie. Nevím o žádné škole, která by toto měla třeba v rámci licencí na ULL či PPL. Tak prosím autora o objasnění, díky.

  • Duncan66

    Podle testu to udajne vypada na problem, ze je hra delana v DX11 a samotny engine taky neni idealni. V mnoha videiich bylo videt, ze hra generuje male FPS, ale pritom vyuziti CPU i GPU bylo 50 a mene %. Snad se to podari do budoucna vychytat, protoze to vypada opravdu neskutecne.

  • LessPh

    Dobra recenze, kde je shrnuti toho nejzakladnejsiho.. ze me novy MSFS doporucuji na 8,5 z 10 a to hlavne kvuli bugum a optimalizaci, propady ze 40 FPS na 1 FPS jsou fakt svinsky...

  • Jarisko84

    Ja by som dal tak 7.... je to krasna hra to hej ale od simulatoru to ma daleko kopec chyb cocpit ktory nie je plne interaktyvny vor navigacie tiez chybaju funkcie urcite suradnice sa daju pozriet iba ked sa nastavuje let a potom uz nie... krasna grafika ale co takto cerit hladinu nizkym preleto.  atd fizika nic moc...ale hadam to spravia mody ... tu sa ale hodnoti tato veriza ... o loadingoch ani nehovorim...

  • Hidden

    Neprisly, vsechno vylit!

    Jinak ale docela fajn recenze, je zajimave vzdycky videt nejake postrehy z "oboru". :)

  • Zajímavé, že konkurence recenzovala na úplně stejně osazeném laptopu. 

    10 z 10 chápu. Já bych to nedal kvůli množství problémů, ale to je věc recenzenta. Za mě je odpovídající 8 z 10, co dal jeden konkurenční web. Je to ale fakt slušná hra a solidní simulátor. 

  • Phillios191

    Ještě nepřišly gumičky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit