Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Jasný, že to streamování nevyužije každej, možná ani většina ne. Ale ze strany streamerů, co se tím žíví, slyším jen chválu.
    Ono jim to dost podstatně ulehčí práci se streamováním her z konzolí resp. Xone.
    + Si myslim, že díky tomu do budoucna hodně nových streamerů přibude. Kteří budou právě "Xone only".
    Já jsem docela zvědavej.
    • Jo ... tady nekdo nevi o cem zvani ani si to neprecet.
      • h0p3
        Prosím osvětli mou cestu a zvedni ze mě stín nevědomosti, ó nejjasnější zářivosti.
        • Pokud ty negramot neumis cist, tak ti to nema smysl vysvetlovat, mas to v clanku.
          • h0p3
            To mám, ale nikde nestojí, že ten obraz co si budu streamovat z konzole na desktop nebudu moci použít k dalšímu šíření, třeba na twitch.tv.
            Čímž mám na mysli, že by to eliminovalo nutnost pořizovat si capture card ke streamování her z konzole. Get it ?
            • To nic, to se lecit neda, bohuzel to neni smrtelny.
        • to neni stream videa ze hry, ale hrani her z xboxu na treba notasu behem toho co ser*s na hajzlu :P
          • h0p3
            Já teda ke streamování jen přičichl. Ale tak nějak jsem myslel, že ten obraz pak budu moci hodit do "jánevimjakýho" programu co se k tomu používá a bejt normálně provozuschopen třeba na twitchi ?!
            Takhle to teda fungovat nebude jo ?

            EDIT: Pochopil jsem to úplně stejně jako 'Veka'.
            • uz vim jak to vysvetlit asi nejlip ... je to "vzdalena plocha" akorat misto k pripojeni k jinymu komplu se pripojis na xbox

              je to to samy co nabizi steam jako in-home streaming nebo jak to nazvali, kupodivu to nejak extra nelaguje a to sem byl pripojenej z 1 jadrovyho atomu s linuxem na muj hlavni komp
          • Pochopil jsem ho tak, že si Youtuber nastreamuje hru z XONE a na počítači dá zároveň nahrávat, či streamovat obraz, aniž by k tomu potřeboval další hardware (např.: capture card). Konzole neumí nahrávat obraz, když nepočítáme vývojářské nebo novinářské verze nebo se pletu? Jestli ano, tak sorry, moje poslední konzole byla PS 1. Na Xbox 360, co jsem měl půjčený, to také nešlo.
            • pokud vim tak xbone a ps4 maj obe nove akorat stream na twitch
              nahravat porad tusim neumi
  • W10 jsou sice jen W8 s nabídkou Start na desktopu, ale podle mě budou mít úspěch, protože budou zadarmo. Navíc zarytí odpůrci W8 si mohou notovat jako zlomili MS, aby tam tu nabídku Start dal *1*.
    • Zadna nabidka start tam NENI a nikdy NEBUDE. Udelali to, ze tam mas ctverecek, kterej kdyz klipnes, zobrazi se ti dlazdice, ale jen do zmensenyho vyrezu. Zadny strukturovany menu, nic. Zcela nepouzitelny. Proste ti to zobrazi metro, ale misto na fullscreen jen do vyrezu.

      A to ostatne presne odpovida i vyjadrenim, tech idotu, ze to lidem musi spravne vysvetlit, protoze to spatne chapou => oni zcela zejvne nepochopili, ze jim na dlazdice se…re pes.
      • Zagro
        Tys ty WIN10 neviděl ani z vlaku. A pokud budeš tohle tvrdit dál a zároveň i to, že já lžu a ty je máš nainstalovaný, nebo jsi je zkoušel, pak nezbývá než konstatovat, že prostě s WIN neumíš pracovat ani základním způsobem. Smutné ... :)
        • Vy dva ste videli leda howno, a plkate tu o nem.
          • Ja na win 10 uz cca 2-3 mesiace pracujem v robote, neposudzujem to zo screenshotov... Preto ti píšem ze proste si vymyslas veci, ktoré nemajú nič spolocne s realitou
            • Zagro
              On možná ani nemá potuchu, že si to už může klidně ozkoušet. A nebo je to tím, že jsou zatím "jen" v ENG, takže by se v nich ztratil. Ale hádat se bude do roztrhání těla. Takovejch je web plnej. Asi ještě maminčin mazánek :)
      • Mas tam klasické strukturovane menu a vedľa toho dlazdice tak si nevymyslaj
    • Nebudou zadarmo, ale za rocni pausalni poplatek. Ale uprimne, tu s**cku bych nechtel ani zadarmo.
      • Nebude žádný další poplatek.
        http://www.pcgamer.com/microsoft-windows-10-will-not-be-sold-as-a-subscription/
  • JezboX
    Ó streamovat z X-Boxu na PC 3x sláva M$. No to je zase hovadina. Kdyby to běhalo opačně tak to bych snad o xboxu i uvažoval, ale tohle je normální žebřík do nebe. Možná pro lidi co si chtějí vychutnat "filmový zážitek" i na PC. Já to občas dělám přesně opačně přes Steam In-home streaming. Pod televizí mám obstarožitní jakožeHTPC na kterým by jel leda tetris a tahle si na něm můžu zahrát téměř cokoli. To téměř je tam hodně důležítý, protože na žádný rychlý hry to není. Latence když je všechno dobře je kolem 50-60ms. Pokud něco takovéhu bude mít M$ nativního a ušito přímo na míru tak věřím že se může dostat na 40ms. Pokud bude PC s Xboxem propojený přes kabel a router. V případě WiFi ale můžete na hraní vesele zapomenout protože tam to lítá od 50ms po 200ms podle asi skvrn na slunci. A to mám vyzkoušeno na 5m metrů a přímé viditelnosti. Dokonce jsem v tu chvíli byl na WiFi sám. Pokud tohle budete zkoušet s WiFi pro celou domáctnost tak můžete hrát leda šachy.
  • MARTASLJ19
    V MS sú vážne chorí ľudia. Po katastrofe s názvom Games for Windows live" je tu ďalší horor. Windows 10 a jeho prepojenie s Xboxom = toto idú urobiť nám PC hráčom? Osobne dúfam, že Windows 10 aj s týmito všetkými funkciami pohorí na celej čiare. Koho na PC zaujíma nejaké prepojenie s Xboxom? Nech nechajú PC - PC-čkom a Xbox - Xboxom pekne oddelene.
    Hmmm to mi je teda podpora hier od MS - Fable Legends - zo všetkých možných exkluzivít dostaneme akurát hru s najmenším záujmom, veď načo nám dávať niečo lepšie - my sme pre MS len prašivý bonus, ktorý dostanú z Xboxu vždy len slabšie tituly, ktoré boli predajným fiaskom alebo mali slabé hodnotenie - RYSE(Crytek to urobil lebo takmer krachol), Dead Rising 3 - malo mizerné predaje na Xboxe. Kritikmi ospevovaný a aj predajmi úspešná napr. Forza sa na PC neobjaví lebo to už by bola od MS pre PC hráčov titul príliš kvalitný. MS jednoducho nevie s PC pracovať ako hernou platformou a mám strach aké katastrofy od nich prídu na budúce. No des a hrôza.
  • Trololo a na Win 7 to určitě nebude možný, protože ty nejsou tak "supr hustě vymakaný jako naše né devítky, ale rovnou desítky".... To je stejná šmelina, jako onehdá nepodpora Dx10 efektů na win XP, který uměly tenkrát jen a pouze po všech stránkách vymakaný Visty. Zvěrstvo!!!
    • wizaard
      Proč nepřejít na Windows 10, když budou pro majitele Win 7, 8 a 8.1 zdarma?
      • Protoze zdarma nebudou, ale to blbec jako ty nemuze pochopit, ze je to za mesicni poplatek s prvnim rokem gratis.
      • ZDARMA? ty jsi zakaznik Providentu? jako jo "zdarma" si je nainstalujes a pak budes platit mesicni pausal..... *1* nebo jak si predstavujes ze na nich MS bude vydelavat?
        • wizaard
          Licencování Windows 10 jsem nezkoumal, vycházím jen z toho, že MS tvrdil, že pro uživatele Windows 7, 8 a 8.1 budou Windows 10 během prvního roku zdarma. Pokud přejde Windows 10 na licenční model Office 365 (jako že je to pravděpodobné, když v keynote všude zmiňovali slovo "service"), nemám problém.
      • Protoze je to stejna s**cka jako Win 8.
  • Keyz
    Nic extra.

    Jak zde píšou ostatní, řada hovadiny které budou k ničemu anebo je využije minimum lidí. DX 12 snad potěší a jestli se to bude ovládat normálně a ne jako polotovar Win 8, kde ani nejde jen tak najít správce zařízení a vůbec tam něco lehce zjistit, tak to bude snad ok.

    Ale vize jednoho os který se pouze updatuje je dobrá. I kdyby po nějaké době byl nějaký zásadní update ze prachy, tak by byl asi pořád levnější jako přechod z os na další verzi os a nutnost reinstalace všeho a pod.
    • "kde ani nejde jen tak najít správce zařízení"

      ke správci zařízení se dostaneš přes dvě kliknutí, co je na tom nenormálního nebo k nenalezení?
      • Ale ne pro tupý ovce, na ty je i ty dvě kliknutí moc.
  • Ze stream a hologram...nato prve treba Xbone, takze nic to neriesi a v holograme namiesto VR bude okolite prostredie extremne narusat vtiahnutie do hry. Nechcem kukat na Lego kocky na koberci predo mnou...radsej chcem byt vtom svete bez vonkajsich ruchov! A ten premenovany bazmek Windows 8 za 10 si namiesto 7cky do kompu nepustim ani keby mi zaplatil Gates
    • Oni s tím totiž evidentně necílí na hráče.
  • Uvidíme v praxi, vždy ukážou to co je nejlepší na nových OS ale tak nějak ani není co zkazit prostě bude nový engine dx12, takže pro hráče povinnost, btw konzole budou mít taky dx12 ? ví to někdo nebo budou dalších 5-7 let v dx11 to byla škoda pro konzolisty...
    • xbox jo
      • 100% ne, protoze by museli zmenit HW.
        • 100% jo, protoze graficka karta xboxu podporuje DX12
          http://www.neowin.net/news/microsoft-hints-directx-12-will-also-be-supported-by-xbox-one
          • Jiste, kazda graficka karte podporuje kazdou verzi Dx, to co neumi HW muze pocitat SW. O 5 radu pomalejs.
  • Paulcz
    Co se týče hraní zajímavé mi spíše přišlo Windows Holograms

    https://www.youtube.com/watch?v=74CekhxGO7k
  • Jo, tohle je přesně to co mi na desktopovém OS chybělo. Svatá prostoto...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit