Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do ted se nemuzu vzpamatovat, kdyz jsem znamymu instaloval win8. Sezral 3,6GB RAM?! Treti profil vyzaduje emailovou adresu?! Ma jeste cenu zminovat to smirovani?! To jim jako mam verit, ze je win10 lepsi?! Propojeni mobilni technologie s PC neprineslo nic dobryho. Ani nemam chut to vsechno rozepisovat, strasne se u toho pokazdy nas*ru. Proste jim uz vubec neverim a muzou si to strcit treba do..
    • wizaard
      Jasně, ona totiž volná RAM pomáhá, protože swapovat z disku je lepší... *7*
      • Jiste, on si dlovek tu ramku kupuje, aby na ni provozoval holy widle ...
        • wizaard
          A víte o tom, že Windows už od Windows Vista či 7 si automaticky alokuje víc paměti a pak ji průběžně uvolňuje, když je třeba?
    • jojo prave jsem zanamemu pripravoval noteook s win8.1 nejen ze jsem mu musel zadat nekolik hesel v jedne fazi jsem musel zadavat captcha kod abych ntbk presvedcil ze se ho nechysta poprve zapnout robot.... *11* *10* *10*
  • Nic, microsoftu odzvonilo. Ty touch hovadiny co neustale prezentuje nema sanci. 2020 konci W7, pak papa microsoft.
    • a na čem budeš hrát ty chytrolíne. Linux? či nějaká podobná hypsterská sra*ka?
      • No jelikoz widle budou placeny, tak od nich utece drtiva vetsina hracu i firemnich uzivatelu a tudiz ty hry na tom tuxovi budou behat nativne, a vpohode.

        Ostatne, uz ted jich existujou miliony. On android nic jinyho nez lehce pokopanej tux neni.
      • XorxoxTalarius
        Windows7?
  • deathfish
    ahaaa, tak tohle mysleli tím "Zaměříme se více na podporu PC" *1* hahahahaa...haha...ha.....ha.....
    • hahahaha *13* hahahaha *11* hah.. *cries*
  • Zní to dobře ješte přidat že stačí jedna originalka pro PC i XBOX ONE a mají každého hráče *3*
    • nevim no.. mam radeji variantu.. kdy si za levnou koupim digitalni hru.. hraju ji na svem steamos a muzu ji i streamovovat doma kde chci.. nebo hrat i na pc.. a na steamos muze hrat nekdo neco jineho.. ehm.. a nemusim cekat na win10.. si tak rikam.. nezaspal m$ dobu?? a to jsou ty kulervouci features co se na nas valej???? *8*
  • chcete hrát Forzu na pc? Kupte si Xbox a streamujte si to přímo na PC! Jééj. Microsoft nezklamal.
    • a co si si myslel ze naportuju xbox hry na PC? si dmnt
      • No to by byla hrůza portovat z x64 a directx na výkonnější x64 s directx :-)
        • Tady nejde o tu práci, ale o to, ze ponecháním svých her na XO z dlouhodobbeho hlediska ziskaj víc prachu, nez kdyby to pustili i na PC...
          • To sice ano, ale ta funkce je pak uplne nesmyslna. Jako proc bych to streamoval z xboxu na PC, kdyz to akorat prinese input lag. Mozna kdyby to umelo nejak rozume pouzivat klavesnici a mysl, tak by se to dalo v nekterych hrach zuzitkovat, jinak je to uplne nanic.
      • Jen jsem netušil, že když říkali, že budou mluvit o PC hrání, tak na to nebudu potřebovat Xbox...
        Teď když se někdo zeptá, jestli Halo vyjde na PC. Microsoft odpoví: ta hra už tam dávno vyšla, jen si musíš koupit Xbox..promiň ,ale tohle mi jako PC hraní rozhodně nepřipadá
    • A jako co? On vážně někdo čekal, že pustí na PC svoje hitovky, když jim podpora xboxu přinese mnohem víc prachů?
      • jake hitovky? *1*
        • Jako samozřejmě, ty hry se Ti nemusí líbit, ale je prostě faktem, že Halo, Forza a třeba i Gearsy měly dost velkej prodejní úspěch...
        • Google jistě napoví...
          Ale tak abych te nenutil 5 vteřin hledat, tak třeba to Halo, Forza...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit