Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kopirovanie je super a anti piratske ochrany su nasmiech.
  • Tak co říkáte na Dead space 2???? jóóó vlastně... Vy hrajete jen originály *1* No tak to si ještě počkáte *2* *3* *1*
  • To víte že ano, pan svatý. Každý opakuji každý si stahuje nelgální mp3, film, seriál, hry nebo něco. Někteří i nevědomky. Někdo víc, někdo míň. Někdo to dělá z finančního hlediska, někdo zase z hlediska "mám syndrom křeček" aneb "na co mám platit když nemusím". Tak či tak si tu nehraj na něco, co nejsi. *3*
  • Tak teď si pobavil! *1* *1*
  • Mozno je cas upgradnut tu W98...? *7*
  • sberatelska edice ma vzdy sve kouzlo, a najdou se i vyjimky takovy DA jsem koupil prave diky tomu ze ke hre byla zdarma plnobarevna herni prirucka se spoustou navodu a tipu na hrani. Kazdopadne mne digitalni distrubuce neoslovi dokud cena her nebude minimalne polovicni jinak radsi dam o stovku vic za krabici s manualem nez hodiny neco ztahovat, ale chapu ze nekde na vesnici cekat tyden na doruceni balicku je lepsi kliknout a za par hodin hrat...
  • MoravaGeorge
    Pokud to bereš "podle sebe soudím tebe", aneb jak ještě jinak, když na někoho ukazuješ prstem, všimni, se že u toho gesta vždy tři prsty míří na tebe. Takže je ti zle ze sebe samotného. Opravdu máš doma plný HDD warezu? To fakt není hezké.

    Mimochodem, po 90 asi pirátil každý včetně jednoho nejmenovaného místního prodejce. Což byl pozůstatek komunismu, kdo má stále tyhle manýry, nechť prosím emigruje na Kubu nebo do KLDR, tam mu bude dobře.

    A co se týče toho že mám doma nelegální MP3, ano pár MP3 doma, které jsem si udělala z legálních CD a pár filmů jsem si ripnul z legálních DVD vše pro domácí potřebu do PSP. Když si stáhnu "film" nejedná se o film ale třeba o replay nebo něco podobného do a obratem hážu do PSP na cesty.

    A fakt nechápu tvou logiku, házení špýny na ostatní, to že jsi "sajrajt" ještě neznemaná, že jsou sajrajti i ostatní.
  • Mit nelegalni wokna je zasluzny cin ...... MS sux
  • Film vydela v kine a v TV, hudba na koncertech a radiich ....... ale kde jinde si ma na sebe vydelat hra, nez prodejem placky ci skrz net, to fakt nevim. Srovnavas nesrovnatelne.
  • nehrejte si na svatoušky, je mi z Vas zle. HDD mate plny MP3 z netu, vcetne postahovanych filmu! Nekdo pouziva piratske hry, druhy pouziva nelegalne stazeny MP3...a at me nikdo nerika, ze si chodi kupovat audio CD do obchodu. Nejdrive si zamette pred vlastnim prahem !!!
  • každy smrtelník na tejto planéte porušuje autorské práva tak sa nevychvalujte že ste bohovia ... či mate v počitači spálenu hru , stiahnutí film ,alebo smradlavú MP3 či nelegalný windows a ak to nemáte tak určite mate audio kazetu s z pred 15 rokmi ked ste sa hrali s Puzzlami tak porušili ste autorské práva - všetci sa budeme smažiť do jedného rok 2012 sa blíži *1*
  • tak kupovat za plnou cenu je holé šílenství, vyhodit se za novou hru na konzoli 1500 Kč, kterou jeětě ke všemu dohrajdu během pár hodin např. Force Unleashed, buď počkám měsíc jak to spadne na 1100 a méně nebo ze zahraničí, no a na komp už nekupuji vůbec bo na vylepšování se peníze nenajdou a jak říkáš tak stím sou většinou problémy, kdysi jsem si koupil kotory a mohl sem jít tak na párek bo sem měl Ati grafiku a nešlo to rozjet, až koupením jiného typu
  • Vem si ji , ale nesmím o ni přijít ani se cítit omezován .... zvládneš to ?
  • :) ..... to bylo i před lety , co byste chtěli po škole . Až se zasvážeš , naděláš si děti ... pak už nic nedostaneš. Jo priority . Díky bohu že na nás stát myslí ....
  • Nesud´vidíš li možnosti . Jsou i u nás místa a situace kde moc možností nemáš .
    Faktem je , že lpění na rodině znamená okov na nohu .
  • *3* V takovém případě už mám morální právo produkt užívat ..... A domáhat se kompenzace
  • Kradlo se, krade se a krást se bude . Dnešní lapka na nikoho nemusí čekat v houští ,nikoho nemusí atakovat či zabíjet , nikoho nepřivede přímo k žebrácké holi ..... dnešní lapka je morálně ospravedlnitelný .

    Samozřejmě , master tvůrce .... není to zpravidla jedinec (těch si komunita váží) , je v herní branži skupina 5 a více lidí . Lidé nemají rádi korporace . Už kvůli tomu , že z jejich strany cítí původ vlastních problémů .

    Lidé neokrádají chudáky , lidé si berou zpět to co korporacím stejně dávají den co den ....
    Krádež duševního vlastnictví může být fatální i s minimálním dopadem a vše závisí jen na úhlu pohledu ....
  • Santa brýle nenosí *5*
  • Nevím proč tu žehráte na podstatu tohoto zřízení - vydělat a vydělat ještě víc . Každý se o to může pokusit , jen tě někdy klepnou přes prsty hned na začátku a někdy tě klepnou až když si stejně s nimi připiješ na zdárnou budoucí spolupráci .
    Nejhorší je žít v iluzi .
  • v Praze při studiu se dá sehnat práce kde máš 16K čistejch a k tomu když se snažíš můžeš vydělat klidně dalších 5K navíc. je to jen o tom chtít, snažit se a hledat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit