Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z toho videa "2 minuty vrazdeni" mi to prijde jako kopie batmana. vlitnes do davu, který nic nedela, jen ceka, az ho pokosis. totalni nuda. jak tohle muze nekoho bavit?
    • Nesmíš sledovat video, které někdo hraje na nejlehčí obtížnost.
  • fallanga
    "(řekl tu někdo Narsil?)" Tak nejsem jediný koho to napadlo *1*
    Jinak dabing Gluma se mi právě moc nelíbí, přijde mi jako by vzali prvního dabéra na kterého narazili.
    • Takže mi chceš říct, že bys poznal rozdíl, kdyby vzali až druhého, na kterého by narazili? *1*
      • fallanga
        Mužská intuice (vyšší level ženské intuice) *3*
  • Keby niekoho zaujimalo, ako dopadol novy Alien...
    http://www.sector.sk/recenzia/30433/alien-isolation.htm?fb=1
    • chování vetrelce na videích vypadalo zvlastne takže ja si počkam až na reakci hráču tady v diskuzi
    • Nech sa nehnevaju no ten Alien tam chodi ako keby sa siel v noci vystat.
    • Mato1987
      Tú stránku nemôžeš brať vážne a recenzie už duplom nie.
      Len tak pre info, sims 4 dali 7/10 a DR3 pre PC 8/10, watch dogs 8.5/10, titanfall rovnako 8.5/10, ryse 7.5/10 a bf4 9/10. Len toľko som chcel k tomu napísať.
    • No tak slavne to nebude na IGN to dostalo 5.9 :/

      http://www.ign.com/articles/2014/10/03/alien-isolation-review
      • obliceje postav ze screenshotu nic moc na dnesni dobu a moznosti grafických karet..
        • vyser sa na obrazky! ta hra vyzera uzasne, prave ju hram a mozem len potvrit, ze ludia z IGN su idioti, ta hra je roste rpavy Alien! som vsetkym co k tomu patri, ak o tom niekto pochybuje, tak nech prestane, neni o com, ta hra si zsluzi byt kupena a to hned.
      • Kozy
        IGN bych vážně nebral jako nějakou pečeť kvality.
        • Ja by som naopak IGN bral v tomto pripade docela vazne, nato ze mali exkluzivny pristup nielen k hre ale aj do samotneho studia pri vyvoji. Taktiez ako prvy na svete robili live gameplay este beta verzie, proste ked prihliadnem ako ostro sledovali cely vyvoj a mali k nemu pristup si nemyslim ze by schvalne hru zhodili, preco by nato mali dovod? Skor opacne.
      • Toto je pisane v recenzii niekde pri konci, asi by to sedelo aj na tych blbcov z IGN *3*

        "Alien Isolation má možno trochu rozpačitý úvod, ktorý môže menej trpezlivých hráčov (a recenzentov zahraničných médií) odradiť a pomýliť"
        • Ale co je na tom, já s nimi v podstatě souhlasím. Právě na úvod a jeho kvalitu by tvůrci měli dost dbát, měl by rozhodně zaujmout, o to víc to pak člověka láká pokračovat v hraní. Ale pokud je ve hře úvod, při kterém si říkáš, už aby to bylo za mnou, jsem zvědavej, jestli něco bude dál, no tak to je asi něco špatně.
          • som v uvode a ani raz som si nic take nepovedal, praveze ten vlazny a tajuplny uvod je to, co robi tuto hru tak dobrou,je to inak presne taka hra, aku si tu vsetci v diskusiach zelali, kup si to, zahraj a potom citaj nejake recenzie, ja robim to iste a v 80% hrach som spokojny a skor mi potom vadi recenzia.
      • a preco by mali byt IGN ti, ktori maju pravdu? :D
  • hate HATE
  • takže abych to shrnul, primitivní souboje, vykrádačka AC (jedna z nejtrapnejších herních serii), pošlapani lore a debilní leveldizajn a repetitivní hratelnost. tady asi nekdo upadnul na hlavinku
    • tak ses tady maxi max vyblil
    • a Mordor vypadá jak Hobitín na jaře *1*
      • a skreti pobihaji venku ozareni slunickem
        • Uruk.. je smíšenina skřeta a člověka.. odolní vůči slunci a světlu.. skřet slunce nemá rád..asi si knížky nečetl.. :D *6* *16*
          • Morraw
            No tak to není úplně pravda pánové. Uruky šlechtil i Sauron dávno před Sarumanem, takže určitě tam měl i typy, které mohly bojovat ve dne (ikdyž né za úplného slunce) atd. A navíc už se docela nimráte v blbostech a zapomínáte, že jde o hru.
            • Morraw
              ano, ptže slunce tam svítí 24/7. Běž si to zahrát, aby ses dozvěděl, proč sopka není aktivní a jsou tam věci, tak jak jsou.
            • Uruk běhající po sluncem zalitém Mordoru opravdu neni lore friendly, to je blbost
            • Morraw
              Uruk běhající ve dne je lore-friendly. Laserová puška ne.
            • jak psal kolega nade mnou, nikde taky neni napsáno, že Sauron neměl ty laserové pušky..
            • Žádná kravina. To je nanejvýš diskutabilní. Nikde není napsáno, že Sauron takové Uruky neměl. Si najdi něco o Black Uruks.

              A hrál jsi tu hru a četl o ní něco nebo jen tak plácáš ? To co navrhuješ, už jsou zásadní změny v game designu. Já nejsem hnidopich a narozdíl od některých se dívám na hry podle předloh s nadhledem. Nevím, co jsi od té hry očekával, ale já dostal přesně to, co bylo slíbeno a více jsem nečekal.
              Až někdo bude hlásat, že dělá komplexní LotR RPG, tak pak si dlubej.
            • radeji priznej ze jsi prisel s kravinou, nez to takhle okecavat...kanon je kanon a v Lotru je nekolikrat jasne zdurazneno, ze Saruman stvoril skrety, kteri se neboji slunce a dokazou cestovat za denniho svetla, aniz by je to nejak oslabilo...ostatne Saruman taky nemel k dispozici sopku, ktera by chrlila popel a zakryla tak Zelezny pas do stinu ve kterem by Mordorsti skreti mohli jakz takz fungovat

              a co se tyka hry, to jsou veci ktere ojebali zbytecne...stacilo si trochu pohrat s prostredim, ozivit sopku, Mordor udelat temnym, skrety kteri vylezaji hlavne v noci a ve dne jsou zalezli v podzemi, udelat dungeony, lomy, doly, kovarny, kobky a kdo vi kolik dalsich moznosti se v Mordoru nabizelo...meli neomezene pole na hrani...klidne tam mohl nekde v hlubokem podzemi prezivat treba dalsi Barlog ...ale ne, to by bylo moc prace, to radeji vezmeme placku...udelame tam jakoze par udoli na povrchu napraskeme zriceniny a ,,pevnost,, orku jak Ogrimar, mame to za mesic naplacane a hura, jdeme prodavat.....
            • si viem predstavit, ze by si takto obkecal aj plazmovy rotacak v tejto hre, keby tam bol *12*
          • knizky jsem cetl a proto vim, ze pouze Sarumanovi Uruci, ikdyz slunce porad radi nemeli, tak je nijak zvlast negativne neovlivnovalo...vsichni ostatni skreti, vcete Uruku z Mordoru slunce nenavideli a nikdy by se jen tak nepromenadovali a nepostavali na slunicku...ve vetsine pripadu by ani svoji korist nepronasledovali na denni svetlo
          • Uruk Hai jsou Sarumanovi skřeti, speciálně šlechteni pro tento účel, Mordorští skuruti žádnou podobnou specialitu nemají, knížky jsi četl? *3*
            • Morraw
              http://tolkiengateway.net/wiki/Uruk-hai_attack_on_Osgiliath

              Víš co to je alternativní příběh ?
            • nicméně to nic nemění na faktu, že v téhle hře Sauron nepoužívá nic jiného, než Uruky
            • na jaké stránce v Pánovi Prstenů se to zmiňuje, ať to checknu?
            • Uruk Hai "používal" samozřejmě i Sauron a to dávno před tím, než se Saruman přidal na stranu Barad -Dur, jejich speciálem byli černí Uruk Hai a velitel byl "ústa Sauronova" (i když on sám byl černý Númenóran), Uruk-Hai se prvně objevili v roce 2475 při zničení Osgiliathu...

              Edit to Pepa: Já to mám na stránce 339, třetí knihy v letopočtech, "Útok na Gondor obnoven, mordorské armády vedeny Uruk-Hai, Osgiliath nadobro zničen a kamenný most zbořen"

              Rozpor v knize a na webu, o stránku dál se píše, že Saruman začal toužit po prstenu 2851 TA, a česká wiki píše, že Uruk Hai vypěstoval Saruman 2475 TA...proč by je pěstoval téměř čtyřista let před tím, než se začal klonit ke zlu a nějaké spojenectví se Sauronem i v té době nepřicházelo v úvahu protože Saruman chtěl prsten pro sebe (?!), někdo motá knihy a filmy
        • a o jejich vůli nerozhoduje Sauron, ale povyšují se sami za zásluhy
          • "šéfe, můžu dostat přidáno?" "no nic, neni tu, ale určitě si to zasloužim, tak si to rovnou připíšu" *1*
  • BoB.2
    "Jelikož se Kramlovi opět podařilo vytvořit techniku potřebnou k získání a vrácení textů do hry Middle-Earth: Shadow of Mordor, mohu oznámit, že po dokončení překladu Dark souls 2 plynule přejdeme na překlad této hry.
    Prozatím budou probíhat přípravné práce (fonty, textury apod.) a po postupném uvolňování překladatelů se bude přecházet na tento projekt.
    Očekávám průběžné komplikace při aktualizacích, jak je tomu i u DS 2, takže čímž později překlad vznikne, tím bude "stabilnější".

    Kramla a Sarakat"
    • radši ten čas mohli venovat učení AJ
    • Inak dík moc za preklad do dark souls jednotky. *4*
      • Jj, ta čeština mě dost pomohla a když dělají i na dvojce, tak jsem jim nějaké ty finance poslal (což by měl dělat každý, kdo překlady využívá a bez kterých si hru nezahraje). Překlad určitě byl i technicky dost náročný a je třeba práci ocenit.
        • to teda, přeložit těch 20 vět musela bejt fakt dřina *1*
          • del0
            *15* Co kecáš. DS má obsáhlý a komplexní příběh pro intelektuály, který jen tak někdo nepochopí. Musíš na to být kapacita, jako TheGGG nebo Alucard.
  • Tak ona AC série je víceméně taky jen kopírka AC. Tak si v Monolith řekli proč to tak taky neudělat.
    • "Tak ona AC série je víceméně taky jen kopírka AC."

      WATAHEL? o_O
      • Prostě už jen kopírují to co bylo předtím, co je na tom k nepochopení?
      • flash789
        A WATAHEL je co, ze tu nekoho opravuješ? Další postizeny internetovou demenci..
        • říká člověk s koťátkem na ikonce *7*
          • flash789
            to je facebook...idoitska služba si zaslouzi idiotskou ikonu:) nemuzu za to ze se to zobrazuje i tady...
  • Nic proti sérii AS, kdysi bývala velmi zábavná. Hlavně před tím, než se z ní stala dojná k r á v a podobná CoD. Nicméně je zvláštní, jak hra, která údajně "vykrádá" jinou, je mnohem kvalitnější a hlavně zábavnější, než právě ta "vykradená" *5* (SoM vs AS, Batmana nepočítám).
    Víte co, nevidím problém v tom, když si tvůrci propůjčí principy odjinud, když fungují a ještě je vyladí. Ono takové lezení po zdech je snad v každé druhé/třetí hře z pohledu 3. osoby. Podívejte se na takové Darksiders. Hra také kopírovala, co mohla, a jak byla kvalitní.
    Špatně ovšem je, když hra kopíruje jiné a dopadne průměrně/blbě (ano tuším průšvih např u BF: Hardline (GTA+Payday) a u CoD: Advanced Warfare (Crysis+Titanfall).
    • BF: Hardline bych snad i hral, kdyby to bylo mixem GTA+Payday a ne sprostou kopii BF3 / BF4 s payday 2 modem, tak samo vidim ten novy COD jako vykradacka prescriptovaneho a presviceneho BF3/4 s crisis obleckem .. Kdyby rockstari vydali ofic. solo hru GTA5:Payday a odehravalo by se tam to co si myslim, tak me maji v kapse treba i se startovni cenou $99
    • To uz muzete rovnou zacit s tim, ze je vse ukradene z prvnich dilu Lara Croft. Kazdopadne obecne se bere za to, ze pokud dokazes z vice veci sebrat ty dobre stranky a ty spatne zahodit, tak pak delas kvalitni produkt, ale pokud prebiras jak dobre, tak spatne stranky, tak z toho lepsi produkt proste neudelas :).
      • tl;dr je to sr*čka
  • misho8723
    Hmmm.. práve že mne a nielen mne (ako ukazujú komenty vo fórach ku hre) príde, že hlavnou platformou pre túto hru bolo PC - proste ak mne na 6-ročnom dvojjadrovom starom črepe ide táto hra v pohode na medium nastaveniach okolo 40 fps a posledné AC hry od Ubisoftu sú pre mňa nehrateľné aj na najnižších možných nastaveniach a pritom SoM vyzerá dobre aj na tie medium detaily a ku tomu mi príde, že ovládanie na myši + klávesnici je možno ešte pohodlnejšie, rýchlejšie ako na gamepade - čo by v prípade tohto druhu hry malo byť presne opačne - hovorí o tom, že ak je to skutočne port z konzol, tak jeden z najlepších a najlepšie optimalizovaný...

    Samotnú hru zachraňuje Nemesis systém, ktorý ale aj tak nie je zase tak revolučný ako ho recenzenti vo svete predstavujú ale proste prináša dynamiku do sveta a vie pripraviť strašne veľa skutočne výborných momentov.. inak pohyby v pohode, súbojový systém ala Batman Arkham je super, aj je na začiatku obtiažny (žiadny AC sa chvalabohu v tomto smere nekoná).. stealth funkčný aj keď samozrejme veľmi ľahký a AI (demencia) protivníkov mu len nahráva..

    Ku príbehu nemám veľa čo povedať, lebo zatiaľ mám len okolo 10 hodín odohraných a pritom som prešiel možno 2 - 3 hlavné úlohy - prekliaty Nemesis systém :D - ale keďže poznám zo Stredozeme len fillmy od Jacksona, tak nemám ani výhrady čo všetko si dovoľuje spraviť v rámci fikcie..

    Ale zatiaľ istotne ide o jedno z najväčších prekvapení tohto roka.. hlavne keď som od toho čakal max. priemerný titul
    • blbost až na půdu, ta hra je čistý port + hd pack nic vic, navíc i s ultra hd packem rozdíly mezi PC a PS4 jsou nulové, PS4 port je to i z důvodu nároku VRAM jelikož textury kvalitativně neopovídají nárokum, jelikož PS4 má dosti jiný styl využívaní ram - více propracovaný, takže na PC vůbec neoptimalizovali, čili 3GB VRam je prostě moc...
      • Čistý port? Hrál si někdy Dark souls 1/2? To jsou naprosto čisté porty (a otřesné). *3*
      • "jelikož PS4 má dosti jiný styl využívaní ram - více propracovaný"

        S tym,ze je iny suhlasim, ale viac prepracovany? je nutne si uvedomit, ze PC pracuje s miliardami roznych druhou softwaru, nie len s hrami, takze pouzit take slova je trochu mimo, navyse vobec netusis v com je viac prepracovany a preco by to tak vobec malo byt, hry bezne funguju aj na PC a ked sa chce, tak aj lepsie.
      • Morraw
        Ultra HD textury mají smysl až při rozlišení 4K a tam těch 6GB je opravdu třeba. Ostatní nároky jsou přestřelené a hra se hýbe výborně i na horších strojích.
    • Morraw
      Tak ta hra je dělána už od začátku na PC a nejde úplně o port. Navíc všechny předchozí Batman hry byly skvěle optimalizováné jak po stránce technické, tak ovládací. Není důvod abyto zde bylo jinak. Příklad strašného portu z poslední doby budiž Dead Rising 3.
  • Ta hra je graficky nadherna, ale jinak je to jen rubacka s nulovou obtiznosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit