Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty real-time souboje jsou špatný...to do pořádnýho rpg nepatří
  • Celej styl toho světa ze sérii Might and Magic i HoMaM je prostě dokonalej. Mnohem osobytější než v konkurenčních hrách. Vzhled nepřátel,herní plochy, ozvučení i herní styl je prostě vyladěný do dokonalosti. Také se k tomu stále vracím
  • Mandate of Heaven a Day of Destroyer.... to jsou pro mě number one! Dohrál jsem je strašně mockrát.... prostě srdcovky. Hraju je pravidelně dodnes. Mandate jsem poprvé hrál když mi bylo 12, to byly časy.... při vzpomínkách mi ukápne slza. Jediné co bych Might and Magic vytknul, byl scifi konec (day of destroyer už to naštěstí neměl:- ) )
    • Včera jsem poprvé v životě dohrál For Blood and Honor a ty blastery a vesmírné lodě na konci se mi líbili :D.
    • nejsi jedinej, s bratrankem nas taky nasrali ty lejzrovy zbrane atd..
  • Ježíší, ne! MaM jen nech zůstane přesně takový jak je, naprosto dokonalý. *5*
  • máma hraje doteď heroes3 od doby co vyšel *1*
    • Cajk
      tak že mamku pozdravuju:) Je dobrá!
  • Tushan
    homam 3 complete za 199 kč nejlepší kauf mího života
    to se dá hrát furt. ty probdělé noci z bratránkem u hot seat
    a hlášky u ruznejch příšerek jako u goblina co jezdí na vlku tak vždycky šlápni na to aď mi vlajou vlasy *1* Imploze za 6000 dmg a 15000 kostřiček prostě největší klasika
    a co ta nadherná grafika užasná hudba každej hrad naprosto unikátní
    takové hry se už dnes nedělaj a je to věčná škoda *11*
    • Tak, tak. HoMaM III z novinového stánku, v době kdy to ještě vůbec nebylo běžné, bylo jako dar z nebes. Krátce na to následovala čtyřka, která měla v balení zdarma první dva díly a gold pětka. Byla to moje první komplet série v legálním provedení.... :)
  • Malleth
    Dohral sem Might and Magic VI, VII, VIII i IX. Sedmička je pro mě srdcovka. Takovou atmosféru má málokterá hra. Hlavně soundtrack je má úžasnej
  • problem M&M sveta je v tom ze je zalozeny na pixelperfect animovane nadherne grafice a to v 3D proste nefunguje.. ztraci to kouzlo
    je to stejne jako by se nekdo snazil nacpat napr. futuramu do grafiky shreka..
    • Cajk
      Právě dodnes jsem nepochopil, proč všichni opustili 2D tam, kde to skvěle fungovalo - viz turn based/real-time strategie nebo třeba Civ/city buildingy.. Mně tenhle 3D přechod třeba zabránil hrát už Warcraft 3, protože mám kvůli debilnímu ovládání kamery obrovský problémy se ve 3D zorientovat, respektive ztrácim nezbytnej přehled o situaci. FPS je jedna věc, ale nikdy neporozumim snaze mít za každou cenu 3D úplně všechno..
      • S tím War3 je lež jako věž, ta kamera je tam v podstatě fixní. Můžeš s ní točit velmi omezeně. A nevím proč by jsi to dělal...
        • Cajk
          ? si to přečti ještě jednou, já jen říkám, že to zabránilo hrát W3 mně. Ne že je to debilní 3D už tam.. Věřim že většině lidí to u týhle hry nevadilo, jen já jsem z moc starý strategický školy :)
          • No ji tak stárneš moje babička ma taky problém ovládat windows 7
            • Cajk
              :D To spoustě lidí přecházejících z XP.. To mi zrovna takovej problém nedělá:D
        • Souhlas, Warcraftu 3D pohled prakticky neublizil, prave naopak, pro me je W3 vrchol RTS zanru. Na druhou stranu souhlasim, ze jsou tituly, kde je 3D vylozene naskodu. Tento tyden jsem dohral stary Dungeon Keeper, ktery nema ani akcelerovanou grafiku, ale jeho 3D zobrazeni dokaze zamotat hlavu hodne casto :))
  • Škoda že tahle série v podstatě skončila. Nové díly Heroes (tedy zatím jen 5ka) jsou sice fajnt hry ale už nemají onu atmosféru pokud mě rozumíte..:)
    • Cajk
      protože to prostě holt nedělá syndikát NWC/3DO, s tim se už nedá nic dělat:(
      • Přesně tak, škoda. Nicméně nikdy si nezapomenu dát občas alespoň pár her v HoMaM3,4 . O HoMaM 2 a Might and Magic jsem přišel při stěhování a nemohu je nikde sehnat, stahovat nelegálně samosebou nechci.
        • První dva díly seženeš třeba na GOG.com *3*
  • might and magic 6-8 mely zdaleka nejlepsi (takovou prazvlastni) atmosferu, kterou ani s ultra grafikou nedokazou dnesni oblivioni vykouzlit a rozhodne bych uvital nejakou tu 10 nez dalsi heroes
    • Presne tak. Posledné RPG, ktoré som prešiel boli práve M&M 6,7,8. Nie preto, žeby som ďalšie RPG už nehral, ale jednoducho práve tá atmosféra bola skvelá a iné sa jej nevyrovnali. A dej, ktorý bol v 6-tke párada! Taký Oblivion sa môže červenať.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit