Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přesně tak, chce to starej dobrej might and magic, osobně si myslim, hodit šestej či sedmej díl do pořádný grafiky, tak si hodně lidí sedne na prdel, a s předělávkama starých dobrých her se roztrh pytel (i ten carmageddon bude!! mortal kombat se vrátil ke kořenům taky a je skvělej!

    dokážu si živě představit fantasy část jako novej skyrim a konečnou fázi jako mass efect (graficky), škoda že do toho peníze asi nedaj

    nezbývá než čekat na diablo:D
  • jojo HoMaM 6 vypada vypada pekne ale ja bych spis chtel aby vysli novy age of wonders
  • Sakra chci si tu betu taky zahrat *4*
  • Heroes of Might and Magic 3 - parádní hra s nedostižným soundtrackem. Z klasického Might and Magic jsem hrál osmičku, ale nedohrál - tuším že tehdy zrovna vyšli SW:KOTOR. *4*
    • Na Heroes of Might and Magic 3 nikdy nezapomenu,to je moje srdcovka :D.Ten soundtrack taky boží.
    • Soundtrack k Homam 3 si ještě teďka občas poslechnu. Pro mě jeden z nejlepších herních soundtracků vůbec. *4*
      • Cajk
        Rampart theme ftw:).. Ale i HOMAM IV mělo super tracky, jmenovitě: http://www.youtube.com/watch?v=hkDXNSWJLuo či http://www.youtube.com/watch?v=aJK5oBEvI08
        • HOMM IV má možná nejlepší herní soundtrack všech dob - nejen kvůli nadherným melodiím, ale hlavně kvůli těm emocím, které do toho dokázali narvat. A ty bitevní skladby jsou naprosto špičkové a čím převyšují drtivou většinu konkurence jsou právě ty emoce. Skutečně mistrovské dílo.

          Ale i trojka má krásnou hudbu, o tom žádná.
          • Já to mám právě naopak - čtyřka neurazí a trojku miluju. Třeba Fortress Town je pro mě pořád nepřekonaný vrchol celé série.
        • Tohle je ten týpek co skládal hudbu k HOMAM ... http://www.youtube.com/watch?v=8ldQRBQ0YFg&feature=related
          • V pohodě, já vím, jak to funguje, že existují mraky různých knihoven. Však ve filmovém průmyslu z toho mnozí skladatelé docela žijí. Takže mě to radost z hudby nijak nekazí. Teď jsem si přečetl od Romera, že se snaží fragmentům hudby z knihoven vyhýbat, protože ví, že to samé bude použito i jinými skladateli, ale pokud je v časové tísni kvůli šíleným představám producentů, někdy se tomu nevyhne. Tak to holt chodí. Ale jak jsi říkal - důležitý je výsledek a ten je famózní.
          • Hudbu k HOMM skládali 4 lidé - Paul Romero, Paul James, Rob King a Steve Baca.
            • Cajk
              Však píšu že je to z volnejch hudebních knihoven - ty může použít každej a na co chce. Bitevní skladby jsou původní určitě, města asi ne ze 100% no.. Nechci ti to ale nějak kazit, jo:)
            • Aha, ale to není převzato ze Sea Dogs. To je založeno na nějaké folkové keltské melodii, kterou aranžovali různí autoři do různých her a filmů. Do HOMM IV to použil zřejmě Paul James, který byl hlavní skladatel adventure themes. Oni tam chtěli víc keltský zvuk a živé nástroje, takže se mu to hodilo. Hudba z menu, měst a bitevních skladby by měly být už složené přímo skladateli HOMM IV - i když stopro jistotu mít nemůžu.
            • Cajk
              http://www.youtube.com/watch?v=fb7BlNwfE5s užij si to:)) Je to ještě v mnohem více hrách, většinou zapadlejších:) A takhle je to s většinou tracků. Dočíst se o tom můžeš leckde:)
            • Cajk: to jsi četl kde? A kde ještě jsi slyšel třeba to Sea theme? Některé motivy jsou možná inspirované předchozími díly, ale že by zrovna tyhle melodie byly použité v jiné hře?
            • Cajk
              Tam je to trochu problematický, hodně se sahalo do volně dostupnejch hudebních knihoven a proto můžeš ty melodie (např. tzv. Sea Theme) slyšet ve více hrách. Kluci toho vlastně sami moc nenaskládali, hlavně měli na starosti aranžmá. Ale to je dlouhá historie, důležitej je výsledek.
        • Naprostej souhlas. Myslím že nejslepší soundtracky byly z Homam 2,3 a 4. Další díl byl uplně mimo a vůbec neměl tu atmosféru a prostě to nebylo jako HoMaM.

          Taky si každopádně občas poslechu ty soundtracky z 2-4 dílů.
  • Panstvo..začal jsem až u 5tky,ale neuvěřitelně moc se těším.....
  • Cajk
    Clash of Heroes? To bylo nějaký asijský hentai či co?
  • edit: aha tak sem se seknul, propadak byla devitka.. desitka nevysla
    mozna by bylo lepsi kdyby desitka nikdy nevysla.. kdyz vidim jak mainstream a konzole nici dobre herni serie
  • A pri tehle prilezitosti bych chtel jen jen rict..ze..: My chceme Might & Magic 10!!!!! Jdete uz nekam s tema Heroes, nadelte nam poradny rpg, Might and Magic!!! Dark Messiah byl dobrej, ale ja bych si pral něco v duchu tech starych dobrych Might and Magic RPGcek….když si vzpomenu na M&M 5-8, to byly hry na který nikdy nezapomenu a moc rad se k nim vracim. Ne, nejsem zadnej staromodni paprta, jen mam rad kvalitni RPG ;). Vsude kolem je jen samej závod o to, kdo vytvori hru s hezci grafikou….mozna jsem jeden z mala, ale ja vam na to kaslu, na co je mi krasna hra bez duse? K nicemu… M&M RPGcka mozna nevypadala nejlip, ale nikdy mi to u nich nevadilo. A o tom to je ;)
    • M&M 10 vyslo a byl to propadak pokud se nepletu.. za vrchol serie povazuju M&M 6 a HO M&M 2/3 nemuzu se rozhodnout :)
      skoda ze se uz skutecne RPG uz moc nedelaji, vetsinou jsou to fpsky s RPG prvky
      jinak doufam ze rusaci dodelaj remake world of xeen 2 - http://www.youtube.com/watch?v=WZONwMafXa0
    • Problém je, že práva na MnM vlastní Ubisoft, takže to klasické MnM se sci-fi nádechem je v nedohlednu. Navíc v dnešní době se hry jako MnM bohužel nenosí.
  • Jsem před měsícem dohrál Might & Magic VIII parádní hra
    • osmicka je strasne kratka:(( jedina nevyhoda tej hry
    • JJ, klasiky, jen škoda že už 7 a 8 nejsou tak HC jako 6ka...zvláště na dungeonech je to poznat, v 6ce byly dungeony opravdu obrovské a plné překvapení...v 7 a 8 už to jsou jen tunýlky většinou....Hrad Darkmoor, nebo VARN v Dračích píscích...to jsou skvosty v dungeonování.....7 a 8 jsou ale zase lepší co se týče party a jejího rozdělení a hlavně je tam více předmětů než v 6ce....
      • kriegspiere ci jak sa volal ten hrad, a potom hrad alamos.... nj je tam toho kopu.... vyzabijat cele Dracie piesky dalo riadnu namahu
        • Ony všechny ty hrady byly obrovské!! jen Darkmore mě vždycky dělal problém protože tam jsou beholdeři a lichové a je tam potřeba jít docela brzo.....jj 6ka je prostě epic! :)
    • Už jsem si myslel že jsem jediný kdo to hraje :D.
      • Super nejsem sám :D to potěší :D
  • video not found stream:blablabla
    p.s. na games.cz mi jeli vzdycky vsechny videa takze vada neni na mem primaci :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit