Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že Ubisoft zavrhnul tu sci-fi část Might and Magic světa :(.
  • si pamatam ked som ako decko hraval M&M6. Pocas skolskych hodin som rozmyslal ako sa dostat dalej, co este treba prebadat kde najst aky artefakt:D krasne casy
  • video nefunguje
  • To je Open beta
    a nebo Closet ?
    • Se musim už jen smát *1* .
      T místo D a 2 borci z toho dělaj 3 světovou, místo toho, aby pomohli, popripadě slušne řekli (napsali ), že se píše closed, ale to ne rači hned kritizovat. Kritizovat umí každý hlavně nevychováné děti.
      - Občas si připadám jak na planetě opic.
      *2* *2* *2*
      • keby ho nezkritizuju tak si to ten blb nikdy nezapamata
        • ale prd.
    • RakeW
      Je to Water Closet!
      • jo..je to dobre leda tak do zachodu... opet me to zklamalo... kam se to hrabe na bozskou superlativni trojku
    • open pre tych, ktori si predobjednaju hru.. :(
    • To je pokus o vtip nebo skutečně neumíš napsat anglicky closed?
      • Jo to byl vtip..hodně vtipnej co ?
        Udělal jsem chybu já vím,že pro tebe je to nepochopitelné, jelikož ty jsi dokonalý a nikdy neuděláš chybu...ty jsi totiž borec, rozenej atlet máš nadhled seš znalec, jsi mistr v oboru všech názorů, klasika konec.
        • MrSanta
          Líbí se mi jak bez problémů přijmeš upozornění na svou chybu... *7*
        • Když něco píšeš, tak by sis to po sobě mohl také přečíst. A když už tu chybu uděláš, tak existuje tlačítko "upravit", díky kterému můžeš danou chybu opravit. A poté komentář má na vrchní části, že byl upraven, stejně jako komentář na který reaguji... Proč to u toho prvního nešlo a u druhého to náhle šlo?
          • čeče buď jsem blbej a neumím číst nebo mi tvá věta: "...díky kterému můžeš danou chybu opravdu..." nedává smysl, měl by sis to po sobě přečíst než to hodíš před zraky všech a když ti to náhodou uteče, ještě můžeš své příspěvky editovat ;) Peace...
            • Chybička se vloudila. Já si to přečetl, ale viděl jsem tam to, co tam mělo být, ale nebylo... V těch jeho sedmi slovech to bije do očí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit