Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle hra si videorecenzi zaslouzila - diky ...taky uz to nekdo mastite podruhe s jinou partou ?
    • Kinet1c
      Ja :D, barbar, def, druid, shaman, zatial neje ziadny problem, prvy boss padol (tzn pavuk) bez vecsich problemov, a okrem kus regeneracie, tzn raz som zacaroval, som ho len dobil., takze asi je celkom slusna, ved uvidim, ked som dobre spocital, dokopy, pred tym ako takym koncom, sa da ziskat a rozdelit, tak 81 bodov, mozno o 3 viac, zalezi na akom lvl je ten ci ten hrac, tzn 3 grandmaster skilly, ci 2 gm a 2 m, ci 2gm 1m, a 2expert a tak dalej, takze po dohrani sa clovek vie, celkom presne informovat uz dopredu, ktory skill bude mat na grandmaster pred finale a ktory az...., takze aj prva hra my celkom vysla, tzn mal som v podstate neporazitelneho paladina, ktoremu, skratka skoro nic nevedelo ublizit, resp, mozno tak nejaky ten boss :D, vysoky armor sa celkom hodi :D a no s resistenciami je to tak, ked chcete si dajte ten skill ked nie tak nie, ja som na koncim mal s kazdou postavou okolo 50 ress na vsetko +-5 bodov, v zavislosti od urciteho zivlu, takze nie je problem ani z vecami, ktore davaju ressistenciu na vsetko :D co sa celkom zide a dost prejavy a dost pomoha pri narocnejsich konfliktoch hlavne s magovskymi typmi nepriatelov a samozrejme pomohaju, rozne ochranne kuzla, buffy a vselijake liecenie.
  • Jak ve 21.stoleti muzou vydat tak ohavnou hru a spatne optimalizovanou? *11*
    • Kinet1c
      ta akoze ohavnost ani neni problem, problem je stou optimalizaciou, ta je otrasna i4670k@4.4ghz, r9 270x, 8gb ram a raz my hra dokonca spadla :D, asi nebolo dost ram ci co, lebo som pocul, ze ty co maju okolo 4gb ram, im sa to od druheho aktu vo vonkajsich priestranstvach ani hrat neda, pada to velmi casto, co na vzhlad takejto hry je neuveritelne. Takze hra nejde dobre ani na lepsich zostavach ako je moja a uz vobec nejde dobre na slabsich, co na kvalitu grafiky a tak celkoveho dojmu znej, je fakt zarazajuce, napriek tomu ja tuto hru zboznujem. Slubili patch, tak uz dufam, bude fakt vsetko v poriadku. Btw co sa tyka questov iba jeden nefungoval ako mal, ostatne vsetko, aspon u mna, bez chybky, save sa nekazili, vsetko bolo ok, az na tu grafiku.
      • Hraju to na AMD A6-3670, GF9600GT, 8GB RAM a SSD a nemuzu si stezovat. Samozrejme mam vsechny detaily na minimum pri FullHD rozliseni, ale od chvile, co jsem nastavil View distance na maximum, tak mi prestaly problemy s lagovanim venku a jede to plynule bez nejakych zasadnich FPS dropu. Samozrejmosti by melo byt vypnuti antiviru, pokud ho nekdo automaticky pri hrani nevypina. Nespadlo mi to zatim ani jednou (uz to hraju podruhe) a jak jsem byl ze zacatku z te optimalizace vytoceny, uz jsem si asi zvykl, takze ani ty loady uz me tak nevytaci :)
    • Keyz
      Na to je vždy jednoduchý argument.

      Lidi to kupují a nevadí jím to tolik aby něco dělali.

      - Bohužel nelze očekávat, že to firmy budou chtít udělat pořádně i když někteří se o to snaží. Proto je škoda, že lidi co se o to snaží nejsou více ocenění a to ani v recenzích. Zabugovanost je OK a když někdo udělá něco pořádně, tak se řeší hovadiny.
  • Keyz
    Dáváte u každé postavy jeden bod do vitality? Na videu je vidět, že asi stačí 12 bodů :).
    • Kinet1c
      tak osobne ja som mal v priemere asi iba tak 16 vitality, vsetko som daval do sily a vnimania, tzn bojovnikom, u magov zas magic a spirit, my zozral vecsinu bodov, ale i tak som mal s freemage 220hp, z runepriestom 267hp, z paladinom 266hp a s blademasterom som mal 245 ci nejak tak :) a velke uhybanie a maly armor, u paladina zas velky armor a skoro ziadne uhybanie u magov teda runepriest armor menej uhybania a u freemage dostatok uhybania, kedze bol najslabsi aj tak najviac schytaval, ale dalo sa.
      Tzn vitality, podla mna staci nejak do 20, zvysok sa da vylepsit napr. skillom endurance, neviem ako to je cesky, vytrvalost ci co ja viem, skratka to hram v anglictine, nejak je to pre mna viac vyhovujuce.
      Moj freemage mal len nejak 20vit, ale mal expert endurance, co aj skombinaciou jednej casti brnenia co davalo hp, davalo dokopy cez 200hp, co staci, mana bola nieco okolo 400 a celkom stacila na vyriadenie skupiniek odolnych svin :D, runepriest bol na tom podobne aj ked s hp to bolo asi najlepsie zo vsetkych a paladina hp skoro netrapilo, kedze vecsinou ho buchali za 0 aj ked neblockol so stitom, v podstate nesmrtelny, ALE az od urciteho lvl a skillu, dovtedy to schytal aj on :D. Blademaster zas aj ked malo armor velke uhybanie a drsny dmg s oboma mecmi, takze on o bol spolu s magmi, moj najdrsnejsi fighter, paladin, on bol skor liecitel a celestial armor som od urciteho lvl uz nepouzival, nemalo to velky smysel a zralo to velmi manu, radsej som ked sa dalo, preniesol utok s blademasterom s niekoho ineho na neho a tympadom usetril zivot magom (RP a FM), ale hrat sa da vselijako, dolezite je vyuzit vsetkeho mozneho, scrollov, kuziel a dovednosti a kazdy suboj ide vyhrat, a samozrejme teren v ktorom sa hybete je tiez dolezite brat do uvahy, niektory nemozny suboj tak ide celkom lahko vyhrat.
    • Po dohrani, cca level 32 som mal u magov vitality okolo 20 a u bojovnikov 40. ak pouzivas celestial armor kuzlo tak ta az tak vitality trapit nemusi.
  • fallanga
    Easter Egg byl skvěle skryt. To si zasluhuje pochvalu.
  • S manuálem co kde v souborech upravit abych měl speciální kudlu z questu, obouruční bonus pro poslední level skillu se počítal i pro kopí, a šlo se přesunout do druhého aktu to jde hrát...

    Bohužel rozmazané textury to neopraví. To samé HW náročnost toho hnusu. A herni prvky to zdaleko nepřevyšují.
    • ano, v té verzi z torrentu jsou opravdu bugy :)
    • zaplatil jsi za to? A kolik?
    • prestan frfnat, citlivko:D
      • Člově chce odpovídající kvalitu a je to problém no. Jak je vidět, někteří by se spokojili s ho*nem kdyby za to šlo hrát. Idálně kdyby se to hrálo přepisováním hodnot v náhodných souborech!
  • Malleth
    1) Zajímalo by mě jakej má MMX soundtrack. Ten z VI a VII mám hodně rád.

    2) Nevíte někdo jestli je tu stejnej systém povyšování jako ve starších dílech? Je tu Arcomage nebo podobná minihra?

    3) Zdá se mi to nebo toho mága, co byl na konci, vzali z Dark Messiah?
    • Soundtrack je hnus, krom orchestrální skladby z menu, která ve hře v oné podobě neni. Jediný to pěkný track: http://www.youtube.com/watch?v=xSCk5wDBF5w PS: Hra je absolutně neatmosférická, jestli čekáš maloklukovskou vyjevenost jako z Isharu 3, tak zapomeň.
      • Malleth
        Ten track není špatnej, ale není to ono. V M&M je u mě atmosféra na prvním místě a to předevšim díky hudbě.
        Např. hudba z mohyl byla výborná
        http://www.youtube.com/watch?v=1JTHKy8K99w&list=PL4B9086E3D6F5704A

        No, asi si počkám až to bude ve slevě a zkusim.
    • Karty tam nejsou, ale dá se tam narazit na postavu, která je zrovna vymýšlí :)
    • Prostě si přidáváš body do dovedností a jakmile dosáhně určité úrovně skillu trenér tě za prachy posune dál.

      + Děláš questy při pokoro na povolaní.
      • fallanga
        Takže takové povyšovací questy typu MM6?
        • Kinet1c
          Su ale povisuje sa len raz a dostanes iba nejaky nove dovednosti aj ked musim uznat, vecsina je velmi uzitocnych. Takze sa ti nezvysuje zivot ani mana. Jedine co sa sa zmeni je titul a spominane skilly ci kuzla ak chces. Ale to je v pohode. Mna skor trapy, ze sa da dosiahnut iba pomerne nizsky lvl. Uz aj v 9tke to nebolo ono. 32lvl neni nejak vela, ale tak no co uz treba si naplanovat, kde body podelit. Pred niekolkymi mesiacmi som dohral 6ku a skoncil som hru na 104lvl kazdy, co nebolo max, bol som aj cez 120 raz, ale to uz taky zmysel aspon tam nema, kedze na 104 uz nelenze kazdy ma vsetko na max, tzn expert, master, grandmaster, ale este aj to, ze vies davat pody aj nad tieto dosiahnute mety. Tu vies body pridat, iba ak vecami. Sperky, brnenie a zbrane.
          • fallanga
            Takže vlastně jeden povyšovací úkol pro každé povolání, který ti přidá skilly? Inu, lepší než nic.
      • Malleth
        cool, díky
  • Video mi nejde přehrát... Možná to je tím, že mám instalovaný https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/adblock-plus/, že by? Fakt super, už vás nidky nebudou otravovat reklamy a Grygarovi videorecenze.
  • MM 9 zas tak hrozne nepovedena nebyla, s patchem 1.3 to bylo celkem v pohode. A dneska po letech když ji občas zapnu, tak to ma určitou vzpominkove/nostalgickou hodnotu. Dungeony mela kvalitni a proste z odstupem doby, když zadny dungeony nejsou, to je celkem dobra hra:)
    • MickTheMage
      Ale oproti ostatnym dielom je to stale slabota. Tiez som to asi pred rokom (pol) rozohral a ano, ista nostalgicka hodnota tam je, ale... oproti 6 alebo 7 je to zufale.
  • BoB.2
    Co dělá z chlapce muže?
    • Vek
      • BoB.2
        Já vím ale trvalo mě to chvíli.
    • výměna FAP time za suprise butt sex
  • Co je to presne Uplay? Neco jako Steam - musite byt porad online, abyste mohli hrat?
    • Thorar
      Nemusíš být pořád online, jako nemusíš být online na steamu. V nastavení si zaškrtneš offline režim a je to.
    • spis takovej malware asi jako origin
      • nebo jak rikas Steam..jo..je to uplne to samy co Steam.jen nekteri zaslepenci to nevidi a mysli si ze Steam je neco uplne jiného:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit