Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    "jak mu to nadiktovali vývojáři."

    Myslíš ti vývojáři, kteří tu hru nadesignovali, vymysleli a vytvořili? Proč by se ti měli vůbec nějak přizpůsobovat? Nechutná ti Mekáč? Tak tam přeci nepůjdeš jim říct, že tam chceš kečup místo BBQ omáčky, ne? 

    Ta hra je nějak udělaná. Ber nebo nech být. Easy.

  • dworkin

    Doufám, že nakonec se u soulsovek dočkáme i easy režimu a pak si hru zahraje každý tak, jak jemu vyhovuje, a ne tak, jak mu to nadiktovali vývojáři. Pro mě za mě, ať je tam veliké varování, že to pravé soulsové přichází až s vyšší obtížností, a že herní zážitek tím může utrpět. Pokývnu, odkliknu a hru si užiju podle svýho. 

    A každej mi může vlézt na záda. Je to můj volnej čas. 

  • V podstatě souhlasím (až na to, že jsem mulťák nezkoušel). Hlavně
    jsou to (až občas na pár zákeřností a sem tam podivný hitbox) velmi
    férové a dobře ovladatelné hry. Zrovna hraju Shadow of the Tomb Rider a
    tam totéž tvrdit nemůžu. Právě proto mi tam některé souboje na střední
    obtížnost přijdou docela tuhé.

    Ostatně i počet lidí, co dohrál třeba první Dark Souls není až tak malý. Stačí se podívat na
    achievementy na Steamu. Spousta her je na tom hůř, i když někdy nepůjde o obtížnost, ale o to, že přestaly bavit. To se u "Fromovek" tak často
    nestává.

  • Já pořád zastávám názor, že ty hry nejsou těžké, jen jsou jiné.

    Ve smyslu, že od hráče vyžadují trošku jiný herní styl (a nutno říct, že na to moc neupozorňují a hráč si na to musí přijít sám). Takže pokud tam mezi skupinu protivníků naběhnu a budu se snažit bojovat jak ve Witcherovi 3 (button mashing jednoho tlačítka, kterým posekám nepřátele), tak neprojdu přes první skupinku nepřátel.

    Pokud se ale trošku naučím, jak tam funguje ta dynamika soubojů (úskoky, krytí, timing,....), k čemu slouží jaký item (že nejsou jen na ozdobu jak v mnoha jiných hrách, ale mají svůj účel) a hlavně jak funguje online (level se můžu učit pomáháním ostatním hráčům u čehož mi nehrozí ztráta expů po úmrtí) a až to umím, tak si někoho přizvu a dohraju ten level v coopu s někým, tak je to úplně v pohodě.

    Třeba já mám pocit, že v takovém Doom Eternal na normal obtížnost umírám častěji než v Sekiru a nikdo z toho nějakou vědu nedělá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit