Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Vždy jen v F2P (APB:reloaded, War Thunder, World of Tanks). Většinou to byl premium pass na měsíc. To mi vyhovuje, ptže stejně déle ty hry hrát nevydržím. Do APB to byly i celé balíčky s auty a zbraněmi. Ale celkové útraty se pohybují v řádu stovek. Nikdy jsem nedal do jedné F2P hry více jak 1000,-

    F2P jsou ale na tom postavené, takže to nevidím jako problém. V singlu nikdy.

    EDIT. Samozřejmě jsem v těchto hrách strávil desítky a stovky hodin, takže návratnost vysoká.
  • Morraw
    Ha a tady to máte. Holt velká spousta lidí nemá problém za mikrotransakce utratit menší či větší obnos. Hlas trhu.
    Radši bych viděl hry bez mikrotransakcí, ale zatím se mě to ani nijak nedotklo a asi ani nedotkne. Hraju hry stylem posbírej/udělej co jde, takže pocitem, že si musím koupit něco navíc, opravdu netrpím.

    V případě AC mi vadí, že některé ty skiny a zbraně jsou schované za platbou a nejdou získat i běžným hraním. Vůči tomu jsem negativní, ale pokud můžu vše získat normálně, tak s tím problém nemám. Blbé je, když to skutečně omezuje člověka, který zaplatit nechce.
    Shadow of War to má uděláno lépe neboť vše koupíte za herní měnu nebo rovnou ve hře. Byť získavat orky z lootboxů je mírně řečeno hodně nešetrná implementace.

    Kolem a kolem DLC, Season Pass apod. se udržely, ptže to prostě lidi kupují a kupovat budou a stejně tak je to i s MT. Radost z toho nemám, ale nic s tím neuděláme.
  • jamar28
    Sranda je, že tyhle kecy o noliferech se objevují zrovna na herním webu. *1*
  • Ale co jsem hrál Naruta Online, tak tam jsou takový blázni který za tu hru daj klidně i 10k aby byly první na serveru
  • CS bedny, jednou prémioví účet do Travianu a na další věci si nevzpomínám
  • Chceš tedy tvrdit, že tvá existence je lepší?
    Že pracovat, hrát hry a spát, je lepší než hrát, koukat na stream a spát?
    Nejlepší by bylo kdyby jsi pracoval jako telefonní reklamní agent, to by byla sranda. *4*
  • Vůbec nechápu na co narážíš.
    Lidi co si umí vydělat víc peněz než ty jsou verbež?
    Třeba ta verbež vydělává tolik, že ji nějaké směšné částky za DLC nebo placené balíčky prostě nemusí zajímat.
    Když jsou oni verbež co jsi potom ty. *3*
  • Tohle je jeste v pohode, problem je, ze se podle toho bude odvijet level design. A pak se proste nedostanes dal, protoze hra bude nastavena tak, ze kazdou chvili do ni "investujes" par dolaru. Jinak te bude cekat grind popr. nekolikanasobne opakovani nejake minihry aby jsi ziskal ingame menu nebo material.
  • Ristoro
    Nikdy nic. A tak to i zůstane. Ani v online hrách jsem si nikdy nekoupil nic. Opravdu nechápu lidi, kteří utrácejí za mikrotransakce proto, aby ve finále méně hráli, postrádá to smysl.
  • Pokud je to F2P hra, ve které trávím několik desítek nebo stovek hodin je podle mě v pořádku podpořit vývojáře nějakou tou kačkou i když je to za úplné pič*vinky. Ať už jde o dotu nebo lol v obojím jsem určitě něco utratil třeba i jen za skin. Něco jiného je ale situace, kdy dám 60€ za singl hru a oni do toho narvou ještě microtransakce a hromadu grindu aby lidi "navnadili" na nákupy. To je podlě mě úplná hovadina.
  • jamar28
    No jestli se do toho počítají i DLC, tak v hromadě her, hlavně pro Crusader Kings 1 a Europa Universalis IV, dál třeba všechna příběhová DLC k Mass Effect.
  • Uz nejsem nejmladsi a konkretni seznam by byl hodne dlouhej *1* Peti, Mounti, Kosmeticke veci do WoWka, nebo treba virtual ticket na blizzcon, pripade pokud blizzard prida nejaky bonus za nakup jine jejich hry, .....
    V pripade jinych her je to dost podobne. Pokud je hra free to play a vydrzim ji hrat napr. SWTOR a nabizi nejaky membership, tak vetsinou podporim timto zpusobem ....
  • V Heroes of The storm za skiny, ale v dobe kdy jeste neslo kupovat za ingame menu.
  • No, ale co přesně?
  • Pokud nepocitam nejake pribehove rozsireni, tak v single player hre nikdy nic. V MMO to naopak bezne vyuzivam.
  • Mám pocit že mi bylo tak 12 a hráli jsme takovou tu děsnou hru v prohlížeči, kterých byla kupa... Koupil sem si balíček prémiový měny za 50Kč přes SMSku *1*
  • Taky nic, na tohle prostě nepřistoupím, je to jen hra za kterou sem zaplatil a nic víc platit nehodlám. Po pravdě si spíš rozmyslím koupi takový hry. Stejně jsou většina blbosti, který časem omrzí.
    To radši nakoupím patrony a na střelnici rozbiju pár asfaltovejch holubů.
  • MŮŽU udělat takovej průzkum? V jaké hře a co jste si koupili za mikrotransakce?

    Já nic.
  • S takovýma nesmyslama, jdi do pr*ele. Dneska je úplně normální, že 2-3 roky stará AAA hra se rozdává zadarmo. SC2 tu je 7 let - je spíš zvláštní, že to neudělali už dřív.
  • a jak je to s tou bonus misi, kterou udajne maji pouze lide co meli pre-order? pokud je to pravda, tak je to jasny vyseknuti z plny hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit