Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mluvíte v kódech, nebo nejakou neznámou řečí?
  • Osobně mě to trošku zklamalo. Čekal jsem víc možností jak editace, tak gameplaye. Ale obojí je vlastně neskutečně primitivní. Pokud někoho baví hry, kde ho limituje jen fantazie a chce si stavět a budovat... vřele doporučuju LBP2. To člověku celej minecraft rychle rozmluví. Stokrát víc možností. Žádné zdržování nudným těžením. Dedikované servery na sdílení výtvorů. A kvalitní komunitní funkce přímo ingame. Proti tomu mi tohle přišlo jako slabá demoverze.
  • všetci ste chorí tak kvalitu hru som nehral pred 20 rokmi wofestejn 3D *1* *1* *1* aké su hardwervé nároky stai 20 € PC že
  • To je další achievement? :D
  • deti si to neuvedomujou jeste
  • a to ja sem sem chtel hned po vydani clanku vlezt s komentem:

    "kde je Jindra a jeho prihlouple detinske narazky na grafiku"?

    NO lol. nesklamal. basic school style !
  • slabší Jindro, zkus třeba příště.
  • jindra.veliky
    tvou lasku *14*
  • PreidaQ
    Tak já to dělám celou dobu špatně. Ahá.

    EDIT: každopádně: http://www.minecraftwiki.net/images/c/ca/PercentOfOreByHeight.png
  • smejki
    asi ochrana proti vynášení obrázků...
  • Ne to je právěže špatně, nejhlouběji je layer, tuším, 1 nebo 0 a to je poslední vrstva bedrocku(adminia), di na první vrstvu, tuším, 5 layer a vodpočítej si na layer 12, a začni kopat se systémem(tunel do předu, tunel do zadu, do stran a pak v nich to samí atd...). Potom máš velikou šanci, že je najdeš.
  • PreidaQ
    Prostě co nejhouběji. Ale občas člověk nemusí na diamanty hóóóódně dlouho narazit. *13*
  • Taky teď nevim, ale buď je to 12 nebo 16tá vrstva :)
  • Kr.Pa
    hmm, hra je stara 7 mesicu, ma ji 6 000 000 hracu, proc ji recenzovat ze ?

    ok, hry ktere hrajeme proste nebudeme recenzovat ...
  • Kr.Pa
    nebude
  • Kr.Pa
    EH ? 1x1px gif obrzazek s jpg priponout ?
  • k čemu recenze na několik let starou hru? všichni, který by ta recenze mohla zajímat, stejně Minecraft sami hrajou, takže o ní už vědí všechno, v recenzi by se nic novýho nedozvěděli... a pochybuju, že tady je někdo, kdo neví, o co jde...
  • Veskoslav
    http://2i.cz/2i/i/4fbf5347/deea2926508e327965a160cd1e96dd96/78e65872a1.f.jpg
  • Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn!
  • Trol.diskuzni
    A myslíš, že ta recenze vůbec někdy bude? Já osobně nevím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit