Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím jakk vám, ale mě ta grafika nepřide nijak přelomová. Ty nároky můžou být způsobeny počtem NPC ve hře, tím, že každý člověk bude mít databázi atd. Kdyby vypsali, jaká grafická nastavení lze ve hře nastavit, bylo by to velice užitečné, protože minimální HW požadavky můžou znamenat, že máte vypnutou většinu grafických vylepšení. Antialising atd.
    Uvidím jaká hra je, jak mi poběží na mém PC a jakou bude mít grafiku, teprve až vyjde. Naplno hodnotit grafiku a brutálnost HW nároků je teď naprosto k ničemu. Doufám, že můj příspěvek je přínosný.
    • Vis proc nechci pc na hry?V multaku se da krasne podvadet,snizenim detailu trba v btf3!A za dalsi nevim jak hra ve skutecnosti vypada.Podle toho co mas za zelezo,to podle me neni fer!Vsude to ma vypadat stejne!
      • "Vsude to ma vypadat stejne!" *1* *1* To by bylo slunickove vid?
        Idealne, kdyby hry na krabickach za 12 k vypadaly stejne, jako na pc za 30k, vid?
        A uz ses zamyslel nad tim, proc tomu tak neni? Dej si to jako domaci ukol. *3*
  • Přikoupíme ramky, teď je zrovna vhodná doba *8*
  • MARTASLJ19
    Čiže grafika hry sa zhoršila, ale HW nároky sa zvýšili - choré.
    • jak "se zhoršila" ?
      • asi mal na mysli toto : http://cdn2-www.craveonline.com/assets/uploads/2014/03/iboqqHgyy5tOsD.gif
        • a to si nezjistil že to je právě PC vs PS4 verze ?:D tedy dle slov vývojářů
  • Minimální požadavky by se dávno neměly vůbec zveřejňovat. Orientovat se podle nich je naprostý nesmysl. Hrát hru na min. nastavení a k tomu s lagy a dlouhými loadingy je ztráta času a je lepší v takovém případě hru vůbec nezkoušet. Z vlastní zkušenosti vím, že min. požadavky často znamenají, že jde hra spustit, ale nejde hrát.

    Já bych zveřejňoval jen ty požadavky, kde hra jede naprosto plynule na střední nastavení a pak pro zajímavost požadavky na max. nastavení.

    Info. k min. potřebné graf. kartě je nedostatečné. Podle toho se nedá vůbec řídit.
    • Starý praotec mi raz povedal: Pokiaľ ti to seka na Ultra Mega Hyper Super 8K HD MAXIMUM nastaveniach tak to ani nehraj....jedine, jedine v prípade, že je to pre teba výnimočná hra.
    • ezechiel25-17
      Mám opačnou zkušenost a spoustu her jsem v pohodě rozběhal i na nižších sestavách, než byla minimální udávaná.

      A celkově to je dost ošidné téma, znám lidi, co mají 4 GB RAM a nikdo myslím nepočítá s tím, že si to budou zapínat s browserem, který na 2,5 GB zrovna sedí. A oni se pak diví. Jen něco zapneš, začneš swapovat a máš skoro ze všeho trhací kalendář.
      • Keyz
        To je právě ono. Nevíš jak to myslí a je to pak skoro na nic. Je to hodnota RAM pouze pro hru? anebo s nějakou velkou rezervou?

        Nikdo neví.
    • Keyz
      Smysl to má, když to napíši dobře. Podle toho se následně lze dobře řídit.

      Jestli by to bylo následovně, že na minimální to pojede plynule s hnusnou grafikou je to OK. Je to minimum. Lagy by tam být neměli a dlouhé načítaní řeší SDD případně menší komprese herních souborů (příklad rozbalování dat u Dooma 3). Klidně bych hry udělal větší dnes to nevadí, jestli to redukuje načítání na HDD. Tedy na PC to nevadí.

      Pak doporučené požadavky vnímám jako to co potřebuji abych mohl dát Ultra anebo co tam je nastaveno jako nejvíce. I když to stejně nebude maxium. Krásný příklad je Arma 3. Kde když vybereš maximálně přednastavený profil, tak stejně to nehodí hodně AA a velkou dohlednost.
      • Podle mě mají minimální požadavky smysl ve dvou rovinách. V jedné, že se vypíší technologie, které musí HW ovládat aby se hra vůbec spustila jako v dřívějších dobách, kdy bylo potřeba aby grafika zvládala akceleraci, měla shader v minimální verzi xy nebo zvládla direct ve verzi xy. Ale dneska, kdy i low end grafiky (naprosto bez výkonu) umí nejnovější verze to už žádný smysl nemá a jen to jen přežitek. Proto by dávalo větší smysl udávat minimální nároky jako nároky na plynulost hry v min 30fps+- na jisté detaily v určitém rozlišení. Pokud nevíme rozlišení, nastavení hry a plynulost tak i sebepřesnější výpis HW je zcela zavádějící.

        Z této novinky a HW požadavků si odnáším asi jedinou informaci a to, že bude hra pravděpodobně nativně podporovat Quad core což vzhledem k tomu, že jsou k dostání už řadu let (a já ho mám už asi 7 let) by šlo polemizovat o tom, zda je tahle informace vlastně něčím zajímavá.
        • Keyz
          Ano, jak jsem psal. Mělo by to zaručit plynulost při nastavení low a nějakém rozlišení.

          Bohužel komedie ohledně více jader stále pokračuje. Člověk je skoro vděčný, když hra umí dobře pracovat s několika jádry. Ale když máš 6 a více, tak to je na často na nic. a na výkonu se to minimálně projeví. Například testy i5 vs i7 s 6 jádry.
  • Hmm next gen? Minimalni sestavu bych se ani neobtezoval zkusit udat v bazosi.
  • ezechiel25-17
    http://games.tiscali.cz/tema/nove-hardwarove-naroky-pc-verze-watch-dogs-jsou-jeste-vyssi-64225

    tak jen vykopírujte svoje staré příspěvky z diskuze, ať držíte integritu.
  • *1* Tak se jen potvrzuje , že skutečný PC level cap jsou jednině emulátory a standard nastavený konzolemi .
    Připravme se 8GB bude dneska stačit každému a pro AMD -čtyřjádro , pro Intel dvoujádro z poslední generace bude nutností minimálně na papíře ....

    Neraduji se mám právě X4 940 ; 8GB a 560Ti ...... ale po novém HW fakt netoužím .
    • i5 4GHz 8G ram 660 *9*
      • i5 sandy bridge 4.7Ghz, 8GB Ram, GTX 780 Lightning...a? :-P
  • Pokud nebudou jen HW požadavky next-gen, tak je to ok.
  • A bude to vypadat jako v tom posledním příšerném a hnusném videu nebo to byla nějaká bota a bude to vypadat jako v tom E3 videu, kde se všichni rozplývali nadšením? :)
    • Takhle hnusně to prý bude vypadat jen na "next-gen" konzolích *4* *4*
  • Kozy
    Aby to náhodou nebyl stejnej next gen jako CoD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit