Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za +- stejnou cenu lze koupit Eizo, ktere ma sice jen 23", ale lepsi barvy, nulovy input lag a lepsi podsviceni. Navic Eizo je S-PVA. BenQ nebrat, je to jen hodne predrazene TNko.
    • Tak tak, navic jako bonus - made in Japan .. coz se dneska nevidi casto
      • Kinet1c
        ale ostatny maju radsej made in china, pretoze to je pre nich zarukou kvality, osobne vela skusenosti s benq nemam, ale nemozem povedat ze v okoli kto kedy vlastnil sa nejak velmi stazoval, ja mam len LG 19" a obraz je pre mna viac nez kvalitny, ked odide do vecnych lovist kupim nieco vecsie a hlavne zas od LG. Raz spokojny navzdy nim aj zostanem.
        • Typycke pre blbcov...co si dneska kupil uz zajtra take kvalitne nebude.
          LG roby sra*koidne smejdy za uplne najlacnejsie prasule.
          Ked chces porovnavat kvlaitu tak LG tam vobec nepatri asi si este poriadny monitor nevidel , to len preto.Kup[it si mozes LG zas a ostavas stale pri tom istom smejde aspon ze v penazenke budes mat o 1000 korun viac a o par rokov 35 dioptrii ze ?
    • To by mě zajímalo jaký výhody má eizo? Když jsem to já porovnával, tak Benq suverénně vedlo... Pokud jsi grafik, tak možná eizo, ale pro hry jedině Benq
      • Naprosto vsechny, protoze narozdil od toho Benq je to monitor, a parametry, ktery sou uvedeny v tech spec to opravdu ma - narozdil od 90% ostatnich. Nejvic se vzdycky smeju, kdyz mi nekdo zacne vykladat jak jeho monitor/tv/... ma kontrast ... bambilion:1 ... a pta se me, proc moje PVAcko ma "jen" 1000:1 ... tak se zasmeju, reknu mu at porovna a pak se du nekam za roh poblejt z jeho obrazku ...
      • klidne vam to zopakuji ... lepsi barvy, nulovy input lag a lepsi podsviceni
  • siboch
    Hmmm...recenze povídáte? :-)

    Monitor jsem cca před měsícem pořídil, právě kvůli 144Hz (ne 120 jak uvádíte). Rozdíl v plynulosti je v BF3 hodně poznat oproti 60Hz panelům. Barvy nic moc, podsvícení nerovnoměrné, design nudný, ovládání OSD hrůza. Nic z toho mi však u hraní nevadí. Grafikům IMHO moc velkou radost jakožto TN panel neudělá. Mám vedle něj ještě Dell U2412M, který je na tom mnohem lépe až na tu frekvenci. Zvyknout se dá ale na všechno ;-)
    • "Rozdíl v plynulosti je v BF3 hodně poznat oproti 60Hz panelům."

      lol ... zarazuju mezi svoji zbirku perel ... takovou pitchovinu sem uz dlouho necet.
    • Rekl bych ze oproti jak kterym 60hz panelum je tenhle rozdil znatelny. Takove Eizo o kterem se tady v komentarich pise, je treba podle me u bf3 daleko lepsi volba, pac z te hry stejne tezko vymacknu vice jak 60, a neni to TN ale IPS .. pro blizsi info staci googlit "EIZO FS2333: herní bestie od japonců" *14* , ja o nem silne uvazuju, jelikoz nehraju hry s fps kolem stovky (cs, cod atd..) a protoze nejsem majitelem nVidia karty a 3d obraz bych nevyuzil, tak v tehle cenove relaci mi trh nema asi co lepsiho nabidnout .
      • Ty si tiez co sa debila ?
        Si najprv over co pises .
        Ten Eizo co tu spominas ma 14.1ms input lag.Nehovorim ze je to zla volba ale urcite to nie je nijak kralovsky monitor = hence the price tag.
        Ale farby to podava lepsie.I ked taky BenQ BW2450HM je mozno lepsia volba , to najlepsie z obidvoch svetov s VA panelom.
  • nj a komentare se mazou ktere nepasujji na chvalenou reklamu .. vazne uzasne-
    Demokracie v primem prenosu.
    • Právě že je to krásná ukázka demokracie, můžeš si psát co chceš, admin si může mazat co chce. Je to jeho stránka, ne tvoje.
      • a nakom pan admin ma pak vydelat kdyz se na games kazdej vykaka. Trosku premejslej mastnej nerde. Bez si hrat ty svoje cod-
        Vazne tvl prej nazorna ukazka admin si muze mazat co che fakt bez se vykoupat---
        • To je problém jen a pouze pana admina a záleží jen na jeho přístupu a preferencích jak se k tomu postaví.
          Každopádně děkuju za přínosný a slušně zformulovaný názor.
  • Veskoslav
    Na hry možná, na grafiku určitě ne. Navíc cena je naprosto šílená, když srovnatelný Asus či Philips jsou o dva tisíce levnější.
    • Ale taky o dva tisíce horší ;)
  • trapny games kolik vam plati , jen aby si naky grigar bo cotoje kupil nove ksandy.
    fakt sama reklama tuje v prehravaci nejde preskocit reklama atd atd .
    hodne rychle upadate.
    • Mart9
      Samozřejmě -1, ale ta první věta pobavila *1*
    • Zvolil sis velmi vhodný nick. *3*
    • strasne ze? jak si muzou dovolit chtit vydelat i nejakou tu korunu. prece sou to matky terezy, nebo ne?
  • smejki
    -_-
  • kotty
    Tohle LCD je na hry asi fajn, ale na grafiku sotva. Panel je TN, který sice vyniká v dobré odezvě, ale nikdy nebude mít tak přesné podání barev jako IPS a xVA a jiné od nich odvozené, jako např. PLS od Samsungu (o pozorovacích úhlech, poměru stran 16:9 apod. nemluvě). Jinak údaj o 1ms odezvě je taky klasický marketing, výrobce v zásadě uvádí nejkratší změnu mezi dvěmi barvami, nicméně v praxi může být přechod z jiných barev až 5x delší (platí zvláště u TN panelu).
    • Nojo, no. Ale i tak :) Gray to Grey za 1 ms !! To je vejvar. :)
  • ...pro grafika supersport :-)
  • Edie
    chyba umožnit komentáře ... *4*
  • Mala uhlopricka, maly rozliseni, TN panel... ne diky :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit