Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál sem betu..a nechápu jak to někoho může bavit..vezmeš quest 15 minut rubeš monstrum který ti pákrát zdrhne a ty ho musíš najít. Jo máš hromadu různých zbraní a monstra jsou odlišný..a jo padá ti různej stuff na crafting. Ale stále nechápu proč mě má bavit rubat monstrum 15 minut když je to tak neskutečně nudný...
    • Pro někoho to není nudný. Já zase nechápu, jak někoho může roky bavit hrát cod, battlefield nebo counter strike. Pořád dokola jedno a to samý, jednotvárný. MH je proti tomu ohromně komplexní záležitost. Ale pokud to někoho baví, ať to hraje, nikomu to neberu. Stejně tak nechápu, jak někdo může pořád hrát stejnou sportovní hru,a ať je to fifa nebo nějaký racing. Resp. já to chápu, ale ísobněmě to vůbec nebaví. MH mě baví, v tom mám nahráno stovky a stovky hodin, už asi pár tisíc.
  • Hrozně napsaná recenze, sloh žáka základní školy. Jinak ta hra by se dala definovat jako: "Grind, grind a zase grind!" Pokud vás nebaví tvrdý grind, tak se této hře raději vyhněte, opravdu to není japonský zaklínač jak se někde uvádí.
    • Nevím co si pedstavuješ pod slovem grind. Ale MH není jednotvárný, máš tam neustálý progres, je to komplexní a hlavně, má to výbornou hratelnost a je to fakt zábavné hrát. To máš jako šachy nebo counter strike, někoho to baví hrát stále dokola, pro samotnou zábavu z toho hraní, není to o grindu, je to o zábavě.
    • Ne, je to další díl Monster Hunteru. Všechny díly jsou o lovu a výrobě věcí z nafarmených surovin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit