Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte jestli se dá někde koupit Mortal Kombat na ps4?
    • Dá se to koupit i na ps4 mrkni https://www.herni-svet.cz/mortal-kombat-xl-ps4
      • Díval jsem se na tu stránka a našel jsem tam spoustu starších her, myslel jsem, že už se to neprodává, to je super, i ty ceny
        • Vánoční dárek pro děti je jasný www.herni-svet.cz/xbox-one-s-500gb-white-middle-earth-shadow-of-war-x1
  • nechápu proč to není 3d
  • lidy vi negdo jak mam odemknout bonusve postavy mk10/goro /skorpionmam i kody *16*
    • Nauč se nejprve psát, potom se ptej ty negdo.
  • jak mam odemknout bonusove postvy v mk10 gora askorpiona vi to negdo predem dekuji *16*
  • Abiczko
    sorry, ale musím nesouhlasit s hodnocením, je sice pravda, že malá až nepatrná zlepšení přišla na všech frontách, ale pro mě je to ukrutně málo, neřekl bych že to stačí na nový díl... zvláště multiplayer pro dva je skoro o ničem, kalsika jeden an jednoho, přehnaná hra s modifikátorama a přerážení všeho možného v test your might, na které když si vygooglujete jak na to tak si nanejvýš zničíte gamepad.... kruci písek kde je alespoň tag team?! dle mého názoru se vývojáři zasekli a namísto vymýšlení nového obsahu se zaměřili na vylepšování toho stávajícího, lehké vymazlení grafiky a víc a víc nechutnější lámání soupeře, kterého sice rozkrajíte a zmrzačíte, ale on zase vyskočí na nohy a jede se dál... dle mého jim dávno došli nápady, nevidím zde žádný posun, žádnou evoluci natož revoluci... na závěr musím zmínit PŘÍŠERNOU OPTIMALIZACI pro pc, kde jakou hru v otevřeném světě dávám na pohodu, zde mám vše stažené na minimum+ rozl. 1024x768 a jediná místnost co se neseká je training room... a stejně je tam bžilion efektů, který nepotřebuji, pc to brzdí ale vypnout stejně nejdou..proč?! stejně tak to zabíjejí částice jako déšť nebo sníh, sice jde snížit densita ale vypnout úplně nejdou...proč?!!! pro mě je tenhle díl zklamáním, čemuž se tedy divím, páč jsem něco podobného čekal :) snad mi zlepší náladu právě přicházející SF5 :)
  • Zdravím,
    neví někdo proč mě to píše neznámá chyba při pokusu hru spustit přes steam??
    Děkuji za aspon nějakou odpověď
  • Prej, že D'Vorah je snadná na nauceni... to rika nekdo kdo ani nevi jak to vlastne vypada kdyz uz ji nekdo ma naucenou... jsou zapotrebi run cancely ktery jsou dost tezky a zakladat hru na footsies kvuli skvelym d3 a d4 protoze maji velkou range. Proc takovouhle hru, ktera je vytvorena z 99% na kompetetivni hrani, nerecenzuje nekdo kdo tomu trochu rozumi?
  • Měl bych otázku, vyjde také na xbox360? Datumy vydání pořád posunují, ale doufám v to, že vyjde..
  • Kdyby chtěl někdo zahrát na pc tak napiště ;)
  • Lidi nevite jak zmenit ovladani??me tohle vubec nevyhovuje....... driv jsem mel na MK4 : up-T ,down-G, left-F, right-H, HP-W, LP-S, HK-Q, LK-A, block-D, run E.................................
    zkousel jsem ho zmenit a ulozit,ale pokazdy se me vratilo z5,,
    • ani kdyz premapujes druhyho hrace?

      ja si to chtel premapovat na numerickou, ale tam je to uplne dodrbany... (nektery klavesy to bere jenom bez nebo se zaplym numlockem, ale nejde namapovat cela numericka stejne)
    • bavim se o MK X :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit