Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedine, co me trosku nesedi, nemyslim ted fatality, jsou ta cetna a prilis devastujici zraneni behem boje. Efekt je to sice hezky, ale pro me, byt patologickego herniho sadistu, ktery si nejvic uziva hromadne zabijeni nevinnych lidi v sandboxech jako Prototype, ci GTA, je za zapas Xkrat prepulena pater trosku trnem v oku. Aspon kdyby tam byl mod, ve kterem by to ovlivnilo zapas, at ma clovek aspon pocit, ze tomu druhemu skutecne ublizil.....
    • Ale on tam je. Do hry se dá přidat modifikátor, díky kterému úspěšný xray zabije soupeře. A navíc to, že to soupeři standardně ubere 1/3 HP ti přijde, že to ubližuje málo? *3*
      • No, skace pak stejne jako bys mu neublizil. Chci videt realne zpusobenou bolest, muze treba kopat a mlatit prackama dal, ale uz je treba bude mit jinak. U zlomenych zeber je rozhodne nebude drzet nahore, na rozlamanou hnatu bude min doslapovat, a rozkoplou lebku si bude vic kryt. Nemyslim tim realne znevyhodneni soupere, jen animace :-) Bylo by to krasne.
        • Jo? Ukaž mi jedinou bojovku, která je tak promakaná, jak popisuješ. Navíc při zlomeném vazu, nebo páteřních obratlů by dělal podle tebe co? Podle mě by to bylo už moc funny a nebyl by to Mortal, ale nějaký vtipný mod.
          • Není žádná, já netvrdím že je ;) Jen říkám co by se mi líbilo. Samozřejmě každý má jiné chutě.
  • Hnisavec
    mno neviem...však to vyzerá ako hnoj spred 10 rokov a oproti perfektnej 9tke to nič moc nové neprináša....nechápem, čo sú všetky weby z toho priposrané...to bude rovnaké ako s Fifou každý rok...vždy rovnaký odrb za 60 ojri a weby prásknu kludne 9tky, však ja mám zadarmo promo a ešte by nás zdrbali za nízku známku
    • Je to dobra a zabavna hra a ty uz sa odjebaj odtiaľto nekam na salas, trolle dementni!
  • Shenkster
    Dějově to je vyšroubované ? Co tím jako autor myslel ? Ten příběh je tam 10x lepší než u předchozího dílu a jako bonus tam vložily nějaký ten quick time event... Za mě by si ta hra zasloužila 9/10 . Kolik takových mlátiček na PC je ? *7*
  • Jediné co mě na téhle hře mrzí je, že je zde méně postav, než v předchozím díle i bez DLC a že challenge tower, která měla snad 200 výzev nebo kolik byla nahrazena tzv. living towers, které se po čase mění.... ale ta krypta je parádní zpestření a tři styly boje u každé postavy jsou rovněž výborný nápad, tahle jsem přišel i na chut postavám za které bych normálně ani nehrál protože mi jejich styl nevyhovoval....
  • Škoda, že to nerecenzoval pan Dobrovský *5*.
  • kostejnesmrtelny
    Ciwe, příběh... Říkal jsem si to už když fanoušci kňourali nad "realističtějším" podáním v plánovaným filmovým rebootu (kterej nakonec bohužel nevyšel *13*) ale on u Mortal Kombatu fakt někdo řeší nějakou mytologii? Jako fakt? Někdo nad jedenáct let? *8*

    EDIT: Tak asi jo, no *4* . Ty vole... *8* *1*
  • https://www.youtube.com/watch?v=4OrWLeG2H_Q
  • Ta hra je tak super že me se ani nespustí, všechny patche nainstalovány ale jen problikne bílá obrazovka a spadne.
    Chtel jsem si ji pořídit,ale jako vždy hru prvně sosnu místo dema a teprve pak vytáhnu/nevytáhnu peneženku.
    • No ano, kazdy si to stiahnutie vysvetluje inak.
    • jestli ono spadnuti nemuze byt treba tou piratskou verzi *7*
      • Stejná verze vetšijne funguje bez problemu.
        Dokonce na foru psal borec co prvne nespustil staženou, že hru koupil a nespustí ani originál.
        Nejsem blbec abych koupil hru na kterou není záruka a nemusí ani fungovat. Dokud nebudou dávat dema tak budu před koupí vždy stahovat.
  • Ono se tam dá jezdit v autech? Že to recenzuje zrovna Rybář/Imf.
    • měli to radši dát Pavelu Dobrovskému?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit