Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Na X360 gamepadu pohoda, i když ty komba jsou celkem bolestivá... a nejsem si jistý jestli skipování těžšího zápasu potěší hc příznivce jinak optimilizace zas tak hrozná není pár propadů čas od času, se celkem dá grafika je na maximum hezká...no aa ty QTE nejsou ani moc otravné... navíc když je nestihnete ni velkého se nestane.
  • MalyZeli
    Je zvlastni ze to ma 8/10 i s tak strasnou optimalizaci, ze by se i Ubisoft stydel.
  • "dějově už je to trošku vyšroubované" *15* *15*

    Asi místní eufemysmus pro "větší píčov*nu už jsem dlouho neviděl" *15* *15*
    • :D
  • C-BEAM
    vizuálne Xko vyzerá dosť zastaralo a miestami je tak preplácané až sa postavy zlievajú s pozadím, navyše všetci tam vyzerajú hrozne umelo. V roku 2015 by aspoň postavy mohli vyzerať omnoho lepšie. Možno je to dobrá hra ale neláka ma to, ... to už si radšej zahrám klasiku.
  • tomu rikam reklama v reklame, pri prohlizeni galerie tam vyskoci po kazdych 5 fotkach reklama, vpravo je reklama, vlevo je reklama, omg.. tohle je vazne ujety.. uz nikdy vic tyhle stranky! mozna by bylo dobre dat napozadi jednu velkou reklamu, do toho napopredi jednu velkou reklamu, po stranach reklamu, a to cele prokladat dalsima reklamama, at toho neni malo. A samozrejme, kdo si to zaplati, tak mu tam nechat jen jednu. A recenze uplne vypustit.
    • Tak adblock normálně funguje...
    • Yo dawg we heard you like werbungs so we put a werbungs in those werbungs so you can have fun with werbungs while browsing werbungs ;D
  • Tzv. recenzent by tzv. recenzi dost tzv. vylepšil, kdyby tzv. odstranil některá tzv... *7* Korektor má dovolenou?
  • Co je s temi diskuznimi uklizeckami?! Hraci vyzivajici se v hernim sadismu tu snad nemaji pravo prispivat? Nic takoveho v pravidlech nebylo....
    • Pardon, nevim proc jsem ten muj koment nevidel, asi to bude telefonem. Peace cenzori :-P
  • Až na některé nepřesnosti celkem slušná recenze. Celkem proto, že jsem se nedočetl, proč ne 9/10, které by si MKX jednoznačně zasloužil. Hodnotím 9/10 proto, že má rezervy v multiplayeru (blbě se hledá např. 3v3 a hra nešla spustit v den vydání, což je fakt průšvih).
    Pařím to od druhého dne, co to vydali a nestačím se divit, jak je ta hra propracovaná (hlavně díky variacím postav) a jaký má potenciál. Ještě jeden poznatek k rosteru: Ve story modu narazíte např. na Sindel, Baraku, Nightwolfa a i další a vůbec bych se nedivil, kdyby tyto postavy byly součástí dalšího DLC po Kombat packu, protože jsou evidentně již minimálně z poloviny hotové (jejich vzhled, animace, komba, speciální útoky).
    MK9 byla super (ve své době jsem hrál i 1,2 a 3), podle mě měla mnohem zajímavější story mode, než 10, ale 10 je jednoznačně nejlepší díl celé série - do hloubky propracovaný, výborně vypadá a hraje se to jedna báseň.
    • Na PC verzi jsou ty postavy hratelne. Jeden sikovny chlapik je uz odemkl. Je mozne to dohledat na konkurencnim serveru.
      • To jde ale jenom přes nějakej modding, ne? Že místo např. Shinnoka umístíš Raina, atp.
  • "Syn Kung Laa" Kung Jin není žadnej syn Kung Laa, ale jeho mladší bratranec!
    • Misto klobouku ma burinku? Nehral on v Goldfingrovi?
  • To sem si mohl myslet, kdyz Drda psal, jak to hraje se svym synem, ze tim mysli Volejnika.
    • jnsCZ
      A to ani nevíte, že se mnou byl Karel vybírat i vánoční stromek. Když se mě tehdy ptal, který se mi tam líbí nejvíc, tak jsem mu odseknul, že to je snad jeho věc a že nejsem jeho dítě. Kdybych jen tehdy tušil...
    • Damarus
      DrdOl :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit