Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zir074
    Jen ať jim to ukáže. Poté co JezboX Dobyvatel zasvětí zbytek svého života boji a sjednotí říši, bude potřebovat silného nástupce trůnu, jenž ponese otcovo břemeno a povede království vstříc světlým zítřkům.
  • Magister_Peditum
    Ona stačí jedna v armádě. Celá grupa? To bych utekl z bojiště hned zkraje. *15*
  • jsem na to neskutečně nadrženej... *1*
  • Můžeš tam lítat fp třeba pořád.Je to stejné, jako v předchozích hrách.
  • Zrzzek
    Tak to musím zkusit! *1* *1*
  • walltar
    Já pochybuju, že by tu featuru zrušili... V předchozích dílech to šlo, takže uvidíme.
  • Tilwaen
    Jednou jsem si v M&B vychovala oddíl camp followerek. To bylo hekotu, když se šlo do bitvy *1*
  • Tilwaen
    Myslíš to Age of Empires, kde dělníci buší kladivy do země, aby z ní vyrostla budova? *1*
  • Z pohledu první osoby házel jenom šutry, takže mám pochyby, aby to šlo přepínat i během soubojů.
  • ve 2 ten nesmysl opravili, aby ho zase v dalších dílech mohli vrátit. Nicméně AoE je trochu někde jinde. Tam to beru, že hra jinou animaci neumí a voják ten dům zkrátka nějak likviduje (v AoE III házeli pochodně), nicméně žádná z těchto her si nehraje na realistickou bitvu, ale M&B už k ní nemá daleko, tak pak takovéhle do očí bijící přešlapy trochu mrzí, zatím je to ale standard všech akčních RPG, kde mají neztupitelný meč z nějakého super vesmírného kamene. Když se ohlednu zpět tak dříve také po nějaké době kulomet zvítězil nad tankem jak ve strategiích, tak akci a nikdo se nad tím moc nepozastavoval. Dneska už by to taky moc lidí nezkouslo. Vše se vyvíjí.
  • walltar
    Simulátor nahlížení pod sukně by tak mohl fungovat. *1*
  • Mohlo by to být z pohledu boty. Kamera by byla umístěna na úrovni boty, přičemž by mířila nahoru v úhlu 45°. Mohly by se vybírat, zda bude kamera na levé či pravé noze...
  • Myslím, že Bannerlord bude SkullF**kovat celý žánr a přitom rozbije mnoho rodin, manželských svazků, vztahů a připraví mnoho závyslých hráčů o práci.
  • Tak jim to moc neukazuj, protoze jinak si nezahrajes *2*
  • Zrzzek
    Není nic lepšího než Stronghold (v mém případě Crusader), kde se kamenné hradby ničily meči, halapartnami, palcáty, kopími, ale třeba i loučemi. *1*
  • JezboX
    Copak manželství. Teď jsem manželce a dětem koupil PSko takže by měl bejt klid, ale děti si budou pamatovat z dětství tatínka jak půl roku seděl u PC a hrál nějakou středověkou podivnost :D
  • Jestli existuje něco, co by mohlo ohrozit mé manželství, je to Bannerlord *14*
  • JezboX
    Vždycky když vidím na Steamu kolik času jsem strávil ve Warbandu, tak se upřímně děsím nástupce *1*
  • Zato já asi ne *1*
  • walltar
    Pánové, vy dva fakt nehrajte Age of Empires... To už by mohlo být i zdravotně nebezpečné. *1*

    Holt, ne každá hra se snaží být reálným simulátorem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit