Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ty to fakt kupuješ? Nebo jen (provokuješ pc feggy /COD atp).

    Jestli jo a jen kvůli kampani tak to klobouk dolů ( mohl by sis to půjčit a pak zase vrátit). *4*
  • Přesně tak, proč nakonec ne. Ale protože mám mozek, tak třeba já to taky nekupuju kvůli multiplayeru. To je za mě jen nepotřebná šaškárna nekompromisně a naprosto otevřeně se předhánějící s ještě větším nesmyslem Bf, kdo má větší lejno. Mě stačí kampaň a pohoda pane jahoda...
  • Proč musí být dnešní střílečky vždy v nedaleké budoucnosti? Proč máme furt za zadkem nějakého kamarádského černocha? Proč musíme mít furt nějaké spešl obleky? Otázka pokroku není v tom, že budeme dělat to, co dělají ostatní, ale je v tom, dělat hry své a jiné od ostatních her a zároveň je dělat jiné ve srovnání s minulými díly. Tyhle změny mohou připadat jako pokrok v sérii, ale je otázkou, jestli to není jen další plutí v davu. Někdo by mohl říct, že to nemusí být špatné, ale tohle já neřeknu. I kdyby byl Advanced Warfare sebe lepší, tak mě stejně nezaujme. Už jsem se totiž tohoto přejedl...
  • Veskoslav
    Nechci ti brát nějaké iluze, ale tento typ MP se možná podobá Titanfall, ale rozhodně ne předchozím dílům CoD.
  • Jack1947
    Před lety snad ani nikdo nečekal že se z toho stane dneska KULT - vyznavači CODU budou vždycky takový ti podivíni stejně tak BF-3,5... atp...
  • U tebe to už nikoho nepřekvapuje příteli. *3*
  • Nekomu zrejme staci k zabaveni se pomerne malo. Kazdy rok to same a nekteri se toho nemuzou dockat...tohle asi nepochopim. *1*
    Ale tak proc ne nakonec. *3*
  • Takže když někdo vymyslí míč, se kterým se lépe (v některých případech hůře) kope, tak je vlastně zloděj, protože nějaký jiný míč už existuje?
  • Jack1947
    Sám, proč bych nemohl kratčí utvary mi nedělají problém jen u těch delších to je těžší...
  • Tohle jsi nemohl napsat ty, dává to smysl a není tam 30 chyb na 2 slova. Kde jsi to okopíroval, přiznej se.
  • Krescz
    proc me to neprekvapuje? *8*
  • jj, už mám předobjednáno. A ty se třeba vys*r z podoby, příteli...
  • kupujem. konecne nieco nove. a kombinacia crysis a titanfall je super:)..a to ze nieco vykradaju? mam v prdeli. budem sa bavit aj tak.
  • Jack1947
    Takže jdeme vykrádat co? nápady došli a konkurence má taky nápady. Co si nevypujčit od ní... vymýšlet vlastní je tak bolestivé a tahle hra je táák moc vyhejtovaná že už to fakt víc nejde.
  • oni dokazou dostat i lejno na novou uroven smradlavosti...a stejne to budou kupovat miliony lidi,stado ftw
  • Veskoslav
    Možná že budu za exota, ale mě se ten MP docela libí. Pokud by kampaň byla delší (aspoň 8 hodin) a cena solidní, tak nevím, po letech bych i do toho šel. Možná to hraje i roli to, že mě baví Titanfall.
  • Větší blbost sem dlouho neviděl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit