Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím co na tom ještě chtějí zrychlit. Když se podívám na nějaký e-sport zápas, tak od 10 minut se tam toho děje tolik že nevím co sledovat dřív. Spíš si myslím že z toho bude ještě větší chaos, ale co já vím, SC II nehraju, takže mu ani zas tolik nerozumím, jen mi přijde že už to Blizz začíná trochu přehánět...
  • Občas se kouknu na nějaký zápas, to mě naláká to zase zkusit a posléze zjistit, že je to extrémně složité na koordinaci všech pohybu po mapě, ekonomiky a boje, myši a klávesnice, spousta klávesových zkratek. :)
    • Mato1987
      Presne toto odradzuje veľa potenciálnych hráčov, zvládnutie všetkých herných trikov, klávesových skratiek, mikro a makromanažmentu chce obrovské množstvo času a odhodlania, preto si sem tam dám partičku s kamošom len tak pre zábavu a niekedy keď je čas si zahrajem aj nejaký ladder match v bronzovej lige :D
  • to proto aby prilakali divaky na e-sport, aby byli hry zajimavejší = vic penez pro blizznu. o hráče a balanc jde až v poslednim rade
    • Spokojenej hráč = nejvíc peněz *7* Proto ma blizzard tolik penez.
    • Asharak
      balanc = gp = hráči = divácí <=> $$$ *7* just sayin'...
  • morokura
    Koukám, že Adam Blizzlike Homola už kompletně převzal novinařinu na Games *1*
    • Mato1987
      Ak sem bude denne pridávať takéto kvalitné novinky o starcrafte, tak môže kľudne pokračovať :D
  • tomocz
    Pro lempla, jako jsem já, je ta hra dost rychlá i bez těhle změn :D
    • kostejnesmrtelny
      Mám podobnej problém *1* . Já ten mulťák nemůžu hrát, z nějakýho důvodu mi to strašně stresuje. Po dvou-třech partiích obvykle bejvám úplně odrovnanej.
    • Ilusiveman
      "Lempl" jako ty, změny stejně "nepostřehne" ve své hře.
    • Leeeeerooooyyyyyyy Jenkins... yeah?
  • Proc to pisete uz poctvrty?
    • Asharak
      Proč ne, když se jim v neděli chce, alespoň tu je pro některé co číst přes víkend *6*
      • Diky za skvelou odpoved bez jakekoliv informacni hodnoty. Bohuzel je uplne k nicemu.
        • Asharak
          Protože se *mu chce a třeba taky aby si víc vydělal. Clanky ale informační hodnotu mají na rozdíl od naších komentářů :) Vzhledem ke tvému ten můj hodnotu má říkej si co chceš *2*
          • A mas to cim dokazat? Bez toho je tvoje tvrzeni bezcenny. Oh wait, nemas to cim dokazat. Chapu. Proto jen hloupe kecas.
        • stejně jako tvoje otázka
          • Ano tuto trapnou narazku jsem opravdu necekal. Zkus to podlozit nejakym argumentem.
  • Myslím, že Starcraft 2 není hra pro každého a pro stávacící hráče jsou tyto změny moc obrovské. Podle mě by přidání jedné jednotky a třeba přidáním pár vlastností těm starým by úplně stačilo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit