Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Activision je master pres inovace *15*
  • Wow, ta nápaditost nových jednotek! Terrani dostanou 2 nový chodící mechy, takže budou mít jenom 4? Není to málo? Co udělat všechny jednotky mechy, to bude super?!

    A Protossové to samý - ke třem nebo kolika létajícím...objektům přibily další dva, wow, ta inovace! A všechny ty jednotky jsou od sebe jasně rozlišitelné a mají svojí unikátní identitu!

    Bravo Activision!
  • Jestli si nekdo mysli, ze to nemuzou mit hotovy a nemuzou s vydanim cekat, tak se musim nahlas smat *15*
  • qq qq qq
  • Ano, protoze teran je OP uz ted, tohle ma hru vyvazit, ale necekam ze by to nekdo kdo hraje jen za terana pochopil. A ano brec mi tu jak hrajes porad random...
  • souhlas 100%
  • oni to musia načasovať, predsa nevydaju sc2 krátko na to ako vyšlo diablo a nevydaju to ani v lete ked nie je sezona na hry
  • Já měl DIII objednaný už několik měsíců dopředu.
    A kromě SCI, DI a wowka mám všechny blizzardí hry koupený.
  • dalsi decko co nemuze zpiratit hru, tak tu breci koukam :D
  • Nesouhlasím. Mám ve hře na všech postavách nahraných dohromady přes sto hodin a pořád se královsky bavím a hraji to skoro každý den. Ano hra má pár chyb , ale všechno vynahradí hratelností. A myslím si že většinu těch malých chyb blizzard opraví patchy. 1.0.3. už je na cestě a vypadá že by mohl hru vylepšit hodně.
  • Nejak im to vydanie docela dost dlho trva nie? :)
    Ked si spomeniem na tie stovky komentov nasranych hracov po ohlaseni ze bude Starcraft 2 rozdeleny na 3 hry, ze to mohli vydat hned naraz, ze uz to maju davno hotove a podobne blaboly tak sa musim teraz nahlas smiat *15*
  • Kterak souvisí prodejní úpěšnost hry s její kvalitou? *7*
    Je snad Justin Bieber kvalitní muzikant?
    Já jako fanda série Diablo, a her od Blizzu vůbec, považuji DIII za totální propadák. Ta hra nemá ani za mák atmosféry, co předchozí díly. Výtvarná stylizace ala wow je otřesná. Tohle prostě není Diablo, to je shitová hra, tak na úrovni Sacred, která akorát těží ze slavnýho jména svých předchůdců. Jediný, co Blizzard zvládl na jedničku s hvězdičkou, je marketing, když dokázal wowkařským ovcím vsugerovat, že tahleta nedodělaná beta s mizernou hratelností a atmosférou, je kvalitní hra.
    Takže Blizzarde už nikdy více.
  • lol ty ma teda fakt dojimaš aj tvoje nazory...mtfpč
  • Nejrychleji prodávající se hra na PC v historii je fiasko. Sakra, ty musiš jet na hodně slušnym matroši. Nebo je to jen debilita?
  • qq qq qq
  • kostejnesmrtelny
    Aha. S politováním ti musím oznámit, že meleš srračky... *4*
    Každopádně díky za odpověď *1*
  • U mě Blizzard , po tom fiasku s Diablem III, skončil. Definitivně mi došlo, že ten starej dobrej Blizzard už neexistuje, teď máme Activision. Prodal jsem svůj battlenet account s SCII i DIII a už nikdy si od nich žádnou hru nekoupím. Ať si rejžujou na někom jinym, nejlíp na děckách, který si vychovali na wowku.
  • Spades
    Tak si bez klidne dal hrat CnC 4, ktere ma doubrou grafiku, ale jinak je to megashit, kterej nikdo nehraje O.o

    Ty ability jsou tam prave pro Pro hrace, kteri s nema dokazou udelat zazraky, ale kdyz jsi slaby hrac, tak je proti tobe ani nemusi nasazovat. Ty ability jsou na to, aby armada dyl prezila, ale holt nejsou potreba, kdyz te zlividujou i tlacitkem attack move...
  • Spades
    Však tohle je fantasy RPG.
  • Je smutné že česká mainstreamová herní média naprosto ignorují akce jakou MLG je. Sledují jej miliony lidí po celém světě, v zahraničí se tomu věnují, jen u nás ignore.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit