Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Přijde mi, že nejvíce posílili Zergy, to zase budu muset vymýšlet nové taktiky no:)Ale tak aspoň je sranda:)
  • ...a navyše čo som videl vôbec sa mi nepačilo...zbytočosti, nejake mechy maju večši dostrel ako tanky, potom tanky ako zmysel žiadny namaju...a ine, proste vôbec sa mi to nepači...že terran môže klasť miny, ale to už bolo v prvom SC tak prečo sa to objavuje až teraz ?
  • WC ma obišiel, ja tieto panačkovky nemusim, SC su fasa šachy, to ma celkom bavi a BW bol fajn ale multik som nehral, nebol net...
    o čo go: su to proste šachy, tak to vidim ja a neviem ako by sa vam, alebo vašemu znamemu čo šachy hrava pačilo, keby ich niekto furt menil...tak strelcovi pridame viac demage a veža bude chodiť šikmo a ešte pridame dve figurky...hlavne si to ludia kupte je to Cool...lebo Blizzard *1*
  • presne bla bla kto chce hrať MP musi kupiť dalšiu hru a potom dalšiu a zvykať si na nove jednotky aj ked teda že ich je...žerme to čo nam Blizz naserviruje a držme hubu vlastne nie Huraaa Blizaaard...
    nakakať ďalši SC nekupujem !!!
  • "jasne fanoušci kritiku slyšet nechteji"
  • O com vlastne rozpravas? O_O
    Kazdy datadisk v minulosti, ci uz to bol Frozen Throne alebo Brood War, pridal novu kampan a tiez nove multiplayerove jednotky. Alebo aj BW a FT boli zle datadisky, ktorymi nas Blizz chcel podojit?

    Blizzardi uz potvrdili, ze HotS (a LotV tiez) beru ako datadisky, takze tak upravia aj cenovu politiku (v praxi to bude znamenat ze budu stat pravdepodobne tolko ako WoW datace). Mne osobne pripada HotS ako vyborny nastupca prave takych "legendarnych" datadiskov ako FT ci BW...
  • Ne, WoL bude mat iny ladder, ako HotS. WoL v podstate pravdepodobne umre (tiez nebude dostavat ziadne balance updaty ani nic podobne). V podstate to iste ako W3/Frozen Throne alebo SC1/BW za starych cias :).
  • zda se to jenom me ze treba ty terranske jednotky maji slabou grafiku (malo detailu a polygonu, slabe textury) a smesny dizajn (jako hračky pro deti)?
    a když srovnate jak vypadaji zergove z sc2 a tyranidi z dow2 tak me se zda že tyranidi vypadaji 10x líp, myslím dizajn a uroven detailu. Nektery jednotky jsou v pohode ale vetsina jednotek v sc2 vypada fakt blbe.
  • kostejnesmrtelny
    SC2 je venku dva roky. D3 měsíc. Nedávno psal Bashiok někam, že v Inferno ještě nehraje ani jedno procento hráčů. To se potom blbě ladí *3*
  • kostejnesmrtelny
    No jasně. A kdyby to neudělali, tak ječíš, že nepřidávaj žádný jednotky do MP, a že chtěj lidi podojit akorát na SP kampani, a že je to v podstatě DLC a bla bla bla... A když ne ty, tak deset tisíc jinejch hráčů... Naštěstí na vás na všechny blizzard z vysoka se*e a dobře tak...
  • moment, podle me ja ty jednotky dostanu i když si ten datadisk nekoupim ne? akorat nebudu moct hrat kampan? nebo jak
  • když dam grafiku na plne detaily tak to nic nezmeni na tom ze ze jednotky jsou malo detailne a maji blby dizajn
  • Ako ja to beriem, šak nech vydaju pribehove datadisky, ked už chcu predať SC2 3x *1*
    dobre, povedzme že tie pribehove kampane budu dosť prepracovane a rozsiahle...
    ale že drbu multiplayer, ktory bol podla nich dokonaly ked vyšiel, len preto aby aby sa im pridali na konto tučne melka a pridaju každej rase po 3 jednotky...to mi je važne proti srsti...
    akokeby nestačilo, že každy druhy mesiac vychadza "opravny patch"...
  • Asi jsem se minule zmylil. Dnesni hry jsou opravdu zabavny, tedy do doby nez si je zahrajete
  • ...nie všetko čo vy*ere Blizzard je božííí *1*
  • ne já totiž podobné sran*e pro mimina nehraju

    haha todle ani není scifi
    a ani strategie
  • smejki
    tru. celý herní průmysl měl skončit už po Pongu.
  • Ja hravam MP SC2 každy den, a môžem vam povadať len jedno:
    Blizz vas chce zase riadne podojiť, deti moje osprosteneee...
    Kolko rokov vyvijal SC2 a ladil a upravoval a všetci ste mu tlieskali ked to vyšlo, no a teraz vam chce predať zase novu hru, ktoru by nikto bez zmeneneho MP nekupil, tak vymyšla koleso gulatejšie, tak mu zase tlieskajte, aaanooo teraz je to onooo...
    Za par rokov mu budete zase tlieskať a zase budete pocikany, lebo vam chce ešte predať treti diel...OMG MDFK
  • Ethy
    Uz teda par sezon nehraju, ale kdyz se Zerg dobre rozjede tak je to potom masakr ne? :D Rozjede se par hatcherek, udela par makro hatcherek a nikdo te nemuze rozsekat :). Pokavad hrac pusti soupere zerga do late game, tak ma co delat aby zerga porazil :D
  • Ethy
    Asi tak nejak :D http://www.youtube.com/watch?v=zmYhX8fjmo8

    Btw skvelej avatar ;).. Vinipuch! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit