Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě že dnes "trh" preferuje konzole.Proč? Protože je jich Xdesítek a každá má svoji "speciální" vychytávku, která by se ale dala zhotovit i na PC.Proč ne?Protože by vývojáři konzolí přišli o peníze a následně i o práci.Takhle ale "trh" funguje : Proč vše dělat na jednu platformu, když těch platforem může být několik a tím i více peněz z tržeb.Navíc tu ze začátku "konzole" ani nebyly, to pak někdo dostal dobrý nápad jak vydělat peníze.Takže konzole opravdu nejsou lepší než PC (co se technické stránky týče).PC si mohu připojit přes TV, k PC si mohu připojit gamepad.Konzole mají pouze své "speciální" funkce jako : Splitscreen pro 8 hráčů,Kinect atd.A názory typu, že jsou konzole na hraní a PC na práci jsou irelevantní a nepravdivé.Takže ve finále jsme podvedení úplně všichni ( jak konzolisté tak pcčkáři i majitelé obou platforem ).Je to holt dnes jen o penězích a ne o logice.
  • A proc by to delali na pc, kdyz trh evidentne preferuje spis konzole?
  • a bude aj tu....
  • Já mám svoje PC připojené přes TV (107cm úhlopříčka) už nějaké 2 roky a opravdu se to nedá s monitorem co jsem předtím měl (22 palců) srovnávat. *5*
  • Dobře, já Vám to neberu ( také jsem před svým prvním PC vlastnil PS1 ).Ale uvědomujete si, že ty všechny funkce (úplně všechny) mohli udělat i na PC? Všechno je to totiž o penězích, proč vše dělat na jednu platformu (PC), když se těch platforem může udělat třeba 10 ( PS3 , Xbox , Wii , Gamecube atd. )a na každou samozřejmě i příslušné hry. Je to zbytečné, ale taková je realita.
  • ja bych si tipnul ze konzolistu je vic, u nas ne ale smerem na zapad jo
  • Vidis, ja mam pc i konzole, mohu vse co ty a spoustu veci navic, jsem na tom lepe nez ty.
  • Fakt to nechapes? Tak to bys tu obcanku mel odevzdat spis ty. Je to levne a je na to spousta opravdu skvelych a zabavnych her. Spouste lidem to za tu zabavu stoji.
  • Emulator je nahrazka, neni to ono. Konzole pripojena k televizi je o necem jinem.
  • Omyl, hlavni rozdil mezi pc a konzolovymi hraci je ten, ze vetsina konzolistu za hry plati a vetsina pc hracu za hry neplati. V dusledku toho herni prumysl vydelava vic na konzolovych hrach a tomu i odpovidaji investice do vyvoje her.
  • A ktera pc hra podporuje 7 gamepadu? Technicky to mozna mozne je, ale prakticky to je k nicemu. Vzdyt spousta pc her neumi ani splitscreen, prestoze konzolova varianta to podporuje.
  • to Robotron-degen : Idi8t si říkej tatínkovi nebo mamince, když tě nenaučili správnýmu vychování, jsi se předvedl. Opět nic jinýho neumíš než nadávat jako v jiných diskuzích, že? Mě je emulator k ničemu, jelikož nepotřebuju hrát ty slátaniny kterejm Ty říkáš hry, chlapče.... *5*
  • A k cemu ti asi je legalni emulator, kdyz k nemu nemas legalne bios? Sorry ale jak uz jsem videl v predeslych diskusich, ty ses hroznej idiot, a od ted na tebe nebudu reagovat, tak by bylo dobry, abys nereagoval i ty na me. Blbosti je lepsi se vyhnout...
  • Ty kvalito, jdi si hrát na tom tvym walkmanu na hry a neotravuj. *5*
  • A kdo říká ,že ten emulator mám? *1* Ty si dneska sežral Šalamounovo lejno ne? Navíc, nelegální je poze BIOS v emulatoru, zbytek programu je legální, chlapče. *1*
  • Tak si měj ten pocit :-)
  • Navic jestli se nepletu, mit na PC emulator neceho jak PS2 bez vlastnictvi konzole a her je v podstate nelegalni a to samy jako warez.
  • Emulator nikdy nenahradi pocit z originalu...
  • Chlapče....říká ti něco PS2-emulator ? Neříká, proto píšeš, že PS2 je dobrá koupě *1*
  • Já bych si to nekoupil, jelikož vlastním výkonné PC, tak pardon......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit