Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já ti to řeknu asi takhle proč nadáváš na sony ps3 proč nenadáváš na xbox microsoft ? já to nechápu proč jen sony sony sony až do zblbnutí mám pc a to me moc na hrách neuchvacuje lepší zážitek na interaktivních hrách na ps3 viz Heavy rain asi je to tím že takový kvality nikdy neuvidíte na xbox tím to je že to je závist tak sony je špatná to jako chápu ale proč jako lidi nechopíte vládu do svých rukou a nenakopete microsoftu zadek to co jsi napsal tak je to stejný s OS windows nejdřív 95 pak 98 pak zase pro změnu xp pak vista a zase windows 7 a ted zase windows 8 taky mužu napsat že už neví jak z lidi tahat penize u microsoftu ale držím hubu protožer mi to je zkrátka jedno
  • klidni hormon :D xbox powaaa :D:D:D
  • vlastne to je dobrá otázečka proč se tu hádáme jenom kvuli kvalitám a to je vše nekomu záleží na zeleným oku a nekomu na kvalitních hrách uncharted celá serie god of war 1 2 3 trilogie killzone 2.3 proste kvalitky který nikdy neuvidíte na xbox protože to neutáhne tak kdo tu říká že ps3 nic neutáhne?
  • Amylee.Anderson
    Základní otázka: PROČ?
  • tvoje máma je kraxna a na xboxu se dá hrát? myslím že je konstruktivne jeste horší než ps3
    zajímalo by me jenom jestli tohle budete říkat až příjde ps4 a xbox bude slabší budete obhajovat xbox? spíš xšrot
  • Ano, to je tak jediné, k čemu je to zařízení dobré
  • přesně tak, akorát to brzdí vývoj ... pryč s tím. Sony už neví jakým jiným způsobem by z lidí ty prachy dostali, tak zas vymýšlí takové hovadiny
  • PS3 je náhodou fajn! ...jako přehrávač BR filmů.
  • ps3 je shyt, nechápu, jak na té staré kraxně může něgdo hrát :D:D:D
  • blbečku
    debilní ps3 není stavena na tyhle kotiny co máš na mysli Doom3 je zhovadilost a proč utáhne uncharted 1.2.3 blbe daleko náročnejší hra než nejakej pojebanej doom3 spíš tvuj komp neutáhne Doom3 a pres emulator xbox hru takže ted jsi se vysmál ty sám sobě proč nenadáváte na xbox že je to taky konzole a že kvuli konzolím nevychází žádný pecky já bych spíš řekl že jen kvuli xbox se neplánuje nic novýho a tím se pišní mrdkosoft jak směšný
  • Plejko 3 neutahne ani staricky Doom 3, ktery rozjel i prvni Xbox.

    http://www.gurujoe.sk/2012/06/ps3-super-slim.html
  • conflig
    Pokud to přinese nižší spotřebu, bude menší.. tím pádem spadne cena ps3 slim... Tak proč ne.. třeba mě to pak konečně donutí si tu konzoly koupit a zahrát si Uncharted a Last of us *14*
  • Proč se registrovat:
    nastavte si vlastní ikonku (profilovou fotku)
    systém si pamatuje vše co jste četli
    máte možnost přispěvky později upravovat
    Vámi vložené odkazy jsou aktivní (klikací)
    možnost sledovat své příspěvky
    nemusíte opisovat kontrolní kód (captcha)
    jako přihlášený lze psát také anonymně
    přihlásit se - registrovat se
  • Nocni mura prichazi
  • MickeyMutant
    To schéma to je bomba! Obdivuju, jak si návrháři vyhráli s každým drobným detailem těch dvou obdelníků, jak pečlivě je vyrovnáno pět čtyřbokých šroubečků po obvodu a s jakou očividnou láskou je usazený štítek, nenápadně akcentující pravidlo zlatého řezu. Šuhaj je umělec!
  • ze sa este zapodievaju s tou PS3. zase to stare slabe zelezo, len v mensom a zase bude o 100€ drahsie...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit