Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak poznám nepřátelské jednotky? Platí to, že zelení jsou naši a hnědí nepřátelé? Přece si nemůžu zapamatovat, která strana vlastní jaké stroje?... Děkuju.
  • Simulátory jsem v té době nehrál (vlastně jsem je nehrál nikdy:), snad jenom v LHX jsem prožil pár neúspěšných přeletů, ale bratránek na to byl ujetej. Dodnes si pamatuju, jak jsme u něj s úžasem sledovali, jak v Apachy nebo HINDu nastartoval, hodinu a nekdy i vic nekam letel, tam ho treba sundala prvni stihacka a on reload, znova start, dalsi hodina letu a pak to treba vyslo :) ty zazitky se s dneskem asi srovnat nedaji, ale jsem rad, ze jsem to zazil... nejsem zase tak starej, ale na tohle si dovolim rict "jooooo to byly doby" :) a proto diky za podobny pripominky, pri pohledu na ty screeny me uplne prepadla melancholie :)
  • CRYPT
    By mne zajimalo co na tomto muze stat 6 $ v dnesni dobe - nechapu
    • Ano, 110 kacek to je darda, co? Predstavte si ozelet krabicku cigaret... Nektere lidi asi nikdy nepochopim. Co treba se zamyslet nad tim, ze vsechny hry na gog.com jsou upravene, aby sly spustit ma Win XP - Win 7?
      • Jo kdyby nebylo Dosboxu ..... *3*
      • Jen bych upozornil - vsechny jsou upravene pro XP, vetsina pro WIN 7.
  • Digital Integration dělal parádní simy. Co já se nalítal v Tornadu a v Hindu.... *14*
  • Že jsem nezálohoval včera, DJ to už stáhnul :( .
  • Pan_Klobouk
    "Tahle nádhera se objevila zkraje roku 1995 a už tehdy byla 3D a měla přes 200 MB, což je na svoji dobu nepředstavitelné."

    Tyhle nove posily teda vali. Levis z EG (nebo alespon pendlujici a staro-novy) uz na Games svoji pocetnou skupinku fandu ma a Adam Homola zda se nechce zustat pozadu. Opet ex EG, asi slusnej oddil? ;)

    3D a 200MB bylo v roce 95 neco nepredstavitelneho? Dovolim si pripomenout treba tankovy simulator Across the Rhine, rok 95, dva CD-ROM disky, paradni 3D grafika, dokonce s texturami. Nebo EF 2000 a Flight Unlimited, obe sice jen jedno CD, ale take v pekne 3D grafice. Toho roku vysla i Grand Prix 2, Comanche 2, MechWarrior 2, vsechno 3D hry, krasna grafika, dejme tomu simulatory, stovky MB dat. Hral se i prvni Need for Speed, Command & Conquer, Rebel Assault II, znovu stovky MB dat a klidne i dva disky. A co takovy 11th Hour na ctyrech CD-ROMech?

    Vsechno asi bledne ve srovnani s Apachem od Digital Integration. Pokud maji byt tyhle legracni a senzacne pojate newsky dua Levis & Homola pravidelne, dejte vedet, zalozil bych si na to zvlastni sesit. ;D
    • Overwatch
      Máš recht Pane Klobouku, trochu se mi popletly roky, sorry. Viz. třeba Phantasmagoria, která vyšla taky 1995 a měla 1,6 GB.
      • Pan_Klobouk
        V pohode, stane se. To jen ze 3D a 200MB z roku 95 fakt pobavilo. A vidis, na Phantasmagorii jsem si vcera zase nevzpomnel ja, 7 cedecek... to byl taky slusnej nadstandard. ;) Konecne 1995 vysel i druhej Gabriel Knight, sest disku, Sierra tenkrat netroskarila.
        • Overwatch
          Jo jo, tehdy bylo dost těch "interaktivních filmů" nebo jak to nazvat, kdy byly hry z velké části jen filmečky, po kterých šlo rejdit myší. A takový interaktivní filmeček byl pak pěkný macek... A Sierra to tenkrát roztáčela ve velkém. Ach, to byly časy :)
    • Nesmíš jim to mít za zlé. Vždyť oni jen dělají reklamu a v té můžeš plácat cokoli a ještě máš pravdu *1*
  • No to je jasná koupě .. teda za mně. Ještě Hinda a hlavně - BIRDS OF PREY
  • od DI este HIND
  • 6 babek za hru z roku 95 a autor to oznacuje za ferovou cenu... no asi kazdej zijeme v jiny dobe :)
    • No rok 95 ještě září novotou , jsou tam i letitější pecky za "férovou cenu" ...:/
    • Alebo žijete v iných sociálnych vrstvách :P
      • je celkem jedno v jakych socialnich vrstach, protoze v zadny to neni "ferova" cena. takovyhle hry uz davno byvaji davany zdarma
        • Byvaji davany? Kde nekdo dava tuto hru zadarmo? Potazmo upravenou tak, ze jde na Win XP - Win 7? Prosim odkaz.
        • Největší pecka zadarmo je C&C:Tiberian Sun i s datadiskem ... to nejlepší z celé série .
          • Walldstein
            KDE? Mám doma sice origo C&C:Tiberian Sun ale datáč ne :)
            • Ringwraith
              http://games.tiscali.cz/tema/command-and-conquer-tiberian-sun-zdarma-35722

              Je tam download odkaz.
  • OMG WTF? Jsem myslel, že hůř než Minecraft už nic vypadat nemůže! *1* *15* *2* *14*
    • epic rap battles of hystory : troll.diskuzni vs jindra.veliky *3*
      • spíše battle of hystery, ne?:)
      • I like hystory *1*
        • Feat: Radioaktivní surikata *1*
          • Já neřekl, že s ním souhlasím. Já řekl, že mě to sundalo ze židle *3* Mimochodem history se píše s "i" po h...
            • nějak se my to počeštilo *8* *7*
    • jindra.veliky
      to si jeste neslysel o Skyrimu? *8*
      • dám ti mínus z principu, ale u kohokoliv by to bylo na dvě pluska! pobavils :)
      • Tak tohle mě sundalo ze židle *1* *1* *1*
      • LOLz +1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit