Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak poznám nepřátelské jednotky? Platí to, že zelení jsou naši a hnědí nepřátelé? Přece si nemůžu zapamatovat, která strana vlastní jaké stroje?... Děkuju.
  • Jo kdyby nebylo Dosboxu ..... *3*
  • spíše battle of hystery, ne?:)
  • Overwatch
    Jo jo, tehdy bylo dost těch "interaktivních filmů" nebo jak to nazvat, kdy byly hry z velké části jen filmečky, po kterých šlo rejdit myší. A takový interaktivní filmeček byl pak pěkný macek... A Sierra to tenkrát roztáčela ve velkém. Ach, to byly časy :)
  • nějak se my to počeštilo *8* *7*
  • Já neřekl, že s ním souhlasím. Já řekl, že mě to sundalo ze židle *3* Mimochodem history se píše s "i" po h...
  • Simulátory jsem v té době nehrál (vlastně jsem je nehrál nikdy:), snad jenom v LHX jsem prožil pár neúspěšných přeletů, ale bratránek na to byl ujetej. Dodnes si pamatuju, jak jsme u něj s úžasem sledovali, jak v Apachy nebo HINDu nastartoval, hodinu a nekdy i vic nekam letel, tam ho treba sundala prvni stihacka a on reload, znova start, dalsi hodina letu a pak to treba vyslo :) ty zazitky se s dneskem asi srovnat nedaji, ale jsem rad, ze jsem to zazil... nejsem zase tak starej, ale na tohle si dovolim rict "jooooo to byly doby" :) a proto diky za podobny pripominky, pri pohledu na ty screeny me uplne prepadla melancholie :)
  • dám ti mínus z principu, ale u kohokoliv by to bylo na dvě pluska! pobavils :)
  • Feat: Radioaktivní surikata *1*
  • I like hystory *1*
  • Pan_Klobouk
    V pohode, stane se. To jen ze 3D a 200MB z roku 95 fakt pobavilo. A vidis, na Phantasmagorii jsem si vcera zase nevzpomnel ja, 7 cedecek... to byl taky slusnej nadstandard. ;) Konecne 1995 vysel i druhej Gabriel Knight, sest disku, Sierra tenkrat netroskarila.
  • Jen bych upozornil - vsechny jsou upravene pro XP, vetsina pro WIN 7.
  • epic rap battles of hystory : troll.diskuzni vs jindra.veliky *3*
  • Byvaji davany? Kde nekdo dava tuto hru zadarmo? Potazmo upravenou tak, ze jde na Win XP - Win 7? Prosim odkaz.
  • Ano, 110 kacek to je darda, co? Predstavte si ozelet krabicku cigaret... Nektere lidi asi nikdy nepochopim. Co treba se zamyslet nad tim, ze vsechny hry na gog.com jsou upravene, aby sly spustit ma Win XP - Win 7?
  • Overwatch
    Máš recht Pane Klobouku, trochu se mi popletly roky, sorry. Viz. třeba Phantasmagoria, která vyšla taky 1995 a měla 1,6 GB.
  • Nesmíš jim to mít za zlé. Vždyť oni jen dělají reklamu a v té můžeš plácat cokoli a ještě máš pravdu *1*
  • Ringwraith
    http://games.tiscali.cz/tema/command-and-conquer-tiberian-sun-zdarma-35722

    Je tam download odkaz.
  • CRYPT
    By mne zajimalo co na tomto muze stat 6 $ v dnesni dobe - nechapu
  • Walldstein
    KDE? Mám doma sice origo C&C:Tiberian Sun ale datáč ne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit