Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Digital Integration dělal parádní simy. Co já se nalítal v Tornadu a v Hindu.... *14*
  • Největší pecka zadarmo je C&C:Tiberian Sun i s datadiskem ... to nejlepší z celé série .
  • MrSanta
    Mosty jsou ku*evsky nebezpečný. To si nevěděl? *3*
  • Že jsem nezálohoval včera, DJ to už stáhnul :( .
  • No rok 95 ještě září novotou , jsou tam i letitější pecky za "férovou cenu" ...:/
  • Já bych to nazval spíš krutou realitou ... *7*
  • Pan_Klobouk
    "Tahle nádhera se objevila zkraje roku 1995 a už tehdy byla 3D a měla přes 200 MB, což je na svoji dobu nepředstavitelné."

    Tyhle nove posily teda vali. Levis z EG (nebo alespon pendlujici a staro-novy) uz na Games svoji pocetnou skupinku fandu ma a Adam Homola zda se nechce zustat pozadu. Opet ex EG, asi slusnej oddil? ;)

    3D a 200MB bylo v roce 95 neco nepredstavitelneho? Dovolim si pripomenout treba tankovy simulator Across the Rhine, rok 95, dva CD-ROM disky, paradni 3D grafika, dokonce s texturami. Nebo EF 2000 a Flight Unlimited, obe sice jen jedno CD, ale take v pekne 3D grafice. Toho roku vysla i Grand Prix 2, Comanche 2, MechWarrior 2, vsechno 3D hry, krasna grafika, dejme tomu simulatory, stovky MB dat. Hral se i prvni Need for Speed, Command & Conquer, Rebel Assault II, znovu stovky MB dat a klidne i dva disky. A co takovy 11th Hour na ctyrech CD-ROMech?

    Vsechno asi bledne ve srovnani s Apachem od Digital Integration. Pokud maji byt tyhle legracni a senzacne pojate newsky dua Levis & Homola pravidelne, dejte vedet, zalozil bych si na to zvlastni sesit. ;D
  • Tak tohle mě sundalo ze židle *1* *1* *1*
  • HIND byla epicky boží pařba. Ještě mám doma krabici s diskem, manuálem a krabicí. Nejlepší byla kampaň v Afghánu, ale KAzachstán měl taky šmrnc. A ty noční mise... A AI střelce co místo cílů zaměřoval mosty....
  • No to je jasná koupě .. teda za mně. Ještě Hinda a hlavně - BIRDS OF PREY
  • od DI este HIND
  • je celkem jedno v jakych socialnich vrstach, protoze v zadny to neni "ferova" cena. takovyhle hry uz davno byvaji davany zdarma
  • Alebo žijete v iných sociálnych vrstvách :P
  • LOLz +1
  • jindra.veliky
    to si jeste neslysel o Skyrimu? *8*
  • 6 babek za hru z roku 95 a autor to oznacuje za ferovou cenu... no asi kazdej zijeme v jiny dobe :)
  • OMG WTF? Jsem myslel, že hůř než Minecraft už nic vypadat nemůže! *1* *15* *2* *14*
  • jindra.veliky
    dedku http://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_(internet) *3*
  • Jo tak LHX bylo uzasne, parival sem nejvic za LHX... to bylo neco a na speakru to byl masakr jak to piskalo a tak :-D
  • nechci jakkoli urazet nebo tak, ale tvuj prispevek jasne svedci, ze si moc mlady abys todle pochopil. Az ti bude vic a budes mit decka a rikat jim, jak si hral Mass Effect 3 az vyjde na GOG a jak je to uzasna hra a oni se ti vysmejou, ze si trapak pac dneska hrajou na nervovem rozhrani ci co bude mnohem lepsi a realistictejsi hry tak to snad pochopis o cem se tu ti lidi bavi ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit