Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi ste neobjavili čaru mute...
    problém s kecálkem vyriešený....
    • o com je potom ta teamova hra ked pomaly kazdy hru dam ignore na 2 clenov teamu co flamuju ako vzdy junglera alebo vsetko co sa da a popravde mna neflamuju ludia nijak ale aj tak mi lezie na nervi ked nadavaju niekomu kto ani chybu nerobi a stale a stale ....
    • za to že nekomunikuješ se svým týmem můžeš být také zabanován.
  • Spis by meli udelat nejakej tym ktere by urcitou skupinu vubec nepustilo do ranked her. Protoze jak ma clovek ...stesti... tak je to opravdu na infarkt a bez nadavek to jde velmi tezko.
  • nesnasim nic jinyho nez kdyz ze skore 30:0 chytnes debila co nevi ani kde je shop a neumi nic takovej vymrdanej kokotisko by mel jit hrat tutorial proto tam taky je a ne se cpat mezi hrace co maj snahu si zahrat mely by banovat spis ty dementy co misto tutorialu vlezou rovnou do hry 5v5 neznam zadnej jinej lepsi recept na kokoty co nemaj vubec sajn o tom o cem hra vubec je a co je AP a ad carry atd zabanovat kokoty co kazi ostatnim zazitkem nulovim skillem
    • deti jako ty jsou bohuzel mor vsech "public" her, bohuzel jste o mnoho horsi, nez nejaky noobik co si zapne hru poprve..
      • Můžu s tebou zhruba souhlasit v tom co jsi řekl ALE... Když už tu plácáš cosi o gramatice co takhle psát s diakritikou jako Čech. A nechápu jak někdo může někomu kázat o tom, jak je fuj nadávat na někoho že je noob a přitom používat slovo dítě jako něco urážlivého. Nejen že to je "nadávka" která nejčastěji vyjde z huby právě těch dětí, ale v první řadě to není (společně se slovem noob) nadávka a jako nadávku ji podle mě může opravdu jen s prominutím magor bez špetky schopnosti vyjádřit se jako člověk.
        • Promin, ale nejak tvemu prispevku nerozumim, kde jsem presne tvrdil "jak je fuj nadávat na někoho že je noob"? A kdy jsem pouzil slovo dite jako neco urazliveho? Ze hraje na public serverech spousta prcku co jsou jak utrzeni ze retezu je spis konstatovani faktu a ma zkusenost z mnoha let hrani online a multiplayer her, rozhodne to neznamena ze dite=nadavka. Pak tvrdis ze to je nadavka, pak zase ze neni a vubec se do toho nejak divne zamotavas. Kazdopadne to tvrdis ty, ja nic takoveho nikdy nerekl. A diakritiku nepouzivam, protoze hodne cestuji, jsem zvykly psat si s lidmi ze zahranici a ne kazdy ma ceskou diakritiku nainstalovanou, jestli s tim mas problem, je mi lito.
    • doporucil bych prostudovat pravidla interpunknce a gramatiky, nez zacnes nekomu nadavat do kokotu, zejmena existence neceho jako jsou carky mezi vetami pro tebe bude asi velke prekvapeni :)
  • nadavky, osočovanie, urazanie - všetko beriem - ale ked ti niekto začne nadavat na rodinu tak to uz je privela - same oplzlosti, vtedy som mal chut toho dotyčneho zabit.
  • gg easy naabs *6*
  • Lol uz nehraje desne pomaly a spelly desne slaby oproti HoN DoTe a samej leaver
  • Tak lol sa bez nadavok hrat ani neda ked je niekto blby a 10x zomre ze ide pozret krik nic ine asi cloveku neostava len mu poriadne vynadat. Osobne spamerske deticky mam na haku je tam tlacidlo mute horsie je ked skpapinaju a trolia to vie viac nas*at
  • Aspoň to Rioti zkouší. Za sebe můžu říct že mě LoLko hodně baví. A taky můžu říct že něco her jsem hrál a nemůžu říct o LoLku že by bylo triviální. Je jenom pro všechny. Je jednoduché se ho naučit ale těžké ovládnout. A tahle opatření se mě líbí páč už jsem kolikrát uvažoval že s tím seknu jen kvůli tomu jací jsou tam někdy idioti.
  • je to tymova hra, pokud se tymova hra hraje v pugu je vysledek neodvratny. jinak receno, chces si kvalitne zahrat, hraj s prateli. PUG je a bude smetiste
    • JohnyTheZik
      *pub (od slova public = verejny)
      • *PuG = Pick up Group
        • JohnyTheZik
          taky jsem to tak pochopil, ale nedavalo mi to uplne v ty jeho vete smysl 8-) .. ale jinak je vyznam podobnej, moje chyba, uznavam :)
  • JohnyTheZik
    Ta dobra komunita v LoLku si cely to hrani srazi dost hodne taky tim, ze kdo nema killy, je spatnej, coz proste u MOBA her nikdy fungovat nemelo a nema.. Spousta kamosu z LoLka zkouselu dotu a vadilo jim, ze za supporta jsou slaby a nemaj killy.
    V takovejhlech hrach by ale melo jit predevsim o vyhru tymu (snad nejvic prave v MOBA hrach) a ne jednotlivcu a zazil jsem neskutecny mnozstvi flamu na nekoho se spatnym skore (teda "spatnym" .. to, ze ma par smrti a malo killu != spatne zahranej hrdina, resp. sampion)..
    V LoLku toho nemam tolik nahrano, ale vidim to v kazdy hre (ne na moji osobu, aby nedoslo k mejlce :D)..
    Flamovani je vsude, ale tohle mi to teda hodne vadilo.. Samej "killstealer" apod. - to uz preci jen v dote neni tak casty jako bejvavalo (ted frci flame rusaku :D)..
    • Tak v dotě se to řeší tak, že se ve spoustě her supporti vůbec nepickujou a jede třeba celý tým carry. Když se do takového dostanu, tak mám chuť to okamžitě vypnout, protože je mi jasné jak to dopadne
      • kostejnesmrtelny
        V Dotě v pubu těžko pickovat supporty, když jsou 2 ze zbejvajících 4 hráčů rusáci. Osobně hraju mnohem radši support než jakou jinou roli, ale když není koho supportit, je to ztracenejch 40 minut a ještě každej pubertální parchant ječí, že feeduješ.
        • JohnyTheZik
          Je support a support, kosteji :).. Posledni dobou to taky pickuju, kdyz zustavam posledni.. Je spatny, kdyz babysitujes nekoho, kdo toho pak nevyuzije, to je fakt, ale dobrej support nefeedi :D..
          • kostejnesmrtelny
            Přesně jak říkáš, je support a support. S Dazzlem opravdu těžko feedovat, s takovým Rhastou ale... *2*
            • kostejnesmrtelny
              Čímž se dostáváme zpátky k mýmu původnímu tvrzení, že s rusákama, který jsou v 90% případech týmovýho hraní fyzicky neschopný si nemá smysl pickovat hrdinu, kterej je určenej k podpoře týmu. *3*
            • a tým tvoří hráči, když hráč nedokáže hrát pro tým, někdo bude umírat (a nepřítel to nejspíš nebude) *3*
            • kostejnesmrtelny
              Nejde o hráče, jde o tým.
            • nejde o hrdinu, jde o hrace *3* nejdulezitejsi co musi umet hrac supporta, je byt uzitecnej bez itemu a zaroven neumirat (alespon ne zbytecne)
    • Flame rusáků je celkem pochopitelný... Vím že je to házení do jednoho pytle, ale za ty dva roky co LoL hraju, jsem viděl jen pár rusů, co byli schopni verbální komunikace bez nadávek v azbuce
      • Ja jsem to videl jeste nedavno podobne ale v posledni dobe mi prijde ze se to dost zlepsilo. Nevim jestli to je tim ze polaci i rusove jsou slusnejsi nebo jestli to je tim ze posledni dobou hraju hlavne pozde vecer a v noci.
        • respektive není rus jako rus, jako u všeho jsou nejvíc vidět ti nejhorší, pubertální rusové co zaškrtnou všechny servery aby našli hru co nejdřív a pak spamujou cosi azbukou, což neznamená že neexistujou normálně hrající a komunikující

          zdá se mi že čim víc postupuju žebříčkem nahoru, tim menší jsou ti první problém (v replayich si můžeš vyfiltrovat svoje jméno a uroveň hry - po přechodu z 1 jsem hrál v normal... pak dlouhou dobu v high ... a posledni dobou jsem měl pár very high her v řadě) a nemusí to být jenom tím že by neuměli hrát, ale spíše tím jak duležitá komunikace a teamplay v dotě je
    • storm je taky můj oblíbenec!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit