Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Logitech umí opravdu neskutečné kousky hardwaru. Stejně jako autor vlastním také cca šestým rokem G5 a že jsem jí vůbec nešetřil :). Pořád je stejně přesná a do ruky padne jako ulitá, věk ukazuje jen ošoupané levé tlačítko. Takže Logitechu - bravo a děkuji za tento mistrovský kousek.
  • walltar
    Jinak, ale já třeba za sebe můžu doporučit MX Performance ... koupil jsem si ji jako pracovní myš, protože firma mě cpala nějaké šílenosti od geniusu a taky sem s ní byl spokojený ... takže G700 na hraní, MX perfo na práci ... nemůžu si stěžovat.
  • Mám G700, koupil jsem jí v akci za patnáct stovek a lepší myš jsem v ruce neměl, a to jsem měl myšáky od Razeru, Roccat, Coolermasters, mrkvosoft, A4tech a další víc či míň známý (dohromady asi 14 myšáků) Od logitechu je to moje prvotina a je to perfektní kus HW.. :)
  • hm já teda používám A4tech XL-747H za pár šupů a nemůžu si stěžovat, zpracování možná horší ale funkčně je lepší než většina levnějších razerů. Používám jí k notebooku a jen jí volně hodím do batohu, opletený kabel drží festovně, rozhodně lepší než nějaký parádičky který stojí 6x a zacházet se s nima musí jako v bavlnce. Jediný za co bych jí měnil abych měl nejlepší poměr cena/výkon je asi roccat kone
    • Právě jsem vyměnil druhou po 3 letech blbnoucí XL-747H (kolečko) za Roccat Kone Pure a zatím si nemůžu zvyknout :/ Ale to bdue tím že originální Kone je větší, a na moji jsem si parametry nehledal jaksi :D (velikost), Pure je o něco menší a ted si musím těžce zvykat *16*
    • filias
      Používám A4Tech XL-750BK. A je to pro mě konečně po mnoha a mnoha testovaných myších náhrada za špičkovou MS Explorer 3.0. U Logitechu jsem nenašel žádnou 5ti tlačítkovou drátovku co by mi sedla do ruky a dala se používat i běžně pro práci.
  • hm já teda používám A4tech XL-747H za pár šupů a nemůžu si stěžovat, zpracování možná horší ale funkčně je lepší než většina levnějších razerů. Používám jí k notebooku a jen jí volně hodím do batohu, opletený kabel drží festovně, rozhodně lepší než nějaký parádičky který stojí 6x a zacházet se s nima musí jako v bavlnce. Jediný za co bych jí měnil abych měl nejlepší poměr cena/výkon je asi roccat kone
  • 15k3
    No od logitechu jsem měl myšku taky (nemůžu si vzpomenout jakou ale byla hodně populární - byla lesklá s bočními tlačítky a měla černé fleky na šedé nebo modré barvě - teď nevím)... vydržela kolem 5-6 let pak začala blbnou kvůli kabelu. V současnosti požívám gigabite M8000x a nemůžu si stěžovat (koupil jsme ji dokonce 2x, perfektní myška).
    ps. Doufám, že mě neuminuskujete za to, že nepoužívám logitech myš. *1*
    • mx510/mx518?
    • GlaDOS
      Taky mám GIGABYTE. Od Logitechu mám repráky, ktery skoro nepoužívám *1*
  • článek jsem nečetl, ale vidim, že se tu každý chlubí tím jakou myš používá a jak dlouho ji používá, tak se pochlubím taky. už 7 let používám Logitech MX518 a dokud bude fungovat, tak jí za nic nevyměnim. dobrá ergonomie, pěkný vzhled a výborně se s ní hrajou hry, a navíc dvě postranní levý tlačítka využívám jak při práci na PC, tak i ve hrách, pokud to hra umožňuje. nejlepší myš na kterou jsem mohl narazit.
    • MX-518 je vyborna mys (mam ji tez 7 let). jedinej neduh jsou ty tlacitka na prepinani DPI. jejich umisteni hned u prostredniho tlacitka (kolecko) mi nejednou udelalo problem uprostred valecne vřavy :/
    • ano, MX518 som zakupil, ked to bola novinka a stale je to moja najoblubenejsia mys. Pred rokom som si kupil este jednu, just in case...
  • mdkGT
    Razer sem mel dve, Diamond Back a DeathAdder. Obe svitili jak kolotoc a na Diamond Back se asi po pul roce zacala odirat guma na tlacitkach (mela pogumovane) a guma co byla okolo tela podivne zeslizovatela a neslo to vycistit, fuj, vyhodil sem ji.
    Logitech mysi, mam uz rok G700 je jako nova a G7 (StarWars edition :)) 5 let stara a funkcni. Z toho plyne, pokud chcete mys na pul roku kupte si klidne Razer, pokud chcete mys na delsi dobu kupte si Logitech.
  • Zajímalo by mě jak testovaly MX Revolution která spoustě lidí už po půlroce až roce začala dělat dvojkliky a to nejsem žádnej velkej hráč, chvilku fungovala dobře a chvilku dělala dvojkliky až sem propás záruku tak sem tam naletoval spínač z obyč ms myšky a už funguje. To samí síla signálu, když mám přijímač v pc tak kurzor uskakuje, musel sem ho dát na prodlužovačku kousek od myši a i tenhle problém je u týhle myši hodně obvyklej. Bohužel sem si ale na kolečko se setrvačníkem a na boční kolíbku tak zvyknul že až se definitivně rozbije tak jí snad obrečim.
    • Revolution je moje nejoblíbenější myš ze všech oblíbených myší. Právě kvůli tomu bočnímu páčkokolečku a pro mě naprosto ideálnímu tvaru. Celá včetně tlačítek je taková....nevím, hmatavá *15* . Ale problém se signálem mám taky...

      No a každý, komu jsem vnutil MX5500 je nadmíru spokojen.
    • walltar
      Si myslím, že to je problém všech myší od logitechu ... zatím každá moje myš od nich na to dojela tak po dvou letech. Jediná G700 zatím celkem drží. Akorát mě to nějak nevadilo, protože vždycky byla nějaká, kterou jsem chtěl jako novou a aspoň sem měl výmluvu proč si ji koupit. *1*
  • cyborg rat 9 doporucuji..:) nejakky logitech se muze zahrabat ve stejne cenove kategorii si od logitechu koupine lehkou bakelitovou rozvrzanou polofunkcni mys kazdopadne nerikam ze delaji hnusne a nepuzitelne veci osobne sem puzival dlouha leta jejich mysi klavesi Wkamery atd. ale proti vyse zminene mysi neobstoji nebo proti treba razeru ale co se da cekat kdyz sou zamereni na nižši cenove kategorie
    • Whoossain
      No, měl jsem R.A.T. 5 a po cca 9 měsících odešlo kolečko. Zkrátka přestalo scrollovat. Tím u mě Saitek moc nezabodoval. Jinak ale jsem s myší byl celkem spokojenej. R.A.T. 9 bych já osobně nebral, protože je to bezdrát. A Rozdíl mezi R.A.T. 5 a R.A.T. 7 mi, vyjma DPI, nepřišel zase tak zásadní. Po stránce konstrukce je ale celá řada R.A.T. hodně povedená. Jedná se o bytelný, masivní polohovací zařízení, který dobře padnou do ruky a jak je už u Saiteku zvykem, tak nabízejí spoustu nastavení a to jak po stránce maker, tak i od modelu 5 po stránce velikosti. Nicméně aktuální G700, kterou teď používám, mi vyhovuje zkrátka o něco víc. S čím mě ale Saitek (nebo Mad Catz) fakt potěšil, je S.T.R.I.K.E. 7. Vzhledem k tomu, že mám rohovej PC stůl, tak na něm mám celkem málo místa a mnohdy řešim, kam ještě postavit hrnek nebo půllitr. Modulární zpracování týhle periferie je fak parádní a tyhle potíže mi bez problému vyřešilo. Stejně tak už tradičně robustní konstrukce, kde velkou část spodní strany klávesnice tvoří kov, mi zajistila, že jednotlivý části klávesnice nejezdí po stole a jsou přesně tam, kde je potřebuju mít. Doporučuju vyzkoušet...
    • walltar
      No tak razerku měl kámoš a osobně bych nechtěl ani zadarmo ... nepřetržitě s ní měl nejaké problémy. Ale rat 9 sem se taky díval ... ta myš vypadá dobře. Akorát je na ní celkem málo tlačítek ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit