Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Mám G700 už asi rok a jsem s ní spokojenej. Vyhovuje mi jak ergonomie, tak možnosti nastavení, nadstandardní počet tlačítek a navíc možnost používat ji i jako bezdrátovou myš. Sice ji takovym způsobem nevyužívám, ale je to určitě jedna z ne zcela běžných vlastností...
  • Mel jsem moznost mit v ruce nove kousky od logitechu, a je to... no lacine. Kdyz to drzite, mate pocit ze se vam to kazdou chvilku rozpadne. Pak jsou strasne lehke. Sam mam na stole mx518, a posledni od logitechu, co se mi libila.
    Btw ergonomie tlacitek je des a hruza.
    Jelikoz mam moznost podobne veci dost brzo osahat, tak bych dnes doporucil GX gaming GILA, ta mys je proste bozi. Spravne tezka, dobre sedi, a tlacitka hlavne pouzitelna (na mou ruku).
    Podsviceni a podobne kraviny jsou mi fuk, ale musi byt presna, a prijemna na ovladani. O GX Gila uvazuji jako nahrade mx518tky.
  • Mě logitech hodně zklamal gamepadama. Jejich F510 a F710 stojej za prd. U F510 mi asi po roce začíná vynechávat RT anlog. Což je u závodů aut dost fatální. Navíc obecně jsou analogy RT a LT dost tuhé. A to nemluvím o tom že se tak jednou týdně odpojí a musíte ho vyndat zandat z USB. Dražší bezdrátová F710 trpěla výpadky signálu a po půl roce byla nutná výměna přijímače.

    Další problém je konflikt se set-pointem když máte myš a klávesnici taky od Logitechu. Např v Battlefieldu ho musím odpojit jinak se mi třeba zasekne střelba.

    Podpora ze strany výrobce na fórech tragická. Updaty žádné a nebo nic neřeší. I takovou blbost jako je obrázek mé myši v set-pointu zobrazí tak jedna ze tří instalací. Tohle nedořešili za pět let!!!

    Chybí mi slušná univerzální mainstreamová klívesnice. Ne nechci za 2500,- G řádu. Je na mě moc extravagatní.

    Logitech upadá. Příště už si od nich nic nekoupim a zkusím jinde. Jen s tou G5 jsem zatím spokojenej.
    • co je to mainstream? porad to nekde vidim ale netusim oc jde? nj 50ka na krku *16*
      • To je v pořádku, to ja anglický výraz. V muzice je to střední proud *3*
  • Vrook
    Já mám už druhym rokem nějakou myš asi za 300,- a nemůžu si stěžovat. Ani nevim, co je to za značku. Má tam tlačítko na přepínání dpi nebo co to je, a to pro sebe považuju za nadstandardní záležitost. *15*
    • GlaDOS
      Není to náhodou GIGABYTE M6880? Dvě boční tlačítka, DPI tlačítko, příjemná váha a velikost. I cena by odpovídala. Je to docela oblíbená levnější myška.
      • Vrook
        Hele gigabyte to neni určitě. Je na ní napsáno X7, ale nevim, jestli je to značka nebo model nebo co. *15*
        • filias
          X7 je A4Tech. Z nějakého mě neznámého důvodu na své myší píšou jen typ a ne výrobce *1*
    • Puč si někdy myš s alespon jedním bočním tlačítkem pro povel "back" a hned budeš hledat další *2* *15*
      • Vrook
        Ale jo, to já tam mám dvě tlačítka. Fungujou jako vpřed a zpět v prohlížečí, ale za tim účelem jsem je nikdy nepoužil. *4*
        • Skromný to člověk *8* ja mam ted novou kde pri drzeni jednoho z bocnich tlacitek davam dalsi prikazy pri kliku na dalsi casti mysi (easy shift) tak sem zvedavej jestli využiji tohle, zatím jsem používal snad jen "zpět" na mé staré myši (místo DPI, to nepoužívám takže jsme asi tak nastejno heh)
  • A máte sklep?
  • Nojo dalsi reklama jak na bigshock ktery ten pan s rudýma vlasa sosal v tom fightclubu.
    Prodavejte se jak de.ky . To nemate zadnou soudnost?
    • Tak zatím je to snad první co sem viděl, pčkej půl roku a pokud se neobjeví další HW firma tak teprve si stežuj. *3*
    • Čekal jsem podobně blbý komentář a reklamu na hry nedělají a na vydavatele her? Co je špatného na tom napsat o herním hardwaru?
    • Kozy
      A nebo: http://www.youtube.com/watch?v=H4vlXW1bfaA
  • walltar
    Nemáte někdo tu mechanickou klávesnici od logi? Já teď celkem přemýšlím jakou mechaniku si koupit .... jestli tu logi, nebo Vengeance K95 od corsairu, nebo něco úplně jiného.
    • Zdravim :), doted jsem hrdym majitelem Logitech G110 (mam ji asi rok a pul, predtim jsem cca rok a pul mel Logitech G11, ale promackal jsem ji) a tez uz citim znamky horsiho mackani klaves i u stavajici klavesnice - klavesnici cistim cca 3-4 tydne, ale proste muj napor tyto silikonky nevydrzi :D - hold sem schopen udleat za 10 minut matche i 2500 uhozu :).

      Nejlepsi mechanickou klavesnici je podle me Mionix Zibal 60 a budu si ji v dohledne dobe objednavat (dodaci lhuta cca 3 tydny), jeste jsem premyslel nad SS 7G a logitech G710, ovsem i pres to, ze Logitech mam rad, s tim pouzivanim lesklych plastu + toho bileho podsviceni si to u me podelal. Dale setril na podrucce, ktera je mensi a Cherry MX Brown spinace povazuju za spise volbu pro beznejsiho uzivatele nez HC/profi hrace kterym jsem a pro takove by mela byt mechanicka herni kalvesnice mirena, minimalne aspon mely dat na vyber jaky spinace chcete na tu klavesku osadit, pca v jadru by ta klaveska spatna nebyla ;). U herni klavesnice by podle me Browny nemely moc co delat, zde je misto pro spinace typu Black ci Red (Black pokud mate radeji tuzsi stisk, Red naopak zlehounka).

      Corsair muzu doporucit K60ku s Red spinaci - nejlepsi volba pro casual hrace a pokud hrani myslite skutecne vazne tak jdete do SS 7G nebo SS 6Gv2, kterou pouziva drtiva vetsina top pro-gameru ;). Ja bud pujdu do te Mionix nebo SS 7G, porad se nemuzu rozhodout, ale Logitech po tomto PR clanku nechci ani videt, pac zatim nevydali poradnou mechanickou klavesnici. Herni kalvesnice ma bejt matna, bytelna a pusobit co nejjednoduseji + disponovat neskutecnou odolnosti. U G710ky bych proad travil cas lestenim toho ramecku :/ a bile podsvicenui mi pripada takove divne a neprofesionalni - spise elegantni, ale to nema co delat s herni klavesnici :D - proste Logitech se mi zda je uz bezradnej a nevi jak svoje proukty poradne prodat, tak sazi na to, ze Gecka prosadi i casual userum ... - za to u me maji velka minus, pac G710ka neni vubec herni klavesnice, ale spise neco mezi: klavesnice pro narocne uzivatele co chteji mechanickou klavesnici ala psani/hrani, ale G znamena Gaming a zde by melo byt uprednostneno jen a pouze hrani - na design jim prdim, chci paradni dilensky udelanej produkt a ne vrzaci plastak :/- mozna sou to svycari, ale jeste peknou chvili jim bude trvat nez udelaji jakztakz uchazejici herni mechanickou klavesnici, spolehlva mozna je, ale neni proste a jednoduse urcena pro hrace.
    • Dnes mi došla mechaníická od Tesoro (Durandal) nepodsvícená, spínače CHerry MX Red a zatím mazec. Mají na výběr i Black, Blue a Brown, nepodsvícené (czc ~2100,-) a podsvícené s dalšími blbostmi které mi snad nepochybí za +1200,- cca.

      // jen nemá G klávesy takže čekám nezájem :) Naopak má Fn tlačřítko a měla by mít nejaká supermakra nebo neco s nastavením, doufám že na to najdu i nejaky vedlejší program at se to da využít i u mojí levnější varianty.
    • měl sem jí chvíli (viz reakce dole), hraje i píše se na tom dobře
    • Taky jsem nad tim premyslel a nakonec jsem myslenkama skoncil v myslenkach u tehle i kdyz nema podsviceni - http://steelseries.com/products/keyboards/steelseries-6gv2

      Do nakupu jsem ale nakonec nesel protoze se mi jeste nepodarilo rozbit tu nemechanickou :D
      • walltar
        Mě právě jo ... G15 odešla a teď píšu na S510, která má smazané písmenka (hlavně WASD) a je taková celkově rozbitá. Chtěl bych něco podsvíceného, protože většinou hraju potmně. Tak čekám, na to Corsairku ... ta mě upoutala tím, že má stejné funkční tlačítka jako G15 (což se třeba v PS, v CADu a nebo v MMO hodilo)
        • Jinak se mi hodne libi tenhle napad a nakonec si asi necham postavit klavesnici od nich podle sebe - http://www.wasdkeyboards.com/

          Tak nic ted koukam ze to taky neumi podsvitit. Skoda...
  • G5tka už mě bohužel opustila a dostala se mi do ruky G500 kterou přes rok používám a můžu říct, že je to nebe a dudy ( bohužel k horšímu )
    • To nejste sam, ovsem Logitech i tak porad patri k lepsim vyrobcum :D - trebas takovej Razer Deathadder - u toho sem kolecko projezdil za cca 1 mesic, skejty se mi zedrely z Razeracky Mantis Control podlozky tez za cca mesic (asi 50 km sem s nima jen najezdil :D) a komentovat povrch mysi nema cenu - proste se ty mysi kazi, dale jsem mel na zkousku Razer Lachesis - radnej odpad, stejne tak Roccat Kone, ktera sice byla krasna ale absolutne nepouzitelna (kvalita Genius, ale lepidlo zacalo vylejzat po cca tydnu ... :D), dalsi mysi na paskal byla A4Tech ktera za ty prachy je paradni, ale proste top mysi jsou v tomto poradi Logitech G400s, MX518 a G400, kterou mam ted - vsecky jsou dobre az na G400 (ktera ma naprd kabel) ale zatim ji mam rok a funguje :D). Uplna spicka je Skova rada do Logitechu (G300s je lepsi nez puvodni G300 a opravuje hodne neduhu teto nejnizsi rady, G400s je bomba !!!, G500s a G700s je tez famozni kup pro notebookare v jeste lepsim a odolnejsim provedeni), ovsem Mionix je kvalitou uplne nekde jinde. Konkretne Naos 5000 (novinka Naos 8200 je masakr) je bezkonkurencni laser s neuveritelnymi moznostmi a to pohodli + nastavovani + polohovani senzoru atd ... - mazecek, pokud jako ja preferujete opticke senzory je top mys G400s nebo Naos 3200, vsecko ostatni od dob MS Intelli Mouse 3.0 jsou brecky ... SS jsou poruchove mysi i kdyz mozna chvili jsou dobre, nedelaji se moc kvalitne (doporucuju rozebrat a podivat se co je uvnitr :D - tistak je tam nakej z A4tech mainstreamu ale desne odflaklej XD, pajeni je primo udesny a omron spinace sou sice hezky ale ty pouziva Logitech tez :P - ovsem treba to zlepsily o cemz ale pochybuju - hold amici sou zabari :D) - napr SS Sensei si kupuji ti, kdoz jsou zvykli na tvar MS Intelli Mouse 3.0, ale ta mys je po dilenskej strance desnej odpad, ale jako to neznamena, ze pri dobrem zachazeni nemuze fungovat dlouho a dobre.

      Sluchatka tu radsi probirat nebudu. Kdo hrani bere vazne ma doma Sennehisery, BDcka (BeyerDynamic) nebo Shure - idealne samozrejme headsety + ekvivalentni zvukovou kartu jako Creative X-Fi Fatal1ty (Champ. series, Elite, Titanium), Asus Xonar rady (Xense, Phoebus, ST, STX) nebo jeste Auzen. Schudne jako herni audio jsou jeste vyssi rady Kossu, na basy Creativy anebo na takoveto za rok vzit a zahodit + koupit nove - SS Siberia :). Razer ani Roccat sem vubec nepatri, ty nedelaji kvalitni sluchatka a nikdy ani delat nebudou :D. Logitech headsety jsou hodne precenvoane a nejsou az tak dobre jak vsichni v recenzich tvrdi, stejne tak Asus Vulcany jsou v porovnani s mymi Sennheiser PC360kami radna chrchlatka + neskutecne nepohodlna.

      Zatim maucta, snad jsem nekomu poradil ci pomohl s vyberem periferii ;) ... - varovani nakonec: Skutecne nekupujte nic od Roccat ani od Razeru, fakt to sou vsecko totalni odpady ... - tot konec pohadky ...
      • Nebydlíte náhodou v Kvítečkově ? Mi někoho připomínáte *3*
        • :D - ne nebydlim v Kviteckove :D a ani nevim kde to je ;) - pochazim z CB :). A jinak skutecne si nevymyslim, mysi mi proslo rukama opravdu hodne a muzu rict ze Logitech i pres sve nedostatky patri ke spicce a to i Logitech G9, ktera ma senzor prilepenej izolepou - mam ji k notebooku na praci a funguje uz kupodivu 5tym rokem, ovsem kolega na tom byl hure, tomu ten senzor nak haproval, tak ji rozebral a zjistil tento "nedostatek" :D.
    • Taky mam G5, tu modrou. Vypada super, akorat se mi podelal kabel tesne u mysi, nastesti oprava jednoducha. Skoda ze se uz neprodava, no aspon jsem si koupil na ebay nahrani kryt na ni a az bude na srot, tak ji prekrytuju a bude jak nova *2*
    • CRYPT
      G5 jsem mel tez - spokojenost. Potom co mi odesla jsem zakoupil G500 coz byla nejhorsi mys kterou jsem kdy zazil, plastova, prsty mi po ni klouzaly a ergonomicky se mi drzela velice spatne. Nakonec jsem zakoupil Logitech G9x a nemohu si vynachvalit... tapu ji uz 3tim rokem a bezproblemu
      • Používám G9x s drsným krytem a nemůži so stěžovat. Zatím půl roku vše ok.
    • G5 byla asi nej myska, myslim ze asi pet let me vydrzela a to nejsem zadnej klidas neake to bouchnuti a drzela mel bych ji dodnes ale rolovaci kolecko odeslo bez neho to proste nejde:) Taky sem mel G500 a po mesici me odesla *13* tak sem dal sanci Razeru a zatim spokojenost.
    • walltar
      Mě už taky prošlo pár high Logi myší pod rukama a pořád říkám, že mé MX1000 se nic nevyrovná. *1* Ale G5 jsem neměl ... G7, G500 a G700

      Teď mám G700 a jsem spokojený ...
      • mě taky, ale fakt jen pár (3 - mx500, g7, g700) vydrží hrozně moc, jen s baterkama u g7 byl po cca 7 letech problém (nedaj se dokoupit)

        taky chci vyměnit G15 v1 za G710+, ale nemůžu najít verzi s dlouhým shiftem
        na czc maj v galerii dlouhý, ale zaslali krátký tak sem jim to vrátil.. jinak klávesnice to byla super
        • verze s dlouhym shiftem se koupit v EU neda resil sem to s czc a dodavatelem a dlouhy shift je pouze v US. US amazon ji poslat nechce takze momentalne nevim jak to udelat
          • a nenašel jsi podobnou klávesnici s MX brown ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit