Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm tak je fakt, ze si mohli chlapci sehnat povoleni. obvzlast kdyz prodavaj tyhle veci pak ruznym armadam jako simulator. nevim co cekali v tomhle silenem svete.
    • Povolení? Ale povolení čeho? Povolení fotografovat civilní cesty? povolení fotografovat Civilní mezinárodní letiště? Neni ani známo co na těch fotkách vlastně je. Na druhou stranu je známo, že řekové jsou poslední dobou xenofobní a vidí válku s tureckem za každým rohem. Proto bych automaticky nevěřil tvrzením řeckých úřadů.
      • a jak vis ze fotografovaly civilni cesty jen ? me se liby jak kazdej brani kazdiho a coby stoho mely ze byje zavrely do vezeni ?
        • Zprávy o tom, že fotografovali cesty byly v jednom řeckém článku, který ukazoval zadržené ve špatném světle:
          http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=222418

          Oni jsou obviněni, nebyla jim prokázána vina. Teď bude následovat plejáda důkazů proti nim i v jejich prospěch. Soudní líčení atd.

          Myslet si, že soudní systém funguje na základě úvah: "Co z toho budeme mít?" a "Proč platit vězně? Je to drahý" atd. je naivní. Zvlášť v zemi, kterou tamní vláda tak nějak dovedla do těch problémů, ve kterých je,

          PS:
          Jinak většinou nenarážím na něčí pravopis, sám dělám chyb jak máku, ale v tvém případě bych ti doporučil, aby jsi se soustředil jako ho vylepšit.
        • smejki
          jak? je to demilitarizovaná zóna... oficiálně
        • myslim to tak jako ze kdyby je zavreli bez dukazu jen tak musej vedet ze stoho budou jen problemy a jeste jejich obyvatele je budou muset zivyt za jejich prachy tomas to same jako u nas veznice si myslis ze jidlo obleceni a tak dal plati vlada ? neplati platime to my
    • tim chci rict, ze je to pro normalne uvazujiciho cloveka naprosto nelogicke a do nebe volajici. turci maj ten ostrov davno zmapovany, mozna i nekolik kilaku pod zem a to nehlede na takovou ameriku. ale holt takovy je svet, spetku rozumu bys hledal marne
  • Co na to říct. Dva volové s foťákama versus řecká byrokracie. Fakt smutný! *13*
    • Skus ich vymenit za mixer v TV ti to ide *1*
  • Cosi
    V Řecku prostě neví, co jsou to hry.
    • Jak sis ale mohl přečist tak se hrou to nemá vubec nic společného :)
  • Jakkoliv soucítím s chlapci z BI, tak zároveň chápu postoj řeckých orgánů. Ono to tak možná na první pohled nevypadá, ale Řecko se v těchto chvílích nachází v situaci, kdy je terčem různých informačních služeb. Když rozprodáváte půlku svého území čínským investorům, tak to vždycky láká zvýšenou pozornost mnohých zahraničních tajných služeb.
    • Souhlas, ačkoliv je to teda spíše doména vyspělých států, dnes může sledovat jejich území amík z tepla své vily a fotit co chce.
  • Pan_Klobouk
    Ze tam jeli s cestovkou jeste neznamena, ze tam nejeli pracovne. ;) A druha vec, pokud fotim co nemam (predpokladam nejake cedule a zakazy) nemuzu se uz vubec nicemu divit. Navic jejich prohlaseni po zadrzeni bylo, ze fotili podklady pro hru. Takze jak to bylo doopravdy? ;D
  • Vyjebany Grecky kok*** , z vyplaty ztrhavaju nam peniaze a jebu im aby ty hnusny kok*ti tam nepokapali , mali by ch prepustit a + im dať odškodne že aky su prije*any , pič*sy kebyže im europa ne dava tak su v pi*i jak jarny sneh !
    • Zatkli by je snad ve všech státech... zákon je zákon...
  • life28
    ja dúfam, že to neohrozí vývoj ARMY a nebudú musieť Limnos kvôli Grékom kompletne premapovať.
  • Politické tahanice mě nezajímají, já bych spíše rád věděl, jaký to v důsledku bude mít reálný dopad na vývoj ARMA 3.
    • Politické tahanice mě v tomto případě taky nezajímají, ale co bude s těma klukama mě zajímá hodně. Teď jsem četl, že jim hrozí 5 - 20 let, to není úplně dobrý. Kdyby ARMA 3 nevyšla nikdy, nohu za krk bych si nedal, ale kdyby kluci dostali třeba desítku a bylo jasný, že Řekové navařili mlhu, aby lid dostal svůj chléb a hry, to by mě s...o velmi.
      • Pusy Riot in czech
        • No tohle spíš tak Cock Riot.
        • Cožeto?
          • Magister_Peditum
            Taky nevím, pusy nic neznamená.
            • Magister_Peditum
              Třeba to bude nějaká vietnamská obdoba pussy riot, podobně Lodidas. *4*
            • Ty neznáš pjůsy? *3*
    • žadnej
    • ja že WW3
  • Myslim, ze mate pravdu tak nejak vsichni, jen kazdy o necem jinem. Pochopitelne, pokud slo o vojenske objekty, ty se proste nefoti a ti kluci to meli vedet. Jestlize to vedeli, tak tam s tim rizikem chyceni sli a holt nemeli stesti. Tohle bych nikomu nezazlival.
    Druha strana mince je ovsem fakt, ze jak uz tu nekdo zminil, jsme v nato, v eu a nakonec se nejedna o zadne spiony, ale zamestnance herniho studia, ktere dokonce vyjadrilo podporu.
    Co je pro me zarazejici tedy vubec neni cinnost reckych ozbrojenych slozek, ktere delaly jen to co mely, ale nasledujici postoj Recka pri zminenych okolonostech. A proto, opet jak uz tu nekdo zminil, bych byl v jejich momentalni situaci v zahranicni politice trochu obezretnejsi. Mam dojem, ze kdyby to byli "borci z Nemec", tak bych se rychle doslo k smiru.
    Ministr to rekl spravne, nenakladaji se spiony, ale s blbci a proto by jejich reakce mela byt tomu umerna.
    To ze se by konecne meli vratit k drachme a poradne devalvovat to je vec jina. Ze to jsou lenosi, to nemusi nikdo cist na idnesu, to je sto let znama vec, ktera se kvuli jejich nestastne situaci ted jen vice propira. Pamatuju jak mi jako decku deda vypravel historky z fabrickych vyjezdu....holt kazdy sveho stesti strujcem.
    • Trol.diskuzni
      Myslim, ze mate pravdu tak nejak vsichni, jen kazdy o necem jinem.

      Thanx man, much appreciated!
      • smejki
        "hurá, všichni jsou vítězové"? *15*
  • ona to vlaste spionaz je kdyz lidi pracujici na arme foti recky ostrov, kvuli materialu ktery daji do army. meli si vymyslet svoji zakladnu nebo ji pozmenit a dat ji do hry. kdyz se lidem v recku nelibilo ze jejich ostrov bude ve hre, tak co si cesi mysleli co se stane kdyz nafoti vojenskou zakladnu.
    • MoravaGeorge
      Já bych vzal sebou tak 2 až 3 ženy, svlékl bych je a předstíral, že fotím akty, líp by se to vysvětlovalo *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit