Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Špionáž je samozřejmě hovadina na n-tou. Snad to pujde uhrát na ty blbce. Poslušně hlásím, že u nás jsou lidé na nějakou špionáž hloupí.
    • KronosDeret
      Myslis ze se z toho muzou vysvejkovat jo? Tohle je normalni reakce frustrovanyho cloveka, skupiny silne frustrovanejch lidi. S tema se spatne jedna. Ted je to bohuzel fakt na panu hrabeti, jak se ukaze a kolik ma znamejch. "Kejch" Bilderberg "Kejch"
      • prej Bilderberg, na to je trošku malej pán aby zavolal borcům z Bilderbergu :)
    • 3:29
      http://youtu.be/vKYswwGRG28
  • Nechápu jednání Řecka. Místo, aby byli rádi, že se o tu zemi ještě někdo zajímá, tak svůj jediný zdroj příjmů (turisty) zatknou a hrozí jim několika lety vězení. Dobrý, beru, že se bojí špionáže a dalších nesmyslů, ale je už jasné, že to špioni nejsou, tak na co ještě čekají. Ať jim třeba dají zaplatit nějakou pokutu a pustí je omg. Jak to tu někdo už napsal, být to vývojáří z USA či Německa, tak by z toho ti lenoši nedělali takovou aféru.
    • At jdou do hajzlu ty blbi programatori - vsechno je to jen pro jejich soukromy kseft a ted si stezuji! Oni mysleli ze kdyz je recko v dluhu ze si tam mohou delat pro svoji ubohou hru co chteji! Je mi z chamtivcu na zvraceni! Pak jeste ty blby hry prodavaji za silene penize! Navic to pry v tomto smeru neni prvni porusovani zakona z jejich strany :) tak co vic dodat?
    • souhlas, v Řecku jsem několikrát byl. je jím všechno jedno, dopoledne chrápou, večer chlastají, turisti jsou jim ukradený. prostě pro ně je všechno no stress. jediný aktivita, kterou mají, je fotbal:))) jo a samozřejmě paří fifu a to je tak všechno:))
      sad
  • Kdyz si budu, ja černej cigaň fotit muj cernej anal, muze mne nekdo zavzit ??? *8*
  • dobra reklama. do tydne jsou doma
  • Stale se ale neví to nejduležitější nebo alespon jsem to nikde nečetl....z čeho je to obvinění?? že se divali dalekohledem nebo pořizovali material na ktery neměli povolení??

    A pravě že se dva roky podilejí na tvorby vojenského simulatrou tak by měli vědět jaké zakony v té zemi jsou a davat si na to pozor :)

    Tady u nas když měl byt v Brdech radar a šel si tam něaky houbař něco fotit tak by ho amicici zatkli a to by byla teprve afera....
    • blixa
      Původní zprávy říkaly tohle a zatím to nikdo nevyvrátil:

      Řecká policie zatkla v neděli dopoledne na ostrově Limnos dvojici českých občanů ve věku 28 a 33 kvůli podezření ze špionáže, protože natáčeli a fotili vojenské objekty.
      • V tom připadě něak nevím co řeší špionaž je celkem zavažný zločin.... beru že sledovaní dalekohledem v připadě Britu a Nizozemcu bylo přehnané ale pořizovat zaznam a fotit je už na považenou hlavně u lidí co se vojenskou tematikou zabyvají a měli by tedy důsledky znát...

        Ano nám u nas je jasné že o špionaž nešlo. Že jsou to fandové ale z pohledu řeku se to tak lehkovažně brát nedá. Ted to bude hlavně o diplomatice a muže se Karel ukazat jak si ho v tom světě važí...

        Ale jinak jde bohužel o hloupost těch dvou zadržených panů....
        • V řeckých mediích zdůrazňovali, jak dotyční pořizovali fotografie "cest!!!" vedoucích k vojenským zařízením. Neni přesně známo co vše na všech těch fotkách je, ale když dělají takové halo z fotografování veřejně přístupných cest, tak mi to přijde, že řekové se chytaj každého stébla, aby oprávnili svou přehnanou reakci.
  • rami.cz
    fail
  • Foxtrot_cz
    Tak jak čtu, tak Řekové jsou fakt debilové. Jestli by tohle udělali mě, tak bych po propuštění požadoval náhradu škody (čas, křivé obvinění...), třeba milión. Jestli se takhle chovají, tak ať klidně zbankrotují, nic jiného si nezaslouží. PS: Uvědomuji si, že tohle je přehnané tvrzení, ale když si představím jak se asi cítí ti uvěznění lidé, tak jsem fakt naštvaný.
  • kotty
    Too drunk to make a sense.
  • No co j**nuty greci, vykopat ich z unie. Kkti.
  • Pratele, ona to klidne spionaz byt mohla. Vzdyt delali a stale delaji sim pro usa.. Recko je nyni dost nestabilni zeme (politicky-militantni nacionalisti-jako nemecko ve tricatejch) tak treba dostali "lukrativni" zakazku od usa gov. Ale to uz je jen spekulace, pac kuci emericky to maj stejne nafoceny hd z kosmiru.. kazdopadne pokud fotili zakazany objekty apod. Jsou volove.. Ale drz jim palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit