Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně je paradoxní, že tyhle DRM protipirátský systémy naopak k pirátství motivovaly. Kdo příčetnej by si koupil hru s omezeným počtem instalací.
    • ten obrázek z Bioshocku tu pěkně pasuje zrovna tuhle hru jsem si šel do obchodu koupit držím krabičku v ruce a ptám se prodavače jestli to má nějaké DMR on říká že určitě... pokládám že zjistím na netu jaké přesně a když jsem četl co to je za hrůzu obloukem jsem se pak všem hrám s secure a pod. v obchodech vyhýbal!
  • 0011
    Mechaniku? Tu ani na novým kompu pořád nemám. Systém i hry mám koupené digitálně, Wokna jsem instaloval přes flashku. Uvažoval jsem o bluray akorát kvůli filmům. Všechny hry co měly securom jsem za pár šlupek koupil znovu digitálně, protože seškrábaný dvd CoP bych mohl při četnosti hraní za chvíli vyhodit. A desítky jsou nejenom na hraní super, ale chce to odpovídající hardware, upgrade na starším notebooku nemá smysl, hlavně kvůli absenci některých ovladačů
  • Veskoslav
    Doma mám jedinou hru v krabičce, co má debilní ochranu. Stalker: CoP a to jenom proto, že jsem chtěl mít sbírku krabiček kompletní a oba předchozí díly měly luxusní edici. A ME a Bioshock, obě na Steamu, takže mě to nechává chladným. Dokonce mi jedou i některé hry lépe než na 8 a o 7 ani nemluvě. Rozchodil jsem dokonce z CD Drakena a Dark Forses. Já jsem s 10 rozhodně spokojený. Ať už do prostředí, kde není otravné metro až po rychlost systému a podporu programů/her.
    • Pokud vím, tak CD klíč STALKERa jde aktivovat na GOGu, kde je potom následně DRM-free. :)
    • Lukyz
      Rozchodil jsi z CD Ondřeje Průšu nebo jsi myslel Drakana? *1*
      • 0011
        Dark Forses je taky zajímavý počin *1*
    • nightborne
      Aaah... Drakan... jsem rád, že nejsem jedinej, kdo na Rynn s Arokhem nedá dopustit =).

      edit: pokud jsi tedy měl na mysli tuhle hru... jestli ne, tak co už, alespoň jsem mohl propadnout nostalgii na moment =).
      • Veskoslav
        Drakan: Order of the Flame:)
        • x_ander
          Geniální hra. Na její release na GoG čekám jako na smilování.
          • solomon.short
            to je nas asi vic :D
  • Kr.Pa
    Stejne si hry s touto ochranou nezaslouzi byti hrany.
  • Další bod pro piráty... a opět si za to vývojáři mohou sami...
  • Pete.palis
    Já jsem s W10 naprosto spokojenej ;)
    • Já je nedávno zpětně win 7, takže už jsem spokojenej taky :D
      • zpětně *nahradil*
    • nightborne
      Taky =).
  • ale zahrajeme, naprosto bez problemu, staci je "vymeducínovat" a vse jede jak ma

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit