Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pěkné, ale ve společné bitvy tankú, letadel a lodí neuvěřím, dokud si to skutečně nebudu moc zahrát. Tohle je jako prodávat jablka, které vyrostou teprve za tři roky a nikdo neví zda budou kyselá či sladká. Já vím, jsem skeptický a možná že zbytečně...ale vyvážit herní mechaniku bude náročné a taktéž se obávám toho, že s rozsáhlostí bitev, map a množstvím hráčú, pújde framerejt k nule a ping do nebeských výšin.....rychlost hry, která je vidět v první části traileru by pak mohla být tou reálnou
    • hlavně pochybuju že tenhle mód s kompletní technikou bude primární. teď taky nemáš hned na úvodní obrazovce nic jako Světová válka, ano, je to tam, ale neni to vidět pokud nenajedeš mezi nabídku misí..
      • A proc by nebyl? Pokud to bude sranda, tak to budou hraci hrat ... jak sem uz zminoval, u HB a dalsich vidim aktualne problem predevsim v tom, ze sou dlouhy cekaci doby ... coz i zajemce odradi.
    • Pokud sis vsim, tak pozemni technika ve hre je ... jen ji ovlada AI, takze se defakto nic nezmeni, jen tu techniku budou ovladat hraci. Totez plati o namornicvu - lode ve hre sou, ovlada je AI, jediny co se zmeni bude to, ze je budou ovladat hraci.

      Takovej wargaming neumi udelat ani takovou chujovinu, jako ze by nad bojistem aspon sem tam prelitlo letadlo ...
    • Tak ve hře už tanky a lodě jsou, jenom ne hratelné, v traileru se nikde nepíše, že s nimi máš hned hrát
    • hra tanků a ůetadel byla k vidění na gamesconu a měla by být dostupná už při vydání PS4 takže pár měsíců ?
      • těším se....ale v trajleru jsem viděl lodě, ty ne?
  • Trailer byl podobnej Cyberpunku 2077 i když je to trochu jinej žánr :)
  • Von_Ljonborg
    Osobně jsem včera WT odinstaloval, protože ten grind na vyšších tierech je opravdu neuvěřitelnej, bez premium účtu a premiových letadel to je na stovky matchů dostat se na vyšší rank.

    Jinak hrál jsem jen AB, Británii jsem dostal na Tier 7, Rusko na tier 12 a přestože jsem v 99% byl na 1.-3. místě tak to prostě trvá neuvěřitelně dlouho.

    A co teprve takoví Němci? Je všeobecně známo, že jejich letadla jsou až do BF 109 uplně na hovno, takže 1.-6. rank opravdu grindíte jak debyl a s těma jejich po***** letadlama člověk nic nenahraje.

    Kdyby se potřebné expy mezi tierama zmenšily na polovinu, tak možná potom by to bylo OK, ale takhle fakt ne.

    A argument že "to vydrží stovky hodin", to je co za píčowinu? To jakože když dosáhnu vyššího tieru rychlejc, že mi to nevydrží nebo co? Přestanu hrát? Takhle to uměle natahovat to je fakt na howno.
    • že to máš ty o grindení na max level je tvůj problém ..nekteří hrači hrají hry pro zábavu ne pro to aby měli max lvl ....mám 1700 HB a nejradši lítám Ki 43 II Hayabusa level 2 protože je to vyborný letadlo který je radost letat ....je my líto tvé osobní frustrace. ..ale do toho nás netahej *1*
    • Zjevne patris k tem hlupakum, kteri vubec nechapou, k cemu hry sou ... kupodivu proto, abys je hral, a ne proto, abys je dohral ... resit jestli je neco na lv1 nebo lv 100 ... a vubec nevejtsi magori si pak koupej namaxovanou postavu/acc ... a nejak nevim, k cemu to jako maj ... je to stejny, jako kdybys si koupil singl, od nekoho za kilo zaverecnej save ... a prsil se, jak to max dohrany ...
    • podle komentu na nemecky BF109 usuzuju ze jsi hral jenom Arcade bitvy ... v historical je to krapet obtiznejsi .... mam Rusy na 9 nemce na 8 usa na 9 a brity na 7 a nemam problem a bavi me to at uz s premiakem nebo bez nej.
    • Tak to jsi potom lamička to není hrou... :-x
    • cr8gg
      Prave nizsi tiery jsou to nejlepsi na ty hre... litat jen s normalnima kulometama, zadnyma kanonama s vybusnejma nabojema atd... to umi akzdej blb strelit 1x kanonem do letadla.....
    • Jinak německá letadla jsou podle mě nejlepší. Jakmile dostaneš k Bf 109 podvěsné kanóny R6 s 20 mm, nebo pak u Bf 109 G-6 R5 s 30 mm, tak jsi v podstatě létající tank a prakticky bez lepšího míření každého rozřežeš s chirurgickou přesností.
    • Já si spíš myšlím, že jsi prostě trochu slabší hráč. Na věčném grindování není přeci nic špatného. Tvým úkolem není přeci mít hned nejlepší letadla, ale postupovat pomalu nahoru, snažit se ze všech sil a mít trochu trpělivost, což asi nemáš *7* Jina v AB dostáváš prd, nejvíc expů nabereš v HB i bez premium účtu a tierů dosahuješ mnohem rychleji než v AB.
    • Tvrdíš, že německo se nedá hrát a přitom jsi za ně nehrál. Když lidi tvrdí, že je to nehratelné, znamená to jen, že to neumí. Pokud se to člověk naučí, je to naprosto v pohodě...
    • pokud tě hra nebaví již na nižších týrech, nevím proč předpokládáš, že na těch vyšších tě bavit začne....
    • možná to nebude tím aby se to natahovalo, ale aby byl dostatek hráčů pro všechny ranky a né aby byla mapa plná jen migů-15

      jinak já nemám problém hrát lvl16 bez premiového účtu, člověk nejvíce prodělává na opravách letadel, takže nenechat automaticky opravovat letadla, ale střídat všechny národy a nechat letadla opravit automaticky,

      letadla na nízkém ranku za němce, není to žádná sláva, ale ani ostatní nemají na podobném ranku nic zázračného

      řekl bych že to je jen o přístupu

      WT není zázračná hra, ale je to jediná hra svého druhu která poskytne zdarma výborný zažitek z bitev v HB nebo sadomaso hru AB + FBR pro opravdové piloty
      • Von_Ljonborg
        Jo a pokud to má být proto, aby byl dostatek hráčů pro všechny ranky, tak to asi brutálně selhalo, jelikož na ranku 20 se čeká na hru 5+ minut i s povolenýmá EU, Rus i USA serverama.
        • tak tohle bych nebral tam čeká i japonec 20lvl, ale nevim co je to za letadlo :-D možná ufo
      • Von_Ljonborg
        Nemají nic zázračného? Zkoušel jsi hrát low lvl SSSR? :-D
        Tam mám rekord asi 16:0 při hraní za rezervy.
  • zajímavé že když vyjde takovej trailer od WG na WoT nebo WoWp tak to nikomu nevadí *1*

    jinak druhej članék o WT, že by si games vzalo k srdci komentáře čtenářů ?
    • Zeby to bylo tim, ze WG klido tvrdi, ze ten reneder je ingame? Daj se dohledat desitky pripadu - jak videa, tak "screeny", u kterych je vylozene napsano, ze je to ingame.
      • Jestli nechceš vypadat jako chvástal, tak jsi sem měl dát nějaký příklad...
        • Prikladu sem tu daval neurekom, jestli nejses negramot, tak si najdi web engine a podivej se sam. Predvadej tam trebas pocasi ... bahno ...
  • Tak tenhle trailer by mohl být začátek konce těch blbostí od Wargamingu *1*
  • Mato1987
    Fúúúha, tak oni sa s tým trailerom riadne vyhrali :) je fakt parádny , klobúk dole. Aj hra je tiež švanda.
  • MidnighT91
    Ta hra je dobrá, má perfektní atmosféru, krásnou grafiku atd. Je ale tak neuvěřitelně zdlouhavá že je to pro mě nehratelné, za tejden jsem se dostal u británie na třetí level a to je strašná nuda. Nebudu to hrát 10 let abych si u jedné frakce odemčel letadlo co chci, to si radši zahraju Sturmovika, ale jinak je to krásná hra.

    Ze stejného důvodu jsem přestal hrát Star Conflict ačkoli mě to bavilo, tak později už to bylo nehratelné, pokud si nezaplatíte nejakej bonus... To je ale ostatně problém všech ftp her...
    • Mimochodem, nechapu co ti prijde zdlouhavyho na bitce, ktera netrva dyl nez 10-15 minut. Das 2, 3 ... 5 ... a muzes jit delat neco jinyho. Zadny desitky minu traveny presunem z mista A na misto B abys tam pobil 150x moba C a presunoval se zpet na A nacez dostanes za ukol jit zpet na misto B a pobit moba C 250x ...
    • cr8gg
      za tejen? :D to nevim cos delal.. na 3 lvl se dostanes za pul dne
    • Von_Ljonborg
      1.-3. rank dáš hned, ale od 4. se to rapidně zpomaluje až se z toho někde kolem 6.-8. levelu stává opravdu neuvěřitelný grind a je to evidentně dělané tak, aby sis koupil premiové letadlo a premium účet a talisman (člověk, kterej si tohle koupí dostává 8x víc expů než ostatní).
    • Cože? Za tejden? Když se ti daří tak to dáš za 4-5 bitev..
    • Veskoslav
      A kolik jsi za ten týden nahrál bitev? A Star Conflict nehratelný? Ale kdeže, to musíš totiž občas něco sestřelit, vyvíjet a nesmíš čekat, že všechno budeš mít za 3 dny otevřené.
      • MidnighT91
        Star Conflict mě bavil hodně, hrál se skvěle a dostal jsem se daleko. Jenže pak už tam byly nové lodě za několik miliónů a vždy jste museli koupit tu předchozí + vylepšení aby se s ní dalo lítat, takže jsem zase na nule a musím hrát opět dokola dokud neudělám několik miliónů furt dál a dál = nehratelné v pozdějších fázích hry...
        • Veskoslav
          Ale na tomto principu fungují všechny tyto hry na principu odemykání:) Bohužel nebo bohudík nevím. Ale pakliže ti nevyhovuje tento styl, tak nemůžeš tyto hry ani hrát, protože vždycky budeš nudit. Mimochodem za bitvu v SC mám od 50k do 115k za bitvu, takže 4 miliony je tak za týden létání (40-100 bitev)
    • Pokud Ti trvalo dosáhnout 3. levelu s jednou frakcí týden, tak to jsi musel hrát podle hrubého odhadu tak 1-2 bitvy za den jinak si to nedokážu vysvětlit. Protože těch prvních pár lvl jsem osobně udělal velmi rychle a to jsem nelítal jen za jeden národ....
    • V dnešní době, kdy si hráčská komunita stěžuje, že dnešní hry mají strašně krátkou herní dobu, se objeví někdo, kdo si stěžuje, že ta hra vydrží na stovky hodin zábavy :D
      • Ale tys to nepochopil ... jeho to nebavi ... a mysli si, ze se s vyssim lv neco zmeni. Ostatne i u WG plati, ze nejvetsi sranda je vzit si lv1 tanky ... nikdo neresi kolik prodela, zadna arty ...
      • MidnighT91
        Já si nestěžuju že je hra dlouhá ale zdlouhavá, což jí dělá nudnou. Skyrim taky vydržel na stovky hodin a zdlouhavej mi nepřišel...
        • To jsi tomu dal. Teď se na tebe vrhne zdejší antiSkyrim úderka onanistů.
          • MidnighT91
            Jo *4* žádná dělší hra mě zrovna nenapadla...
      • Nedá se zavděčit všem :) ...pořád se navíc zapomíná že je to pořád ještě beta a updaty co tu hru poměrně zásadně mění vychází dost často...
  • budou moct hrat konzolisti a pc hraci dohromady ?
    • God-of-War
      Aneb sestřel si svého PC hráče *5*
      • To bude přesně naopak !! :))
        • God-of-War
          Dáme fight, jo? Cejtíš se na to? *1* A prej se chystá kompletní lokalizace. Nějaký rumours *1* .
          • ved ceska lokalizacia tam uz davno je.
            • Veskoslav
              Ale není zcela kompletní, pár věcí ještě chybí:)
            • God-of-War
              Kompletní? Aha... Teďka sem to četl, že se právě chystá kompletní lokalizace. Holt starý info.
    • Ano!
  • God-of-War
    Luxus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit