Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud je zamerem games, aby sirsi hracska verejnost zacala opravdu nenavidet Evropu2 tak nevim jak u ostatnich ale ume to ucel plni *1* Vice a dele te same reklamy porad a porad dokola !! *1*
    Jinak trailer super *14*
    • Inquisitor
      Tohle rádio se už nedá poslouchat dávno.
    • hm pro reklamu na prací prášek nebo dámské vložky asi nejsme ta správná komunita :/
  • Tak tenhle trailer by mohl být začátek konce těch blbostí od Wargamingu *1*
  • Hanzales
    Taky něco přihodím. Dříve mně bavil Wings of Prey, občas si zalítám DCS, ale ten War Thunder mně nějak chytl více, než jsem čekal, že mně chytne :) Zatím jsem se stihl dostat akorát na LVL5, ale fakt nikam nespěchám. I když s P-51 bych si už sakra zabojoval, ale popravdě jsem si to zatím nejvíce užíval s LVL1 letadlem (P26-A) a teď s P40 mám trošku problém, ovšem poslední 3 bitvy už byly zase v pohodě. Ale to je na tom myslím právě to krásné, že s každým letadlem se člověk musí naučit poznávat jeho výhody a silné / slabé stránky a přizpůsobit tomu taktiku boje. Taky se shodnu na tom, že tohle je dosti vzdálené Pay to Win systému a za příplatky člověk dostává spíše pěkné bonusy, nebo prostě ušetří čas (ochudí se o delší postup) :) Ovšem úspěch na bojisšti stále z valné většiny připadá šikovnosti a umu. Já si radši postupně a pozvolna užiju každý Tier v klidu a k těm nižším se budu často rád vracet a i když většinou sestřelím od 0 do 2 letadel a málo kdy zůstanu v cajku až do konce kola, tzn těch Expů nesbírám bůh ví kolik, stále si užívám souboje samotné a místo abych huntil expa, radši jdu jinému soudruhovi chránit prd*l s rizikem, že mně ti kousek výš seberou taky, než abych zbaběle utekl někam kosit tančíky ;o)
    • Ta hra je vymakaná až do těch nejmenších detailů poškození různých částí atd. těd paříme s kámošem a je to fakt užasné i mapy jsou dost detailní osvětlení a dokonce i noční lety. A to všechno zadarmo takže doporučuju! Je tam i mod pro starší grafické karty takže se nebojte to skusit kámoš na kompu s integrovanou grafikou 40 fps v pohodě.
  • God-of-War
    Luxus.
  • Mato1987
    Fúúúha, tak oni sa s tým trailerom riadne vyhrali :) je fakt parádny , klobúk dole. Aj hra je tiež švanda.
  • smejki
    Ale to je mi pěkné!
  • Kdo jeste nezkusil, nevahejte *3* Pri registraci pres tenhle link dostanete 50 GE (bonusova mena) do zacatku navic http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_2603447 ... Spolu s tutorialem a zlatejma bitvama co budou v nedeli se z toho uz da nashromazdit na nejaky hezky premiovy letadlo na zacatek :)
    • hlavne ze mas z toho prospech ty :-D "userinvite" a jaky prospech z toho mas, zlataky ?
      • je to myslim vyhodny pro obe strany, podle vseho by to me po urcity dobe melo hodit nejaky stribrny :) nepovedlo se mi nikde najit presnej vypis, ale co, treba budu mit stesti a neco zlatyho taky kapne :)
        • Musi nahrabat 6 lidi do hry a pak neco dostane, ale uz nevim co. Neresil jsem to, protoze osobne do toho 6 lidi nikdy nedostanu a postovani takovych linku si radeji netroufam. Nicmene pro ty lidi co do toho jdou je to vyhodne.
          • to s 6 lidma byla omezena akce do 20. srpna, to jsem prosvihnul... *4*
    • uz to taky stahuju, jsem zvedavy jake to je treba v porovnani s IL2 Sturmovik, kazdopadne uz oprasuju joystick :)
      • s joystickem je idealni hrat historicky bitvy (HB) a nebo full real (FRB), v arkade zase kraluje mys a klavesnice (to ovladani se jim vazne povedlo, ale chce to chvilku, nez si clovek zvykne *4* )
        • joystick jen do FRB(tam je myš..klavesnice handicap) ...v Arcada a HB vyhoda mouse aim ( rychlejší)
    • Keyz
      Není to žádná sranda. Co jsem to zkusil tak jsem sice na klávesnice byl schopen sestřelit nepřátelé ale když se za mně někdo pověsil bylo těžké zdrhnout. Chce to znát manévry a co dané letadlo zvládne.
      I když jednou jsem se se snažil manévrovat nízko země a ten blbec naboural :) Náhoda ale byla to sranda.
      • ze zacatku nic jinaciho nez ovladani mysi nedavej - mel bys mit dvouplosnik a ten ma manevrovatelnost paradni, pokud se za nekoho dostanes a snizis rychlost, tak nema sanci te setrast
    • Dneska na to pujdu, dik *5*
  • Trailer byl podobnej Cyberpunku 2077 i když je to trochu jinej žánr :)
  • nový fun trailer/film

    http://www.youtube.com/watch?v=U01IPgYUQ-o
  • cr8gg
    Nechapu proc tu nekdo breci kvuli grindu ve WT, jaklej grind omg? ... ta hra v 90% zapasu neni vubec o tom, v cem kdo lita... a podelanym 2lvl letadlem dokaze normalni clovek sundat v pohode i spitfire nebo baufighter.... je to jen o tom, jak clovek lita, premejsli a taky o trosce toho stesticka .... jsou dny, kdy s letadlem na 9lvl sundam 1 letadlo za kolo a s letadlem na 3lvl jich sundam v tom stejnym kole treba 4-5

    Minulej tejden jsem s B-25 bombarderem sundal 3 fightery v jednom kole.... napriklad... tohle neni podelany WoWko, aby tu zalezelo na levelu
    • Tak ty jsi chlapče docela mimo. Po 1.33 už to je hlavně o grindění. V počátcích to bylo o létání. Mezi letadlem v základu a ve full je takový rozdíl, že to nemá s histoickou přesností už nic společného. Mám nalítáno v HB přes 2500 bitev a přes 3000 sestřelů ve FRB mím přes 200 bitev, hraju to od uzavřené bety a říkám, že s každým patchem jde ta hra do sraček. Čím dál více se to přibližuje WoT.
      • že to máš ty o grindení na max level je tvůj problém ..nekteří hrači hrají hry pro zábavu ne pro to aby měli max lvl ....mám 1700 HB a nejradši lítám Ki 43 II Hayabusa level 2 protože je to vyborný letadlo který je radost letat ...wot se to bohudík nepřibližuje ani v nejmenším..je my líto tvé osobní frustrace. *1* ..ale do toho nás netahej
      • cr8gg
        to nehraj teda :)... ja si nestezuju, zalitam si, udelal si par akcicek a to ze jsem na 9lvl uz asi 14 dni me nak netrapi :) zaklad je u toho nesedet 24/7 ale dat treba 2-3 bitvy za den
    • Brečet budou hlavně Blizzard blbínci z World of Warcraft, které jejcih ovčák vychoval ve stylu: Pondělí instalace - středa level cap - čtvrtek dohráno.
    • Zkus s lvl2 letadlem stát proti Yaku 9 s jeho super kanónem a nebo proti Kingcobře...
      • cr8gg
        US lvl 2 takovej modrej bonbonek ... dneska sem s tim sundal spirfire a yak ;) je malej ale silnej
    • Do určité míry máš pravdu ale já lítám v US větvi a, ač přiznávám, že nejsem kdovíjak zkušenej letec (vlastně spíš nejsem vůbec zkušenej *1* ), podíl letadel setřelených Bf-109, které mají jak kulomety, tak kanón v čumáku je prostě hroozně velkej. Semtam vidím, že by někdo v US dosahoval podobných úspěchů. AiraCobry a hlavně KingCobry (jsel lvl 11, nevím jak dál nahoře) jsou sice dobrý ale způsob jakým Bf získávají energii a to že v přímým letu udělají skoro 500 km/h prostě s nízkotierovým letadlem nenapodobíš. Ale pravda je, že když si pozici umíš připravit, jde sundat letadlo o několik tříd výš. Já jsem jednou dostal jakousi odměnu za zabití stíhače o 4 lvl výš (to když mi AI střelec v A20 lvl 5 sundal cosi na 9-tce). A jen si "rýpnu", sundat s 2lvl letadlem třeba Spitta Mk IX? Good luck *3*
      • cr8gg
        Hele jasny, ze kdyz se za tebe povesi tak ho nesundas... ale kdyz vlitnes do chumlu a poradne vymanevrujes tak v tom 2-3 letadla i s lvl2 klidne sundas :)

        jn Bf-109 jsou desny kujvy... hlavne je u nich good ze maj vse na cumaku... tkaze tam kam miri tam to i strili .... narozdil od letadel, co maj vse na kridlech , to u tohopotrebujes natacet kridla podle nepritele ... :D

        Cobry jsou great, kdyz to trochu umis, tak staci 1-2 strely z kanonu a mas letadlo dole
        • tomocz
          vymanévrovat třeba 109ky je docela v pohodě s nižšíma tiearama či obratnýma letadlama :) 109ka je sice rychlá svině, která ti uletí, ale má problémy se udržet v zatáčce za téměř jakýmkoli jiným letadlem... od P39, přes spitfiry po mustangy nebo La5ky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit