Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenhle trailer by mohl byt motivaci pro ty co litaji s bombardery. novy motto:slintajici admiral aneb potop si bitevni lod *15* *15*
  • budou moct hrat konzolisti a pc hraci dohromady ?
    • God-of-War
      Aneb sestřel si svého PC hráče *5*
      • To bude přesně naopak !! :))
        • God-of-War
          Dáme fight, jo? Cejtíš se na to? *1* A prej se chystá kompletní lokalizace. Nějaký rumours *1* .
          • ved ceska lokalizacia tam uz davno je.
            • Veskoslav
              Ale není zcela kompletní, pár věcí ještě chybí:)
            • God-of-War
              Kompletní? Aha... Teďka sem to četl, že se právě chystá kompletní lokalizace. Holt starý info.
    • Ano!
  • Jack1947
    Warthunder nebo - World of warplanes zacina to byt az moc , podobne , mimoto silne pochybuji, ze bych uz kvuli tomuhle, zapojoval Joystick i kdyz zase kdovi.
  • zajímavé že když vyjde takovej trailer od WG na WoT nebo WoWp tak to nikomu nevadí *1*

    jinak druhej članék o WT, že by si games vzalo k srdci komentáře čtenářů ?
    • Zeby to bylo tim, ze WG klido tvrdi, ze ten reneder je ingame? Daj se dohledat desitky pripadu - jak videa, tak "screeny", u kterych je vylozene napsano, ze je to ingame.
      • Jestli nechceš vypadat jako chvástal, tak jsi sem měl dát nějaký příklad...
        • Prikladu sem tu daval neurekom, jestli nejses negramot, tak si najdi web engine a podivej se sam. Predvadej tam trebas pocasi ... bahno ...
  • Hele lidi na youtubu jsou videa z updatu 1.37 ale ja mam jenom 1.35 a nevim kde to mam stahnout.
  • jo jo videjko super, az nato ze ta hra je uplna sra*ka, a uplne ma desi jak si to kazdy vychvaluje, je to rovnaka sra*ka jak hry od wargamingu
    • Hanzales
      Tak hlavně že jsi si dal hned plus :) Nějaký podpůrný argument proč je to stejná sra*ka jako hry od Wargamingu by tam byl? nebo jen nicneříkající sdělení? Či jinak, nějaká jiná letecká hra, která nabízí jak kvalitní arkádový zážitek tak i docela komplexní simulační zážitek, o poškození atd nemluvě?
      • kvalitny arkadovy zazitek... :D lol
        • Hanzales
          Jo no, lol, lol, je pravda že jsem do té arkádové části nestrčil ani nos a hru hodnotím jen z pohledu HB, ale tak stále od tebe čekám na jinou alternativu podobného ražení, která je podle tebe na tom líp. Podle všeho to ale baví nejvíc lidí a pro začínající letce je to dobrý začátek. A z ohlasů nejen zde jsem nabyl dojmu, že se právě všem líbí hlavě War Thunder a ten počin od WarGamingu jde spíše bokem. I v diskuzi o World of Planes se řešil snad jen War Thunder ;o) Pokud na ten World of Planes zrovna nelítaly spíše negativní ohlasy (i s argumenty)
          • WT fanboy 101 ... WoWP je na 3.14ču WT je lepčí !!

            Ze jedno je uber hrozne a druhe je len hrozne to uz vynechame.
            • i dnes se najdou lide co dusevne nezvladaji dalsi osu navic...
            • Hanzales
              Já no, tak určitě *5* A to, co je absolutně skvělé a dokonalé pro tebe, může být zase pro změnu absolutně hrozné pro mně. I když to pro tebe ze mně udělá absolutního idiota. But here all right and a lot of fun with WOT *2* A nezapomeň mně objet za tu angličtinu ;o]
  • Von_Ljonborg
    Osobně jsem včera WT odinstaloval, protože ten grind na vyšších tierech je opravdu neuvěřitelnej, bez premium účtu a premiových letadel to je na stovky matchů dostat se na vyšší rank.

    Jinak hrál jsem jen AB, Británii jsem dostal na Tier 7, Rusko na tier 12 a přestože jsem v 99% byl na 1.-3. místě tak to prostě trvá neuvěřitelně dlouho.

    A co teprve takoví Němci? Je všeobecně známo, že jejich letadla jsou až do BF 109 uplně na hovno, takže 1.-6. rank opravdu grindíte jak debyl a s těma jejich po***** letadlama člověk nic nenahraje.

    Kdyby se potřebné expy mezi tierama zmenšily na polovinu, tak možná potom by to bylo OK, ale takhle fakt ne.

    A argument že "to vydrží stovky hodin", to je co za píčowinu? To jakože když dosáhnu vyššího tieru rychlejc, že mi to nevydrží nebo co? Přestanu hrát? Takhle to uměle natahovat to je fakt na howno.
    • že to máš ty o grindení na max level je tvůj problém ..nekteří hrači hrají hry pro zábavu ne pro to aby měli max lvl ....mám 1700 HB a nejradši lítám Ki 43 II Hayabusa level 2 protože je to vyborný letadlo který je radost letat ....je my líto tvé osobní frustrace. ..ale do toho nás netahej *1*
    • Zjevne patris k tem hlupakum, kteri vubec nechapou, k cemu hry sou ... kupodivu proto, abys je hral, a ne proto, abys je dohral ... resit jestli je neco na lv1 nebo lv 100 ... a vubec nevejtsi magori si pak koupej namaxovanou postavu/acc ... a nejak nevim, k cemu to jako maj ... je to stejny, jako kdybys si koupil singl, od nekoho za kilo zaverecnej save ... a prsil se, jak to max dohrany ...
    • podle komentu na nemecky BF109 usuzuju ze jsi hral jenom Arcade bitvy ... v historical je to krapet obtiznejsi .... mam Rusy na 9 nemce na 8 usa na 9 a brity na 7 a nemam problem a bavi me to at uz s premiakem nebo bez nej.
    • Tak to jsi potom lamička to není hrou... :-x
    • cr8gg
      Prave nizsi tiery jsou to nejlepsi na ty hre... litat jen s normalnima kulometama, zadnyma kanonama s vybusnejma nabojema atd... to umi akzdej blb strelit 1x kanonem do letadla.....
    • Jinak německá letadla jsou podle mě nejlepší. Jakmile dostaneš k Bf 109 podvěsné kanóny R6 s 20 mm, nebo pak u Bf 109 G-6 R5 s 30 mm, tak jsi v podstatě létající tank a prakticky bez lepšího míření každého rozřežeš s chirurgickou přesností.
    • Já si spíš myšlím, že jsi prostě trochu slabší hráč. Na věčném grindování není přeci nic špatného. Tvým úkolem není přeci mít hned nejlepší letadla, ale postupovat pomalu nahoru, snažit se ze všech sil a mít trochu trpělivost, což asi nemáš *7* Jina v AB dostáváš prd, nejvíc expů nabereš v HB i bez premium účtu a tierů dosahuješ mnohem rychleji než v AB.
    • Tvrdíš, že německo se nedá hrát a přitom jsi za ně nehrál. Když lidi tvrdí, že je to nehratelné, znamená to jen, že to neumí. Pokud se to člověk naučí, je to naprosto v pohodě...
    • pokud tě hra nebaví již na nižších týrech, nevím proč předpokládáš, že na těch vyšších tě bavit začne....
    • možná to nebude tím aby se to natahovalo, ale aby byl dostatek hráčů pro všechny ranky a né aby byla mapa plná jen migů-15

      jinak já nemám problém hrát lvl16 bez premiového účtu, člověk nejvíce prodělává na opravách letadel, takže nenechat automaticky opravovat letadla, ale střídat všechny národy a nechat letadla opravit automaticky,

      letadla na nízkém ranku za němce, není to žádná sláva, ale ani ostatní nemají na podobném ranku nic zázračného

      řekl bych že to je jen o přístupu

      WT není zázračná hra, ale je to jediná hra svého druhu která poskytne zdarma výborný zažitek z bitev v HB nebo sadomaso hru AB + FBR pro opravdové piloty
      • Von_Ljonborg
        Jo a pokud to má být proto, aby byl dostatek hráčů pro všechny ranky, tak to asi brutálně selhalo, jelikož na ranku 20 se čeká na hru 5+ minut i s povolenýmá EU, Rus i USA serverama.
        • tak tohle bych nebral tam čeká i japonec 20lvl, ale nevim co je to za letadlo :-D možná ufo
      • Von_Ljonborg
        Nemají nic zázračného? Zkoušel jsi hrát low lvl SSSR? :-D
        Tam mám rekord asi 16:0 při hraní za rezervy.
  • Menorri
    Zkuste hrát za němce a nálada vás přejde *1* *1* *1* *1* ...hra je sice nádnerná, dlouho jsem neviděl takovou grafiku a takový výkon který hra dává ...ale pořád je to jen o tom kdo má co lepší a ne o tom kdo je lepší...
    • No nevim, za nemce jsem pred 2 dny dal s BF109 F4 11 sestrelu, nez me sundali. Za chvili stejne skoncila hra, takze vysledne skore 1-12. Nemci maji ultimatni 109 verze F4 od noveho patche kdy jim pridali moznost podvesit dalsi 2 20mm kanony. Pravda je, ze zacatky jsou slabe, protoze je to samy ital s mizernou kadenci, ale to se musi pretrpet.
    • Menorri
      Just...LOL...jen jsem tak prolítnul komenty a dozvěděl sem se že BFka jsou vlastně nejlepší letadla ve hře.....hravě sestřelej Spitfira i Corsara...hoší nekoukejte se co ty letadla dokážou papírově...ale co dokážou ve hře *1*
      • Menorri
        Ono vystoupat a slítnout na nepřítele je sice krásný...ale to by jste museli bejt výš než ten nepřítel což proti spitfiru nebo corsaru moc nejde se stoupavostí BFka....a když už se vám to povede tak jim stačí s jejich obratností jen maličko uhnout z dráhy letu a vy si v rychlosti ve který na ně letíte ani neškrtnete....a pokud tedy selžete a řeknete si zase vyletím nahoru a uletim jim ...tak vás čeká další trpké zklamání jelikož spitfire vás hravě dolítne *1*
        • Tak corsair pro Bf109 není moc velkej problém. Při střemhlavém letu nahoru si dokáže Bf 109 mnohem déle udržet energii a navíc corsaira v pohodě utočí. Ano spittfire je asi lepší letadlo kromě G-10 a upřímně v HB se jim vyhýbám jak čert kříži. Většinou čekám někde na kraji mapy až všichni sletí dolů. Spittfire má však jednu nevýhodu proti Bf 109 a to tu, že je lehčí. Což znamená, že při jakémkoliv klesání je Bf 109 rychlejší a dá se mu celkem v klidu uletět. Ale uznávám že je mnohem lehčí sestřelit Spittfirem Bfko než naopak.
    • Tak to asi lítáš špatně, němci maji bezkonkurenčně nejlepší "Boom n' Zoom" stíhačky z celé hry, obzvlášť BF109-f4 ... schopnej hráč by mohl zvládnout vystřílet s tím libovolnej počet nepřátel na stejným i vyšším tieru, zatímco neschopa s tím nesestřelí nic. Pokud seš spíš hráč typu vlítnu do roje a budu střílet, tak ti doporučím Brity nebo Japonce
      • BF109 není "boom n zoom" ale typickej E-stíhač. Mezi "boom n zoom" patří F4U nebo FW 190. Rozdíly tu jsou sice jen minimální ale na styl lítání to má vliv.
        • FW 190 bohužel moc nevychytali ve WT a v základu to jsou úplně strašné popelnice. Hrozná manévrovatelnost, zbytečně velké otáčky a tristní stoupavost. Byl jsem naprosto zděšen, že jsem si koupil FW 109 A5 na 11 ranku a v základu se nevyrovnal ani moji Bf 109 E-3 ve full výbavě, která je na výrazně nižším ranku. *7*
          • Bohužel to je problém všech těžkých stíhačů. Jedinou jejich výhodou je váha, která jim umožňuje ve střemhlavém letu dolů obrovsky akcelerovat a dosáhnout tak maximálky během chvilky. To napr. BF109 nedokáže, protože není tak těžká. Proto je u nich důležitý dodržovat "Boom n' Zoom" taktiku. Ne všechny ale baví nekonečnej cyklus stoupání a klesání. Proto hodně lidí považuje německý letadla za popelnice co nic nesestřelí. Já osobně ale taky víc preferuju Bf 109 nad FW 190
      • Jo, Němci jsou the best. Mám teďka konečně Bf 109 G-6, v čumáku je 30 mm MK 108, nad čumákem 2x 13 mm MG 131 a pod křídly 30 mm R5 *16* . Při "Boom n' Zoom" jde nepřátelské letadlo do kytek během pár sekund.
        • Hanzales
          Kurňna tak já mám asi jasno, hurá na BF-109 a na USA se asi vyprdnu a k té P51 se probojuju až časem. S tím BF-109 se mi lítalo právě hodně dobře i v tom Wings of Prey, tak je to pro mně asi jasný.
          • jj, Bf 109 od F-4 do G-10 jsou podle mě jedny z nejlepších letadel své třídy. Mají perfektní stoupavost, rychlost a naprosto pro nepřátele devastující výzbroj. Jsou sice určené primárně pro "Boom n' Zoom" a nejde s nimi moc manévrovat jako se Spitfiry, ale když už se za někoho dostanou, tak pilot s letadlem v zaměřovači zažije peklo.
      • Přesně tak, já mám naopak němce a jejich BF109 nejraději. Je to skvěllý "Boom n' Zoom" stíhač a s jeho kanóny "Mg 151"- 20mm nabité HEI nábojovými pásy nebudete mít problém dostat žádného stíhače. S bombrdéry už je to horší, na ně se víc hodí APHE.
        Hlavní výhody tohoto letadla jsou: Akcelerace, Stoupavost, E-vlastnosti - akcelerace ve vodorovném a střemhlavém letu, dlouhodobě udržitelná stoupavost + "energo" vlastnosti, tedy schopnost krátkodobě držet vyšší rychlost nabytou střemhlavým letem, držet tuto rychlost ve svíčce, atd.
        S obratností (nebolí schopností, při co možná největším rozsahu rychlostí, provádět co možná nejostřejší manévry za použití všech třech ovládacích prvků - křidélka, směrovka, výškovka) už je to horší. V žádném případěn nezkoušejte v nízké rychlosti utočit v ploché zatáčce Spitfire. I s dostatečnou rychostí je to dost často problém.
    • cr8gg
      neni pravda :) zalezi na podminakch boje, na situaci a na tom jak premejslis... bud litas do kopky enemy nebo vyckavas jako jak a jdes na ne zezhora nebo kdyz jsou nejzranitelnejsi ..
  • Já se tak nemůžu dočkat těch lodí... *14* *14*
  • pěkné, ale ve společné bitvy tankú, letadel a lodí neuvěřím, dokud si to skutečně nebudu moc zahrát. Tohle je jako prodávat jablka, které vyrostou teprve za tři roky a nikdo neví zda budou kyselá či sladká. Já vím, jsem skeptický a možná že zbytečně...ale vyvážit herní mechaniku bude náročné a taktéž se obávám toho, že s rozsáhlostí bitev, map a množstvím hráčú, pújde framerejt k nule a ping do nebeských výšin.....rychlost hry, která je vidět v první části traileru by pak mohla být tou reálnou
    • hlavně pochybuju že tenhle mód s kompletní technikou bude primární. teď taky nemáš hned na úvodní obrazovce nic jako Světová válka, ano, je to tam, ale neni to vidět pokud nenajedeš mezi nabídku misí..
      • A proc by nebyl? Pokud to bude sranda, tak to budou hraci hrat ... jak sem uz zminoval, u HB a dalsich vidim aktualne problem predevsim v tom, ze sou dlouhy cekaci doby ... coz i zajemce odradi.
    • Pokud sis vsim, tak pozemni technika ve hre je ... jen ji ovlada AI, takze se defakto nic nezmeni, jen tu techniku budou ovladat hraci. Totez plati o namornicvu - lode ve hre sou, ovlada je AI, jediny co se zmeni bude to, ze je budou ovladat hraci.

      Takovej wargaming neumi udelat ani takovou chujovinu, jako ze by nad bojistem aspon sem tam prelitlo letadlo ...
    • Tak ve hře už tanky a lodě jsou, jenom ne hratelné, v traileru se nikde nepíše, že s nimi máš hned hrát
    • hra tanků a ůetadel byla k vidění na gamesconu a měla by být dostupná už při vydání PS4 takže pár měsíců ?
      • těším se....ale v trajleru jsem viděl lodě, ty ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit