Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu jak všichni podle ne příliš povedené prezentace, hned vědí jak bude nový xbox "stát za prd" a tak dále. Do startu prodeje je ještě daleko a mnohé se ještě dozvíme. Nevím ale když například automobilka představuje nové auto, tak taky hned nevyžvaní všechno, ale informace uvolňuje postupně. Já konkrétně sa na nový xbox těším a věřím že se dočkám mnoha dobrých zpráv. (např E3) *4*
    • Pokud většina toho co ukázali je negativní nebo zbytečná tak se nediv když všichni nejásají.
      • S tím souhlasím, že nejásají já také ne, ale dělat závěry z jedné prezentace....
  • čí nadšení ?
  • ucho
    konzole bude patrně slušná, ale ta prezentace stála za prd...
  • Žádnou konzoli jsem si nikdy nekoupil a nehodlám to porušit ani v budoucnu. Konzolisté jsou na nejnižším žebříčku hráčů spolu s pipkami co hrajou facebook blbiny. *16* *16* *16*
    • Na nejnizsim zebricku jsou hraci paraziti, kteri hry nekupuji, ale kradou. Zastoupeni patazitu na jednotlivych platformach neni nutno rozebirat.
    • Já jsem spíše PC hráč, ale nechápu ty rozepře mezi konzolemi a pc. Pro mě jsou si všichni hráči rovni a ať si každý hraje na čem chce, když ho to baví. Každá platforma má své pro a proti. Já nestojím o to, aby mi někdo vnucoval názory, že si FPS dokážu vychutnat stejně dobře na konzoli (když jsem zvyklý na myš místo páček) a zároveň nemám potřebu se pár let po vydání nové generace konzolí vysmívat jejich slabému hardwaru.

      Ten příspěvek berte s rezervou. Já se nudil a vím, že ta námaha napsáním tohoto příspěvku válečnou sekeru mezi oběma tábory nezakope a rozbroje budou nadále pokračovat *4*
    • Taky jsem si nikdy žádnou konzoly nekoupil a ani nehodlam, ale to není důvod shazovat lidi co mají hold radši pohodlí konzole a preferujou ovladač. *7*
    • Ano a ty jsi na nejvyšším žebříčku hráčů.. Jsi Ma*or. *11* *11*
    • Rhulad
      A za nejlepší RPG poslední doby považuješ Skyrim že jo... *3*
  • Pete.palis
    vidim krabici...rozkliknu článek a...lítá mi v obzoru další krabice s reklamou *16*
    • AdBlock a máš o krabici míň *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit