Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je pravda, že asi poměrně velká část funkcí spojených s Live TV u nás asi nebude dostupná (což ovšem neni chyba MS, ale jednoduše ekonomické výhodnosti takové investice,), ale třeba já jako fanda amerického fotbalu (jak divák, tak i jako hráč) si dovedu představit, že na trhu, na který MS primárně míří (US) budou mít tyto funkce úspěch (a ne jenom kvůli posedlosti američanů statistikami a Fanstasy ligami). Toto je především o mentalitě, nikdo nemůže v dnešní době udělat výrobek, který by vyhovoval všem, taková je prostě realita.

    Ano, MS do nového Xboxu implementoval spoustu funkcí, které nyní nejsme schopni využít nebo na které prostě nejsme zvyklí. Ale pokud vím, tak první dotykové telefony se taky moc neujaly a když Apple přišel s Iphonem, tak se bez nich najednou nikdo neobejde. Jde o to, že MS integroval služby, které zatím nejsou tak využívané a přijdou nám nyní zbytečné, ale za rok, dva si bez nich nedovedeme život před televizí představit.

    Já jsem vyrostl u PC a "starý" Xbox mám teprve něco přes rok a musím uznat, že hraní na konzoli i na PC má každé svá pro i proti, takže tohle neberte jako obhajobu nebo kritiku ani jednoho. Spíše to berte jako zamyšlení nad tím, že MS prostě nemůže myslet na to, co přesně by chtěl Pepa z Horní dolní dělat u televize (tímto se Pepovi omlouvám). Ale že se zaměřuje na (zatím) největší světový trh a my jsme tudíž v pozadí...
  • O jej, už je to tady zas :-). PC vs. konzole. Každý ať si hraje na čem chce, ne? Pro určitou skupinu je to PC, pro jinou konzole. Někdo hraje na obojím. Oboje má svoje výhody i nevýhody, tak proč takový hate :-)?
  • MrSanta
    Zajímalo by mě co si lidé vlastně od představení nového xboxu představovali. Krabicu i s ovladačem ukázali, představili základní pilíře konzole a ukázali pár her. Víc jsem od toho nečekal. Proč veškerou munici vystřílet před E3.
    Pro mě jsou nejdůležitější hry a ty zatím ani MS ani Sony nějak extra nepředvedli.
  • Já si ten Xbox One koupím. Hlavně kvůli Kinectu.
    1) Asi nejsem dost paranoidní, abych se bál toho, že se na mě Bill bude koukat.
    2) Že to musí být 1 denně připojené k internetu je mi ukradené, protože to bude připojené pořád a na chatu to rozhodně nehodlám tahat (jenom de*il se vezme do přírody herní konzoli)
    3) Nebudu moci prodávat ani kupovat bazarovky? A co? Komu tohle vadí? On to opravdu někdo dělá? Pokud ano, jeho problém, mě to vůbec nezajímá.
    • ty jsi asi ješte nehral v prirode, to je nej
  • Žádnou konzoli jsem si nikdy nekoupil a nehodlám to porušit ani v budoucnu. Konzolisté jsou na nejnižším žebříčku hráčů spolu s pipkami co hrajou facebook blbiny. *16* *16* *16*
    • Na nejnizsim zebricku jsou hraci paraziti, kteri hry nekupuji, ale kradou. Zastoupeni patazitu na jednotlivych platformach neni nutno rozebirat.
    • Já jsem spíše PC hráč, ale nechápu ty rozepře mezi konzolemi a pc. Pro mě jsou si všichni hráči rovni a ať si každý hraje na čem chce, když ho to baví. Každá platforma má své pro a proti. Já nestojím o to, aby mi někdo vnucoval názory, že si FPS dokážu vychutnat stejně dobře na konzoli (když jsem zvyklý na myš místo páček) a zároveň nemám potřebu se pár let po vydání nové generace konzolí vysmívat jejich slabému hardwaru.

      Ten příspěvek berte s rezervou. Já se nudil a vím, že ta námaha napsáním tohoto příspěvku válečnou sekeru mezi oběma tábory nezakope a rozbroje budou nadále pokračovat *4*
    • Taky jsem si nikdy žádnou konzoly nekoupil a ani nehodlam, ale to není důvod shazovat lidi co mají hold radši pohodlí konzole a preferujou ovladač. *7*
    • Ano a ty jsi na nejvyšším žebříčku hráčů.. Jsi Ma*or. *11* *11*
    • Rhulad
      A za nejlepší RPG poslední doby považuješ Skyrim že jo... *3*
  • Mě by zajímalo, jestli někoho v MS napadlo, že si budou lidi muset koupit novou obyvákovou stěnu.
  • Nechápu jak všichni podle ne příliš povedené prezentace, hned vědí jak bude nový xbox "stát za prd" a tak dále. Do startu prodeje je ještě daleko a mnohé se ještě dozvíme. Nevím ale když například automobilka představuje nové auto, tak taky hned nevyžvaní všechno, ale informace uvolňuje postupně. Já konkrétně sa na nový xbox těším a věřím že se dočkám mnoha dobrých zpráv. (např E3) *4*
    • Pokud většina toho co ukázali je negativní nebo zbytečná tak se nediv když všichni nejásají.
      • S tím souhlasím, že nejásají já také ne, ale dělat závěry z jedné prezentace....
  • Treba ty tzv. starsi xbx360 tituly na tom půjdou přehrávat ve verzi pro PC (aspon ty co podporujou win live) :)
  • Ak sa situacka okolo bazaroviek ukaze ako pravdiva, kazdy clovek co si toto zariadenie kupi je nekonecny idi*t, coz samozrejme bezmozgova masa konzolistov dozaista je, takze sa mozeme tesit na ziarivu buducnost.

    To ako pozicat knihu a na nej je slot na kreditu, a otvori sa ti az vtedy ked zaplatis poplatok. Chore a zvratene.

    Nekupujte to, inak sa ich politika nezmeni.
    • a) nekoho bazar jednoduse nezajima

      b) to same plati o steamu, a podivej se, kolik ma uzivatelu ze strany bezmozkove strany pc hracu
    • microsoft je hajz3l a mozno si tym vykope svoj hrob. Ale je to velmi dobry napad ako sa zbavit bazarovych predajcov. Fakt nechapem co na tom vidis chore a zvratene, nemohol by si to vysvetlit?
      • nauc sa citat

        ak si v zivote nikomu nic nepozical, od pera, bundy az po bicikel, tak to asi nepochpis

        huxley s orwelom sa musia obracat v hroboch
        • dobre, ale preco si myslis ze bude lepsie ked budu mat ludia k hram alebo inemu licencovanemu obsahu zadarmo pristup. Ked uz tu mame ten penazny system tak preco ho nevyuzit ako motivaciu pre tvorcov obsahu. Netvrdim, ze je spravne ze clovek musi platit ked si chce skusit hru alebo knihu. Lenze mne pripada, ze vacsina ludi na tejto planete su nezodpovedny tupci, ktory ked dostanu slobodu tak nezaplatia za nic ak ich k tomu niekto neprinuti. Ako maju byt potom motivovany tvorcovia obsahu ? Nebolo by spravodlivejsie a funkcnejsie keby si hru zaplatil kazdy blbec a nie len zopar ludi co to poziciavaju dalej ?
          Za predrazene hry a poplatok za kazde nainstalovanie hry moze jedine nezodpovedny pristup kupujucich. A teraz tym mozno budu trpiet vsetci.
    • Věšteckou kouli máte k zapůjčení? Já jen, že nikdo nikde nic nepotvrdil, jen že na tom hry z druhé ruky půjdou a že všechno ostatní bude v rukou vydavatelů, licencí a politiky, která ještě není hotová... :-)
  • ja mam z vydani nove generace jako pc-čkar spíš hruzu. zase budu muset vyhodit skoro nový rok a pul stary komp za 25 tisíc a koupit nový aby neco rozjel alespon na medium detaily *7*
    • Tak to jsi koupil hodne spatny komp. Jinak si to vysvetlit nedokazu. *7*
      • Tesco quality, ale urcite byl v akci
    • wooot?
    • Rhulad
      ty jseš spolu s Veskoslavem pýchou všech pcčkářů *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit