Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vtipné jak lidi reagují a brečí. Kdyby někdo z lidí zapojil mozek , tak mu dojde , že za rohem je E3 , na které se teprve microsoft ukáže. Šlo pouze o oznámení nové konzole , ne o předváděčku her a všeho.
    • Z h *4* vna bic neupletes.
      Ohledem výkonu se zadny zazrak nedostavi. Bude to proste lepsi notas a vyvojari nemaji prostor pro zadnou revoluci.
    • O tom se tu prave bavime, Mlho. Proc nekdo udela takovou šajz predvadecku, aby to musel na E3 napravovat.
      • Protože MS potřeboval jasně odlišit a tedy taky odděleně komunikovat multimediální funkce s Kinectem. Na E3 nemůže ukazovat streamování televize, ale hry. A kdyby obojí ukázal najednou, na jedné akci, jedno nebo druhé by zapadlo. Musíte pochopit, že Xbox One už není jen herní konzole.
        • A proto do toho zamotali EA sports, Forzu & CoD? To na tvoji teorii moc nesedi... Uz PS3 neni jen herni konzole, tohle zjisteni u xbox one neni budicek.
          • A kolik z té prezentace ty hry zabraly a jak důležitou roli tam hrály? :-)
            • Viz sestrich na youtube vyse :)
  • Jednoduše zhodnotily vyhlídky Xboxu trhy, když během pár dní poskočily akcie Sony o 10%.
  • Když si mám vybrat mezi nex-gen konzolem, Xbox one nebo PS 4, volím Wii U
  • Já osobně novému xboxu fandím. Když to totiž tak vezmu, tak pro mě jako PC hráče je to prostě lepší volba. PS4 je podle toho co zatím víme herní konzole, tedy kromě exluzivních titulů nepřináší nic nového, všechno co dovede a mnohem víc už mám na PC. Na druhou stranu tu mám nový xbox jako multimediální konzoli. Nic jako kinect v PC nemám a proto mi umožňuje hrát spoustu ptákovin s návštěvami, kamarády apod. Navíc když si koupím xbox, nemusím řešit dalších milion krabic pod TV, všechno je to v jedné bedně, která přejímá jednu podstatnou vlastnost konzolí - blbuvzdornost. Nemusím se o nic starat a velice jednoduše a intuitivně můžu zaráz sledovat seriál, skypovat s lidma a ještě se dívat na počasí. To vše v pohodlí křesla v obýváku.
    PS4 se nikam neposunuje, je to prostě "jen" další konzole, která konkuruje PCčku a jiným herním zařízením. xbox to posunuje dál, přidává hodnotu, nezaměřuje se na HC hráče protože ti mají stejně většinou PC, zaměřuje se na casual hráče kteří se chtějí bavit - a ne nutně u her, proto má za mě plus. Vlastně xbox šikovně vyfoukl rybník teoretickému Steamboxu, který chtěl cílit přesně sem.
    Jo, jako herní konzole bude PS4 pravděpodobně lepší. Jako konzole obecně, si myslím, že bude úspěšnější xbox.
  • Já si to teda určitě nekoupim, ale sem zvědavej jestli hry na Xbox One budou mit antialiasing :DD
    • Ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit