Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jede to jen na originu?
  • MrSanta
    *15*
  • kostejnesmrtelny
    Taky jsem ti poslal request. Hrat v kompletne random teamech je o nicem *5*
  • Aneb jak zvednout natěšenost z naprostého nezájmu na "slint" za 2 minuty *8* *8*
  • Původní Syndicate taky dávali dohromady 4 lidi v garáži. Warran Spector, jestli se nepletu? Dneska je situace jiná, myslim, že vývojáři by měli možnosti, o kterých se jim dřív nesnilo. Dopadlo to ale tak, že se hry staly konzumačním produktem. Mass Effect a CoD jsou toho jasným důkazem.

    Vemte si, kam to dopracoval Splinter Cell, kam Hitman (nejlepší díly jsou prostě první a druhý, bez diskuze)
  • neni, tupá lůza je pro mě někdo, kdo se odmítá zamýšlet nad různými příčinami, následky a reakcemi. Pokud někdo vysloví názor, pak to beru. Ale tady na serveru to dopadá tak, že když někdo mluví proti vlvně, dostává automaticky minusy - (třeba pokud se někdo zastane CoD, nebo haní Mass Effect). Takoví lidé jsou pro mě jen tupá lůza, nedokáží adekvátně reagovat. Prostě ovečky. Je pro tebe pojem ovečky přijatelnější?

    Tebe a Cahira považuju za pasáčky oveček :-)
  • Hele.. nesmíš se na ně zlobit :) Oni chápou pod pojmem starej magazín něco, co je rok starý a listuje se v tom leda tak šipkama doleva/doprava... takže ty reakce na to také vypadají. Jinak naprosto souhlasím. Na starý Syndicate ještě od Bullfrogu rád vzpomínám, u toho nového se nemůžu zbavit trochu pocitu.. že je to od EA a bude to variace na Crysis2.
  • Trol.diskuzni
    Je to poněkud zvláštní způsob vnímání tohoto slovního spojení z jeho strany... *13*
  • Dej mi vědět až tu slušnost projevíš.
  • Cili ze se snazi prizivit na zname znacce. Ano tem chytrejsim dojde. *5* Ale taky vime, ze dobra hra bude dobra i bez jmena a patlanina bude na prd i kdyz se bude jmenovat jakkoliv.
  • Hairy_Ass
    Takže u pro tebe označení "tupá lůza" není urážka, zajímavé. *3*
  • Kazdemu je asi jasne,ze tohleto je hra ze sveta Syndicate a ne jeji remake.
    Podle me daleko mensi zlo nez udelat remake Jagged Alliance a nedat tam moznost hrat na tahy.
  • Je to takový mix Deuse exe, Mass efectu a Trona. Není to zas tak špatný mix, ale dokud neuvidím kladné recenze, tak této hře (ačkoliv má slušné ambice na to stát se úspěšnou) nevěřím.
  • no jeden z najlepsich trailerov v poslednej dobe, super zostrihany, husta hudba..
    celkom sa tesim, rozmyslam, ze si kupim stary syndicate..ano ano viem, ze toto nove neni so starym nic spolocne okrem nazvu a bla bla, ale nahodou to vyzera na fajn shooter s mnohymi moznostami gameplay a kvoli starbreeze verim ze aj putavym a dobre podanou stroyline
  • Jednak mám v sobě tolik slušnosti, že nikomu nenadávám a nedegraduju se tím. Za druhý jsem položil čistě pragmatické stanovisko. Taky svůj názor nikomu nevnucuju. A rozhodně se nebudu ponižovat dohadováním s takovým idividuem, jakým jsi ty.
  • Takže lidé s jiným názorem jsou tupá lůza? Nejsi trochu bl*ec?
  • Ať žije kyberpunk..!
  • fallkenow
    A ty jsi dement, proč je Deus Ex sračka? Protože ti nabízí silnej gameplay a musíš hodně číst, moc náročný, viď? B*tch please ...
  • JohnyTheZik
    Myslim, ze me najdes pod johnythezik.
    Momentalne mam nick Takezo Kensei. Pridej si me a muzem zahrat :)
  • Kámo moji chlupatou prdelku bys nechtěl:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit