Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomas_Beno

    aha aha. uniklý gameplay a gameplay který hrál někdo jiný je odlišný... tak ty jsi dobrej

  • Přestal jsem číst po asi 6 větách. Tak si ušetři námahu. 

  • goyim

    USA nikomu atomovkama nevyhrožovaly, USA "jen" atomovky použily včetně nejvyššího počtu testů. USA taky "jen" pomohly získat atomovky Pakistánu, což je zločinný nestabilní režim, díky kterému nás od jaderné války minimálně na SV dělí jeden džihádistický infiltrátor v jejich armádě. USA tam proto musí neustále pumpovat prachy a hlídat je. O tomhle jejich "úspěchu" nikdo nemluví. Samozřejmě, že vše dělají pro svoje zájmy, protože Pakistán potřebují k "demokratickým" voj. operacím na SV. Pak je tu nukleární doktrína - Rusko má jen defensivní (použití jen v případě existenčního ohrožení). USA nemá. USA má doktrínu pre-emptivního prvního útoku, což je v případě umístění raketových systémů blízko Ruska samozřejmě problém. Co se týče okupace a připojování území, tak USA dodnes ilegálně okupuje např. Kubu, kde provozuje mučírny v Guantanamu. Dále 1/3 Sýrie (agro a ropnou oblast), kde vesele staví základny (samozřejmě ilegálně, porušuje mezinárodní právo), brání tak zemi před poválečnou obnovou (prakticky válečný zločin). USA ukradlo např. Puerto Rico nebo Hawai. Nastudovat historii prosím. U Lýbie a Jugoslávie nechutně lžeš a vyběluješ zločiny. Lýbie měla nejvyšší životní standard ze zemí Afriky, po "demokratickém" zásahu USA tam ISIS obchodoval s lidma a dodnes tam válčí gangy mezi sebou. Takhle bych mohl pokračovat do aleluja. Z Kosova (kde NATO přepsalo hranice, když už je řeč o přepisování hranic Evropy) je drogová základna kde trénují bojovníky ISIS. S Irákem opět komplet lži a vybělování historie. Irák žádné riziko nebyl a ZHN neměl. Vše byly lži vyfabrikované USA, včetně napojení na Al-Kajdu. I kdyby to byla pravda, tak důvod napadení neměl nic společné s Izraelem. Navíc Izrael sám porušuje rezoluce OSN, lidská práva a staví ilegální osady, tzn. tvůj argument je hloupst. Vyběluješ ilegální válku agrese, která způsobila 1 milion mrtvých, gratuluji. USA je největší terorista planety. To nejsou moje slova, ale slova světové kapacity Noama Chomskyho a má proto kvalitní argumenty:

    https://www.youtube.com/watch?v=vRbnPA3fd5U

    Btw, označit Ruskou válku za "dobyvačnou", po tom, co tam USA "demokraticky" pomohla rozpoutat krvavý převrat a pak do toho zločinného nedemokratického režimu 7 let pumpovala zbraně a živila tam civilní válku, to může skutečně jen lhář a ignorant. Na závěr pár faktů k zasmání:

    1) USA má na svědomí jen od roku 1990 přes 100 vojenských intervencí. Přes 900 základen po celém světě (z toho je spousta ilegálních). Rusko jich má mimo svoje území asi 10. Ale Rusko je to impérium, co se roztahuje? Ok, lol.

    2) Renomovaná organizace Gallup provedla v roce 2013 světový průzkum ve více než 80 zemích, přes 100 tisíc respondentů. Otázka, kdo je nejvěším nebezpečím pro světový mír. USA suveréně skončily na prvním místě, DALEKO před nějakým Ruskem, Pakistánem nebo Čínou. Od té doby už ten průzkum nikdy nezopakovali a média o tom držely hubu. Holt je třeba udržet ovce v komatu. To holt není informace, kterou poslušný Američan potřebuje vědět.

    3) Merkelová právě přiznala, že nikdy neměli v plánu implementovat Minsk. Jen chtěli získat čas, aby se mohli vyzbrojit.

  • Pavel Makal

    Píšete nesmysly. Odsoudili jsme Ukrajinu k vleklé válce? To je přeci hloupost, Ukrajina se brání, protože alternativou je zjevná genocida. A v té obraně jí kolektivní Západ ze všech sil pomáhá, a to i na úrovni běžných lidí, kteří třeba i v naší zemi pořádají bezprecedentní sbírky. Vaše slova o házení pár drobných žebrákovi jsou akorát povýšeným plivancem na jejich snahu, naštěstí je (tedy nás, jsem jedním z nich) to moc nezajímá. O přímé intervenci západu se s ohledem na doktríny NATO asi nemá smysl bavit. A nikdy mě nepřestane překvapovat, že zrovna v naší zemi je tolik lidí, kteří by s radostí kvůli domnělému následnému míru začali tlačit Ukrajinu do jednání a ústupků agresorovi. Přeji hezký den.

  • Inquisitor

    A ten článek je co?

  • Inquisitor

    Po Anglii ne, oni si je odvezli do usa.

  • Jsem rád žes nám dal své dobrozdání a to dokonce písemně. Hluboce si vás, filozofů píšících na herní servy, vážím. 

  • Dělej si co chceš. Každý nechť si zvolí formu jakou je libo. Nemám potřebu říkat lidem co mají dělat. Já jen vysvetluji svůj postoj. Smysl bojkotovat rusaky IMHO má. Vysvětlovat to tady můžu ale nechce se mi tapetovat diskusi. Já osobně bych vypakoval z naší země všechny rusaky domů a je mě jedno co si kdo o mě bude myslet. Za 2sv. se taky Němci nepromenadovali po piccadili v Anglii.

  • Krátký je maximálně Váš rozhled a myšlení. Pokud nechápete (nebo nechcete pochopit), že jediným možným řešením když silnější napadá slabšího je sebrat veškeré síly a jít mu na pomoc, tak jste pátou kolonou naopak Vy. 

    Západ přímou intervenci odmítl a odsoudil UA k vleklé válce, která si vyžádá desetitisíce mrtvých, o ekonomických důsledcích ani nemluvě. Rusko sankcemi k jednání opravdu nepřinutíte. 

    Na místě je obava, ze zatáhnutí EU do války a přenesení konfliktu na její území, což by si nikdo z nás asi nepřál. Pak nám tedy nezbývá než čekat jak vše dopadne. Občas poslat nějakou částku na pomoct UA nebo bojkotovat ruské zboží a služby. Taková charita, kdy žebrákovi hodíme pár drobných, ale pod svou střechu si ho nevezmeme.

    Asi normální chování obyčejného člověka, toho jednoho z mnoha milionů. Problémem ovšem je, když z tohoto kupování odpustků uděláte morální základ a každého kdo vůči tomu vznese pochybnosti označíte za nepřítele společnosti.

    Jste herní web s dlouholetou tradicí a svoji práci děláte víceméně dobře. Pokud ale toužíte po politických článcích, možná bych změnil plátek. Už jen z úcty k tradici Tiscali Games.

  • Morraw

    Hm. Chápu, že je teď trendy se vůči něčemu vymezovat. Teď vůči všemu co je ruské. Hlavně v Evropě.

    Paradoxně se to většinou takovým “uvědomělým” lidem vrátí jako bumerang. Třeba, že zapomněli někde pokleknout nebo nepodporovali něčí práva dost hlasitě. Z větší části je to pokrytectví, ptže většina z nás co něco konzumuje (jidlo, oblečení, zabavu, elektroniku, služby…), moc dobře ví, že přímo či nepřímo podporuje něco špatného (režim, praktiky, devastaci planety, týrání zvířat atd)

    Osobně jsem silně proti násilí a to, že se stále mezi sebou zabíjíme ve velkém (nejen ve válkách), je prostě znakem necivilizované společnosti. Ale akceptoval jsem to jako jeden z morálních nedostatků lidstva.

  • Inquisitor

    Nejsi uvědomělý. To bude chtít školení.

  • Ok. Jak přesně pomůže Ukrajině to, že si nekoupim hru od studia, které ma původ v Rusku a proti válce obecně se vlastně vymezilo. Hra navíc bude v gamepassu, tvůrci už tedy za hru dostali zaplaceno. Máme tedy bojkotovat i Microsoft, zlikvidovat xboxy, odinstalovat Windows, protože Microsoft timto podporuje válku na Ukrajině? 

  • To není vymezení se vůči "zemi, která je nebo byla v nějakém konfliktu, kde umírali lidé". To sis vymyslel. To je vymezení se vůči Rusku, která provádí zvěrstva, které jsou od konce 2 sv. války naprosto bezprecedentní a nejenže nejeví snahu to ukončit, ale stupňuje násilí i rétoriku směrem k celému "západnímu světu". Uvědom si, že 400 km vzdušnou čarou od nás lidem lítají do baráku rakety. Taky nevede operace proti armádě, ale proti civilnímu obyvatelstvu s cílem odstavit je v zimě od elektřiny a tepla. Vypni si na týden topení, elektriku a vodu a pak si přijď podiskutovat. 

  • 1892> Myslíš, že minulost lze změnit ? 

  • pokrytecké do určíte míry je, všichni jsme pokrytci, ten kdo říká, že není, je největší. 

    Jen prostě nejde srovnávat Rusko a USA a nejde se odvolávat při válce na Ukrajině na války rozpoutané USA. 

  • Veskoslav

    Neberu nějaký uniklý gameplay, bavím se o lidech, co už měli možnost to hrát. Reálně...

  • Veskoslav

    Svým způsobem si hlupák...Neskutečný. Ono tyhle kecy ala SPD jsou na facku, ránu a ještě lopatou přes ksicht.


    Mimochodem Sověti by bez vnější pomoci drtivě prohráli. Dle tvé logiky se na to USA mělo vykašlat, nic jim neposlat, ať si to vyřídí sami. O VB a českých letcích, co ji bránili to platí taktéž. Měli se na to vykašlat, přeci jenom přispávali k zabíjení. Lidi jako ty se nesmí rozmnožovat, protože pak jsou z toho voliči SPD nebo komoušů....

  • ALHAZRED

    Promiň jako, ale jo. Nebo nevidiš rozdil v tom, jestni nas němci napadli v 1939tym, nebo 2023tym ??😎😉

  • Já chtěl jen poukazat na to, jak je takové vymezovani se a nepoužívání něčeho co bylo vyrobeno v zemi, která je nebo byla v nějakém konfliktu, kde umírali lidé pokrytecke. Mimochodem, co třeba používání GPS a systému Glonass? To take vsichni tihle internetoví bojovníci nepoužívají, předpokládám. Nebo stačí jen nehrát hry? 

  • Stephano

    Edit k mému příspěvku na začátku diskuze. Mého pradědečka věznili v gulagu v roce 1917. Naštěstí se mu podařilo zdrhnout doslova přes celý svět. Už nikdy nemohl vidět rýži, to bylo jediné co jedl. :)

    Nikdy o tom nemluvil, jsem na něj hrdý, škoda, že jsem ho nepoznal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit