Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Osobně jsem si myslel, že takové věci nebudu řešit a díla takových autorů si zahraju nebo přečtu. Zrovna nedávno jsem si chtěl znovu přečíst sérii o Hlídce. Autor série je silne proruský a samozřejmě se tak i vyjadřoval, většina vydavatelství s ním rozvázala spolupráci. Po 20 minutách jsem Noční hlídku musel odložit. A přitom si clovek řekne taková blbost spojit si tohle skvele dílo s politickými názory autora. Bohužel asi ještě dlouho mi bude trvat než to přejde. Rozhodně ale nebudu takový fanatik, abych to prodával nebo vyhazoval. 


    Tahle hra má výhodu, že je na GP. Takže stejně většina lidí to nekoupí. A osobně si myslím, že se Steam v Rusku stejně měl už dávno vypnout. Není nic horšího než mít Rusa v týmu s jejicha axaaxa. Navíc cena her je poloviční a přesto míra pirátství naprosto šílená. 

    P.S: Není to ani tak dávno, kdy zemřel u Bachmutu jeden z vývojářů Stalkera.....a to je ten rozdíl. 

  • Kakabundala

    Za a) Vývojáři jsou, pokud to správně chápu v Moskvě a na Kypru se jen vedou prachy jako to dělá spousta firem.

    Za b) Ani kdyby byli v jiné zemi a měli silný hlas... https://en.m.wikipedia.org/wiki/2022_Russian_businessmen_suspicious_deaths

    Nic nikomu očividně nebrání v tom, aby byly vypadeni z okna.

  • Jako nepodporovat LGBT je něco trošku jiného, než mlčky podporovat invazi do sousedního státu, to mi nepřijde jako dobře srovnatelné situace.

    Jako to studio musí být ve složité situaci, konec konců si ještě někteří z nás vzpomínají, jak těžké bylo u nás prokličkovat minovým polem schvalování  bratrské invaze apod...

  • Ako apolitickych sa oznacuje tak 3/4 Rusov. K comu toto spravanie budovane Kremlom poslednych 20 rokov viedlo mozeme krasne vidiet trocha vychodne od nas...

  • Preto sa to volá komentár a vyjadruje osobný postoj autora...

  • RodneYCZ

    Ale tady nejde primarne o to, co bude v te hre, ale o to, kam ty penize potecou. S CoD mas pravdu, ze je to reklama na americkou (britskou) armadu, stejne tak GTA je simulator gangstera a Tropico simulator diktatora (ac se treba nebere uplne vazne). Kdyby hru delali ukrajinci, tak nikdo nerekne ani ň.

    Problem je to, ze nakupem hry podporujes valecny, agresivni rezim. To je jako kdyby sis za protektoratu sel na nemecky film, rekl si "cerveni nebo modri, je to jedno", ale hlavne, ze uvidis novy blockbuster.

  • Psychotic

    O co že tohle píšeš ve spoďárech ušitých mongolskými dětmi na přístroji vyrobeném v továrnách totalitní genocidní komunistické diktatury?

  • Cely ten clanek je prehnany hon na carodejnice. Ve smyslu, kdo si nenasadi duhovou pasku je homofob a nebudeme se s nim kamaradit.

  • Tohle mi prijde trochu zfanatizovany.  Tady se jedna o hate herniho studia, ktere prohlasilo, ze je politicke nestrane. Za prve vubec nechapu jaky pokrytci chteji znat politicky nazory herniho vyvojare a proc? A co jako od nich chteli slyset? Ze studio odsuzuje valku? To by asi rychle cele studio skoncilo.  Tohle rikat je tam nelegalni. Potom byste si tu hru uz vubec nezahrali. Promysleli jste to vubec? 

  • Anon-ym

    Pokud je pro tebe např. hraniční genocida, ethnic cleansing a ostřelování obytných komplexů - "fandění červenému nebo modrému týmu" - pak tak nějak rozumím, že ti je to jedno. Užívej!

  • Row

    Mám mraky her ke kterým jsem se ještě nedostal, o to víc času na ně.

    Tohle, jestli to bude k něčemu, možná později. Buď až důvody bojkotu pominou nebo až to bude v nějaké akci za tak nízkou cenu, že mi ten půldolar do ruského rozpočtu žíly trhat nebude.

  • Row

    Tihle ale sedí na Kypru... a jestli ne, upřímně, pokud by byly prozápadního smýšlení, už jsou s nevětší pravděpodobností po skoro roce z ruska venku a vesele se distancujou, alespoň mně by ze sebe teda bylo na blití kdyby se z mé vlasti stala nacistická bašta a já tam vesele seděl dál a dělal že se nic neděje🤷‍♂️

  • ALHAZRED

    Njn, je to ako se Sauronem, jeden vudce, kopa bezmozku, bez pataře, ale ne žeby namisto ustupovani a drženi tlami, toho Saurona sundali ...

  • tomekbobek

    Děkuji za článek, ale skoro bych raději tohle nechtěl vědět. Pokud to budu hrát, bude tam dost hořká pachuť.

  • Kakabundala

    Ačkoliv s komentářem souhlasím a nevadí mi bojkot neeticky financovaných projektů, chtěl bych jen připomenout, že pokud jste uvnitř Ruska, nevyplácí se veřejně odsuzovat Putina. Obzvlášť, pokud máte na sobě hodně pozornosti, což Atomic Heart rozhodně má.

  • J.V.Stalin

    Bože ta cenzura je tady někdy až komická... 😐

  • houmrhoumr

    no mozna se i dockas ze to bude blbost. na rps v preview nadavali na mraky nelogicnosti v level designu, nedopecenost hernich mechanik a velmi otravneho hlavniho protagonistu...

  • Tanatonaut

    Asi tak. Ono už jen stačí napsat slovo cenz.ra a člověk má okamžitě ban. Podle mě na to už mají i script.

    a propos: Ono staré Games sice mělo lepší a daleko větší komunitu, ale ta benevolentnost tady v diskuzích zase byla trochu přehnaná.  Jestli si vzpomínáš, tak někdy i 5 z 10 stránek byl akorát flame war mezi 2 lidmi. To taky nebylo dobře. 

    Prostě z nuly na sto.

  • Děkuji za tento článek/názor/komentář, je to smutné, ale absolutní souhlas.

  • ALHAZRED

    Napsal sem tohle:

     No, ale kto si necha mazat med kolem hu..by a nezajede se podivat, jak to
    vlastne s tou hrou vypada ?? Investor ? No, ale to by musel zvednout
    p... že...😬😍

    nevim proč to ukryli asi pro tu p...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit