Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane redaktor Q2 neni leto...xD Jen narazim na konec clanku na to ze se ho fanousci v lete mozna dockaji..
  • Veskoslav
    Sice mně štve utírat z nich prach, ale jdete to:-D Navíc pokud si zakoupíš třeba Sc II, tak automaticky jsem získal i digitální kopii, kterou si můžu neomezeně stahovat:)
  • Este dodam, ze z hry boli vynaty aj 'basic attack' a pridana nemoznost nastavenia skillov na mouse buttony (ano presne tak, konzolovy dizajn). Je smutne sledovat ako sa kopa dobrych veci proste vytratila (vylepsovanie skillov runami, ktore mali byt zistakane ako loot). Hard-core postavy su mozne vytvorit az po dohrani hlavnej kampane na normal (kvoli RMAH, ktory v HC absentuje).
  • Veskoslav
    Neporazil Diabla. Tak proto:-D
  • Veskoslav
    Myslím, že soudit, jaká hra nakonec bude, jestli naváže na původní D2 nebo vytvoří nějaký mishmash, budeme skutečně moci, až budeme hrát naplno. Mněl jsem to štěstí hrát betu a rozhodně bych netvrdil, že je to pro bezmozky (což mnozí stejně používali už pro D2 ve srovnání např s BG)
  • Core
    Naprostý souhlas. Cokoliv digitálního (ať už hudba, filmy či hry) mě nezajímá. Já chci mít krásnou poctivou krabici se hrou, Cdčko s bookletem. Dobře to trefil Petr Poláček v posledním podcastu.
  • Veskoslav
    Kde jsem přesně napsal, že je nejlepší? Umíš pochopit psaný text? A co jsi proboha od té kampaně čekal? Je to klasické Sc jaké jsme všichni čeklai. Nikdo nechtěl pitomé "inovace".
  • Porad me zarazi co bylo na D2 spatne??Nechces nam to rict?
  • Místo toho mínuskování by jste mohli alespoň oponovat nějakým argumentem ale ono to asi moc ani nejde co *3*
  • SC2 bolo dobre preto, lebo bolo verne predlohe. D3 ale D2 nekopiruje (nic neprebera a ani neinovuje). Co sa hernych prvkov tika, tak tam skoro nic nezostalo, vid. ziadne skill pointy, auto-level-up, absolutna absencia buildov, vsetci dostanu vsetko. Postavy sa budu lisit jedine lootom (kvoli RMAH), atd... Nehovorim, ze to nebude chytlave ale kto cakal hack-and-slash RPG bude strasne sklamany. RPG prvky tam sice su ale je to skor taky Mass Effect 2 bez skill pointov.
    Kto sledoval najnovsi patch 13, tak toho hned presla chut (najhorsie GUI ake som kedy videl[pozn. konzoly], zdevastovanie runoveho systemu, Blacksmith uz predmety neopravuje, opravuju ich vsetci ostatni, skilly uz nie je mozne namapovat si na sloty, na ktore chceme [Elective mod nefunguje zrovna ako by clovek chcel], postupne odomkynanie skill slotov[WTF???]) a to som patch 12 povazoval za vyborny[Jay Wilson sa o zmenach vyjadril, ze su 'cooler' a cely system je viacej 'cool', nikdy neverte cloveku co pouziva slovo 'cool'].
    Bashiok je znamy tym, ze na otazky neodpoveda priamo a ani nepriamo[siahodlhe hadky o vyzname slova 'early']. Chcel tym len povedat, ze kto hraval D2 a povazuje ho za najlepsie hack-and-slash RPG, tak teraz moze ocakavat nanajvys hack-and-slash action titul pre hracov s vyoperovanym mozgom a bez akej kolvek schopnosti chapat podstatu hry.
    Ci bude D3 dobra hra? Urcite, ale zabavu typu D2 od toho necakajte, lebo ta proste nebude. Po dosiahnuti levelu 60 tak vsetci ziskaju vsetky skilly a runy a tak zostava jedine inferno obtiaznost. Zakladat si tu istu postavu po druhy krat totiz stratilo akykolvek vyznam.
  • jj vydávají datadisky k WoWku
  • Asharak
    Je *2*
  • Asharak
    Důležíté je koupit si krabici *4* sice je dražší než klíč (a vpodstatě je to to samé), ale držet to v ruce je hlavní.
  • SC2 že je nejlepší RTS? no to si děláš srandu. Jediný co mě tam tak nějak bavilo byl multiplayer, ale stejně jsem u toho dlouho nezůstal. Kampaň je jedna velká nuda bez inovací ( jediný proč to hrát jsou pěkná videa ty se povedla jinak nic )SC2 mě bavil cca dva týdny a jedině proč se k této hře má smysl vracet jsou mody od fanoušků ty jsou daleko zábavnější než celí SC2.
  • Pokud jako dukaz toho, ze nesplni to co slibi, musis pouzit 12 let starou hru, tak to na tom jsou jeste hodne dobre. Obzvlast kdyz kazdy rok neco vydavaji.
  • Veskoslav
    To mám taky. Zaklínače I i II v luxusních edicích a prozatím je žádné dosavadní vydání nepřekonalo (je pravdou, že ten Sc II za těch 2700 určitě, ale myslím tím v cenové hladině, v jaké se prodávali oba Zaklínači)
  • Co se ti nelibilo na D2?:O a dvojku delal Blizzard North a ne primo Blizzard;))
  • Core
    Já si vyloženě vybírám jen určité hry. Víceméně hraju pouze RPG a adventure záležitosti. Diablo III je především akce, takže ne úplně můj šálek absinthu, ale vymazlené sběratelské edici jsem prostě neodolal. Suveréně ale vede sběratelka Zaklínače II. Na Čerta se ale také hodně těším. Doby strávené u předchozích dílů - to se nezapomíná.
  • Veskoslav
    Pokud pravidelně čteš fórum Blizzardu, tak by jsi veděl, že tak 1/3 "zaručených" zpráv dávají fanoušci způsobují tím ještě větší chaos.
  • Veskoslav
    Já mám klasickou:) Mám klasické Sc II, tak zůstau u klasiky. Možná Sc II SoH si koupím nějakou pěknou edici:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit